Žltá manikúra - 90 fotografií exkluzívneho nechtového dizajnu so žltým odtieňom

Chcete do svojho štýlu pridať jasné farby?Odporúčame Vám manikúru so žltým lakom, ktorý má spojenie so slnkom, teplom, šťastím.So správne zvoleným dizajnom sa zmestí do akéhokoľvek obrázku bez ohľadu na sezónu.Zima a leto sú studené, jeseň a jar sú teplé žlté.

Výhody takejto manikúry spočívajú v tom, že sa môže nosiť pomerne dlhú dobu, pretože keď rastie, nebude to tak výrazný kontrast ako s tmavým lakom.Môžete to urobiť aj sami, pretože škvrny na žltej farbe nie sú tak výrazné.

Existuje jeden trik - ak je manikúra viac ako 4-5 týždňov stará, je v dobrom stave, ale nechty sú už viditeľné pre priemysel na základni - nie je potrebné ho odstraňovať, môžete jednoducho urobiť zadný otvorvhodný tón.

Ako si vybrať odtieň

Paleta tejto farby dáva obrovský výber, ale existujú aj odpudivé farby.Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je skontrolovať, či zvolený tón je vhodný pre váš tón pleti.Maľovanie jedným prstom a porovnanie, ak to nie je vaša farba, potom to bude bledé ruky.

Ak chcete experimentovať, skúste žltý citrónalebo ľahké vápno - sľubujú, že sa stanú trendmi v roku 2018.

Pokiaľ ide o túto sezónu, dlhé nechty stratili svoj význam, okrem toho nosenie ostrých pazúrov sa nepovažuje za slušné.Je lepšie, ak má optimálnu dĺžku alebo veľmi krátku, veľkolepú farbu stále nenechá bez povšimnutia.

Jasné farbyvstupuje do skloviny, aby sa tomu zabránilo, naneste základný náter aspoň dvakrát na ochranu.

Naša farba má teplé aj studené odtiene a spôsob, akým bude dizajn vyzerať, závisí od nich.Ak si chcete vybrať svoju vlastnú, ponúkame vám fotografiu žltej manikúry.

Flitre a kamienky

Modré a zelené kamienky sú elegantne kombinované so žltou farbou.Môžete použiť veľké a malé kamienky na jednom klinec - to dá manikúru dotyk šľachty.Pôvodne vyzerá lak s trblietkami.

Lesklý a zamatový jantár, najmä ak sú v rovnakom tóne, bude skvele vyzerať na štvorcových nechtoch.Pre ostré, môžete vybrať fialové, čerešňové alebo červené textúry a pridajte dúhové kamene.

Perleťový lesk vyzerá pôsobivo, najmä na bledom základe.Môžete si usporiadať celý klinec alebo polovicu, v každom prípade, tento dizajn vyzerá výhodné pre strany.

Otvory

Bola snaha aktualizovať obraz vašej kancelárie, vychádzať z návrhu konštrukcie.Gél na leštenie žltej farby zafarbí základne nechtov - jamky, po vysušení sú pokryté trojuholníkovou šablónou a zvyšok nechtov je natretý akoukoľvek farbou.zaujímavé farby, môžete povedať, zafír alebo staré zlato. Na základe toho získate veľmi pozoruhodnú hladkú manikúru.

Reverzné studne vyzerajú veľkolepé - ako francúzsky, len na spodnej strane nechta - je nakreslený po tom, čo celý necht, napríklad žltý so striebrom, je už pokrytý základným tónom.

Francúzština

Tento typ nechtov nikdy nestratí svoj význam. Žlto-modrá a žlto-zelená bunda sú harmonicky kombinované, s polkruhovým a trojuholníkovým vzorom.

Hrach

Umelecké nechty s hráškom budú vždy módne - lakovacie bodky, špáradlo alebo tenký štetec sa aplikujú na oranžový tón bodkovaným a chaotickým spôsobom. Obzvlášť impozantný hrášok na základe, ktorý sa aplikuje na ombra techniku ​​- od svetlej až po tmavožltú a naopak.

Body môžu byť modré, čierne, zelené, modré - to je najoptimálnejšia kombinácia, vhodné akrylové farby.

Pásy

Dizajn nechtov na pozadí citrónu je možné vyrobiť štetcom alebo páskou - vezmite si modrý, červený a oranžový lak a prúžky prelepte pozdĺž alebo cez hlavný tón. Bude to zaujímavé, priťahujepozornosť manikúra.

Lisovanie

Pomerne nová technika aplikácie pečiatok na nechty je presná a rovnomerná. Obrovský výber vzorov umožňuje a rýchlosť aplikácie robí lisovanie veľmi populárnym.

Ornamentová geometria

Robí sa štetcom, fixom alebo páskou, môžete použiť bežnú pásku a fantáziu. Je s geometrickou manikúrou, môžete robiť nové kresby a nikdy viac. Najvýhodnejšia šedo-žltá kombinácia.

Ovocie

Pôvodným dizajnovým riešením je ovocie, obzvlášť dôležité v lete. Najobľúbenejšie sú ananás, banán, pomaranč, hrozno a jablko.

Kvety

Tam budú jemné kvety slnečnice alebo chamomiles - jas oranžovej a žltej nebude ignorovať. Pravidlom je, že sú ťahané štetcom, je možná pečiatka, ale v prasknutí nie je tento vzor obzvlášť populárny.

Slnečný odtieň vďaka svojmu sortimentu je kombinovaný s takmer všetkými farbami.

S modrou

Pridajte modré kamienky, chrpy alebo pávie perie - všetko je v súlade s nechtami baleríny.

S mäty

Použiť mätovú bázu, ozdobiť žltým vápnom, hráškom, banánom, etnickým vzorom - nezvyčajným a účinným pre oficiálne riedenie.

S modrou

Vo svetložltej farbe gama dobre zapadá - modrá. Obe farby môžu byť použité ako hlavný tón na rôznych prstoch, pridať tmavšie pruhy a dizajn, vo formeružové kvety - získajte efekt americkej tapety.

S ružovým

Skvelá kombinácia týchto dvoch tónov môže rozptýliť predstavivosť - ružovožltú geometriu, ananás, diery, hrach, kvety, a to všetko môže byť vhodne usporiadanév jednej manikúre.

S čiernym

Žlté a čierne farby budú vyzerať dobre v dizajne Dalmácia (žltá základňa a čierne škvrny) textúry, emotikony, iskry.

V každom šatníku každej módy sú veci, ktoré možno kombinovať s ponúkanou farbou.Venujte pozornosť príslušenstvu, môžu dopĺňať obraz módy a sú ideálne pre žltý gélový lesk.

Možno medzi čitateľmi sú tí, ktorí nemôžuAk chcete povoliť jasnú farbu, neopúšťajte ju okamžite.Alternatíva - med, plavá, jantár, tmavo oranžová, ľan, šampanské.

Nepreháňajte to s veľkým kontrastom, riskujete, že váš obraz bude vulgárny.Základný tón môže byť jasný, ale potom musíte ozdobiť tlmenými tónmi.

Foto žltej manikúry

)

208)

)

.240]

]

275)