Zelený gél Poľský - 125 fotografií novej manikúry

Zelený odtieň nie je klasická farba. Avšak, on sa zamiloval do žien módy pre mať obrovskú paletu rôznych odtieňov. Každé dievča si bude môcť vybrať pre seba najvhodnejší tón zeleného gélu.

Manikúra s takýmto povlakom je obľúbená na jar, keď príde k životu. Dizajn zeleného gélového leštidla je vhodný na prácu aj na večerný čas.

Táto farba je energizujúca a pozitívna. Tmavo zelený gél je veľmi dobrý v ktoromkoľvek ročnom období. Výhodou gélového leštenia je, že s ním môžete uložiť manikúru 2-3 týždne.

Francúzska manikúra

Klasická francúzština je vždy populárna. Ak však nahradíte zvyčajný biely úsmev kontrastným zeleným odtieňom, potom nechajte nechty naozaj jarný vzhľad.

Na jeden z nechtov môžete pridať takú manikúru s kamienkami. Ak chcete vybrať dizajn, ktorý vám vyhovuje, uvidíte fotografiu zeleného gélu.

Manikúra so zeleným prelamovaním

Prelamovaný zelený manikúrový lak bol nedávno žiadaný. Predpokladalo sa, že dizajn prelamovaných nechtov sa vykonáva výhradne na svadobnom obrade.

Marigolds vyrobené v tomto štýle budú vyzerať elegantne, nežne a romanticky. Charakteristickým rysom tejto manikúry je množstvo spôsobov použitia prelamovaných línií.

Zelená manikúra so vzorom

Dizajn nechtov so zeleným gélovým leštením sa môže vykonať pomocou lisovacej podložkyprezentované v mnohých rôznych možnostiach dizajnu.

Postup sa vykonáva podľa štandardnej schémy, každá vrstva sa dôkladne vysuší, potom sa vzor prenesie do nechtovej platne, ktorá sa pokryje lakom.

Šablóna sa úhľadne rozloží na klinec a potom sa upevní posledným krytom, čím sa upevní celá manikúra.Táto manikúra je vhodná pre majiteľov stredne dlhého nechtíka.

Zelená manikúra s kamienkami

Zelený gél na nechty so stázou je vynikajúcou voľbou pre dovolenku alebo nejakú akciu.

Každá žena chce byť štýlová a atraktívna, takže sa používajú všetky možné spôsoby.Dnes kamienky sú tento cenovo dostupný nástroj.

Takáto manikúra vyzerá luxusne a draho.S takýmto dizajnom nechtov bude konečný bod vložený do vášho obrazu.

Manikúra Ombre

Dizajn v štýle ombre je trendom tejto sezóny.Každý fashionista by mal mať predstavu, ako sa táto manikúra vykonáva a aké výhody má.

Gél lakované nechty so zeleným gélom sa menia z tmavšieho na svetlejší.S cieľom vykonať nechty v štýle obrat dosťobyčajná špongia.

Manikúra Mesiaca

Tento typ nechtov nie je vhodný pre majiteľov krátkych nechtov. Bez toho, malá nechtová platňa vizuálne znížiť. Ale na stredných alebo dlhých nechtoch bude táto manikúra vyzerať skvele.

Nádoba sa môže farbiť svetlozelenou farbou a samotná nechtová platňa sa natrie zeleným gélovým lakom. Toto však nie je jediná možnosť dizajnu. Tu môžete experimentovať s rôznymi metódami aplikácie.

Manikúra na krátkych nechtoch

Nie každé dievča má dlhé nechty, ale chcem, aby vynikali a boli módne.

Najobľúbenejším typom dizajnu takéhoto nechtíka je monochromatický spôsob povrchovej úpravy. Veľmi zaujímavé na krátke nechty vyzerá ako mačacie oko zelený gél lesk, pretože farba je hlboká a nasýtená.

Dievčatá, ktoré majú energiu a pozitívnosť, si vyberú zelený odtieň gélový lesk.

Teraz máte základné vedomosti o dizajne nechtov. Neváhajte experimentovať a vytvoriť si vlastné individuálne a jedinečné nechty so zeleným gélovým leštidlom.

Fotografie nového zeleného gélu

138)

]

178]

Video: