Zdvíhacia maska ​​- prečo je potrebná a ako funguje + foto

Domáce masky na tvár tváre boli už dlho osvedčenou alternatívou k nákladným metódam proti starnutiu.

Podľa štátnej príslušnosti, prirodzenosti, prístupnosti a významných úspor sa medzi ženami stávajú čoraz populárnejšie.

Boj proti vráskam doma

Zdvíhanie zahŕňa omladenie pokožky bez zásahu chirurgov.

Tento účinok možno doma dosiahnuť rôznymi čistiacimi a obnovujúcimi maskami, vyhladením vrások, záhybov, nepravidelností a korekčných kontúr tváre.

Aktívne stimulovanie aktivity buniek na produkciu vlastného kolagénu, tieto masky robia pokožku sviežou, elastickou a pomáhajú zabúdať na „druhú bradu“, „nohy nôh“ a ďalšie nenávistné problémy s vekom.,

Keď je zrušenie potrebné

Starnutie pokožky predstihuje krásnu polovicu ľudstva po 30 rokoch a práve potompotreba starostlivej a neustálej starostlivosti o ich vzhľad.

S každým ďalším rokom sa potreba uchýliť sa k náhradným zákrokom len zvyšuje a zdvíhacie masky sa stávajú nepostrádateľnými pomocníkmi v boji proti nepríjemným dôsledkom minulých rokov.

Pri nepretržitom používaní môžu takéto masky omladzovať pokožku po dobu 5-15 rokov po 3 aplikáciách a dlhodobo zachovať účinok.

Nie je však potrebné vopred zvoliť vhodnú zdvíhaciu masku.Ak ste sa neslávilitridsiateho výročia, alebo vaša pleť je svieža, napriek cestovnému pasu, potom si čas, je tu riziko narušenia prirodzených procesov v tele.

Podobné zdvíhanie nie je vhodné pre ženy trpiace obezitou, cievnymi ochoreniami kože tváre alebo alergickými reakciami na zložky v zmesi. Postupy proti starnutiu sú kontraindikované v prítomnosti otvorených rán a zápalov, pri nedávnej plastickej chirurgii.

Získanie omladených

Výsledok omladzujúceho výsledku masky na zdvíhanie je zrejmý takmer okamžite a prekonáva drahé procedúry v salóne.

Hlavnou výhodou domácich sedení je dostupnosť a jednoduchosť, pretože medzi nevyhnutné zložky patrí želatína, mlieko, med, jablko, banán, vajcia, škrob alebo iné výrobky, ktoré musí mať každá hostiteľka v dome.

Želatína proti vráskam

\ t

Doma je účinná želatínová liftingová maska ​​na tvár, ktorá ju robí pred desiatimi rokmi. Iba 3 lyžičky. potraviny želatína, pol šálky mlieka, 3 lyžičky. Med a glycerín začnú v tele reverzný proces.

Želatína potrebovalavylejte mlieko a nechajte hodinu, potom sa výsledná zmes varí vo vodnom kúpeli na viskóznu konzistenciu.Pri vyberaní zo sporáku pridajte zvyšné komponenty a dobre premiešajte.

Masku naneste štetcom v troch vrstvách po 2 - 3 minútach, nechajte pôsobiť 15 minút a odstráňte vlhkými vatovými tampónmi.

Účinok na zdvíhanie zázvoru

Okamžité zdvíhanie je možné po prvej aplikácii masky na tvár 1 lyžičky.Zázvorová šťava, 1 polievková lyžica.l.jemne strúhané zelené jablko, napoly rozdrvený banán, 1 lyžička.rastlinný olej a ½ lyžičky.citrónová šťava.

Zložky sa musia miešať do rovnomerného kalu, rozptýliť na problémových plochách, ponechať 25 minút.

Zemiaky- pečené omladenie

Medzi najlepšími maskami na tvár, nie posledným miestom je osvedčený prostriedok, ktorý plodne vyhladí vrásky a eliminuje „vrecia“ a „nohy nôh“ okolo očí.

Homogénna zmes 2 polievkových lyžičiek.l.varené nové zemiaky, 1 polievková lyžica.l.kyslá smotana a 1 lyžička.olivový olej sa aplikuje na problémové miesta a po 15 minútach sa umyje teplou vodou.

Úprava tvaru tváre

Maska sp tsp je ideálna pri obnove jasných kontúr tváre, čistenia a zvlhčovania pokožky.kurkuma prášok, 1 polievková lyžica.l.modrá hlina a voda.

Po zmiešaní všetkých zložiek bez tvorby hrudiek sa zmes aplikuje počas 25 minút a postup sa opakuje každé 3-4 dni.

Pomoc z kvasiniek

Účinne tiež zvýrazňuje kontúry a vyhladzuje nerovnomernú zdvíhaciu masku na tvár kvasiniek a olivového oleja.

Okrem omladzovania pokožky normalizuje funkciu vonkajších vylučovacích žliaz, čo je užitočné pre majiteľov mastnej kože.

Na získanie masky rozriedime 20 g prášku v teplej vode na krémovú textúru a pridáme trochu oleja.Jemne naneste tenkou vrstvou až do úplného vyschnutia a krustovania.

Ak krásu a mladosť prídu na prvé miesto, potom sa včas postarajte o svoju tvár.

Účinným nástrojom v boji proti veku budú zdvíhacie masky testované miliónmi žien, ktoré sa dajú ľahko a jednoducho pripraviť samostatne a bez odchodu z domu.

Možnosti fotografie na zdvíhanie tvárových masiek