Vodopád účes - tkanie vzory, dizajn a starostlivosť funkcie + foto

Pri výbere obrazu na dovolenku alebo na prechádzku by ste mali venovať pozornosť účesu francúzskeho vodopádu, ktorý svojou jednoduchosťou pri tvorbe, kráse a zároveň vyhovuje akémukoľvek inému štýlu, ak sa rozhodnete vytvoriť najkrajší obraz.

Mnohí stylisti, keď hovoria, ako splietať vodopád, to nazývajú aj kosou vo francúzskom štýle.

Ako vytvoriť účes s vodopádom?

Technika tvorby štýlu je najvhodnejšia pre všetky druhy vlasov.Len pár tréningov a môžete vytvoriť účes aj na vlasy tesne pod ramenami.

Ak však porovnáme spôsob, akým vodopád vyzerá ako chĺpik pre dlhé vlasy a napríklad príliš krátka alebo kaskáda ostrihaná v posledných rokoch, v prvom prípade je tkanie určitevyzerá výhodnejšie.

Účesy majú obrovské množstvo rôznych kvalít, ale najdôležitejšia vec je, samozrejme,že sa dá ľahko a rýchlo vykonať bez pomoci.

Obrovské plus vyššie uvedeného účesu je, samozrejme, že na jeho vytvorenie nebudete potrebovať ani ďalšie fixačné zariadenia ani špeciálne zariadenia.

Účes bude vyzerať skvele a bude to trvať naozaj málo času.

Ak chcete prekvapiť ostatných svojím imidžom, mali by ste vedieť, že účes bude vyzerať výhodnejšie, keď budú vaše vlasy pruhované.Je to vďaka zaujímavej hre, ktorá sa objavila pri farebných svetlých odtieňoch, môžete premeniť pramene na krásnu tečúcu vodu.

Účes vodopádu vlastnými rukami

Vo väčšine prípadov je opletenie samotného pletiva veľmi jednoduché.Tento typ tkania nie je najvhodnejší len v jednom prípade, keď tkanie prichádza k tým vlasom, ktoré sú za nimi.

Preto, aby pramene skončili, nielen krásne, ale aj, musíte pripraviť dve malé zrkadlá.Tak budete môcť vidieť, koľko prameňov a ako ich nechať ísť, čo určite zjednoduší proces vytvárania tohto účesu.

Pokyny od majstrov krok za krokom!

  • Urobte hlboké a teda bočné delenie.Všetky vlasy na čele by sa mali zbierať a rozdeliť do troch rovnakých častí.To bude začiatok tkania.
  • Analogicky s klasickým šikmým typom francúzskeho typu sú potrebné tri vybrané prvky, aby sa mohli splietať do niekoľkých úhľadných spojov.
  • Približne na úrovni chrámov je potrebné uvoľniť spodné pramene klasického vrkoča.V budúcnosti sú nahradené novými kučeravkami a pomáhajú pľuvadlu pohybovať sa na zadnej strane hlavy, zatiaľ čo vlasy stále pretekajú z pletených ražňov.
  • Na to, aby sa väzba upevnila, je najlepšie uchopiť ktorúkoľvek z prameňov priamo nad uchom.V tomto prípade sa rožnica nebude postupne kĺzať a výsledný vzor bude čo najjasnejší.
  • Všetky uvedené skutočnostije potrebné to nevyhnutne opakovať až do okamihu, keď je tkanie v blízkosti opačného ucha.
  • V konečnom dôsledku je účes fixovaný pomocou akéhokoľvek elastického pásu alebo v niektorých prípadoch barrettov.

Dôležité upozornenie: Ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali mnohostranne, môžete to urobiť napríklad sfarbením.

Pri pohľade na fotografiu účesu s vodopádom si určite všimnete jeho zjavné výhody na vlasoch pod lopatkami. To sa deje len preto, že existujú viac zaujímavých možností pre rôzne experimenty, ktoré väčšina stylistov miluje toľko.

Medzi skutočne originálnymi riešeniami kaderníci rozlišujú: \ t

  • Opletený lem okolo hlavy;
  • tkanie v niekoľkých vrstvách;
  • Vodopád s ďalšími zaujímavými zákrutmi;
  • Spit, postupne sa hanbiť na dokončenie účesu s tkaním klasického typu.

Zaujímavý variant účesu sa získa, ak máte ostré ostrihanie. V tomto prípade bude potrebné spracovať jednostranný snímač.

Ak sú rany dostatočne krátke, potomMôžete urobiť najjednoduchší bouffant.Vlasy budú v každom prípade zaujímavé.

Foto účesy vodopád

]