Večerný make-up - ako si vybrať tón pre tvár? 150 fotografií najlepších nápadov a noviniek večerného make-upu.

Ak plánujete termín, nočnú diskotéku alebo len večernú oslavu, potom musí vzhľad vyzerať.

Pre niektoré ženy sú služby make-upu drahé.Preto musia robiť večerný make-up vlastnými rukami.Musíte poznať všetky jemnosti a črty vašej tváre, aby ste jej vlastnosti mohli priniesť pomocou kozmetiky.

Čo treba urobiť, aby sa večerný make-up stal zvláštnym?

Ak chcete začať, rozhodnite sa, aký svetlý a bohatý bude váš vzhľad.

Zber prášku s trblietavým efektom.Dajte dôraz na pery a oči, zatiaľ čo oni by mali vyzerať harmonicky spolu.

Ak sa rozhodnete zvýrazniť svoje oči, potom použite odtiene svetlých a tmavých odtieňov.

Ďalej zvážte podrobnejší návod krok za krokom o večernom líčení.

Výber tónu pre tvár

Nech bol make-up v každom prípade, mal by sa začať základom pre vyrovnanie tónu tváre.Odstráňte mastnotu z tváre akýmkoľvek čistiacim prostriedkom a počkajte, kým nevyschne.

Ak má koža suchý vzhľad, aplikujte hydratačný krém a počkajte, kým sa úplne neabsorbuje.To môže byť, že žena alebo dievča má dokonalú pleť, vrátane tónu jej tváre.Je ešte potrebné aplikovať bázu tak, aby tonálna báza nemenila svoj pôvodný efekt.

Potom pristúpime k aplikácii základu špongiou alebo prstami, všetko závisí od toho, kto je na to zvyknutý.Hlavná vec je, že po každom takompostupy boli všetky pomôcky očistené kvalitou.

Krém na vyhladenie tónu tváre sa použije rozdelením na zóny.Tu potrebujete individuálny výber.Z hlavného tónu zvyčajne nepoužívajte viac ako 5 odtieňov.

Vďaka špeciálnemu prístupu môžete vizuálne znížiť nos, čelo alebo bradu.Podklad sa dá aplikovať aj na uši, krk a dekolt, aby sa vytvoril krásny večerný make-up.

Zakrytie začervenania, akné, zápalu.Nie vždy sa nadácia vyrovná s týmito problémami.Opatrne vyberte korektor podľa vašej situácie.

Na nastavenie tónu tváre použite prášok na tvár.Odstráni vrstvu mazu.Tam sú prášky s ľahkou textúrou, ktoré sú aplikované v malých množstvách.S ním môžete na tvári vytvoriť ľahký večerný make-up, ktorý svojím spôsobom vyjadrí ženský obraz.Prášok sa aplikuje v niekoľkých odtieňoch pozdĺž kontúr.

Nikdy nezabudnite na ruměnec alebo bronzer.Pre moderný večerný make-up si vyberte jasný tón.Používa sa v konečnom štádiu, čo dáva osobe konečný obraz.

Poďme hovoriť o obočiach, očiach, riasach a perách,nie sú zameniteľné v make-upu.

Obočie

Uistite sa, že ste na obočiu obnovili poriadok.Ich tvar závisí od typu osoby.V prípade večerného make-upu môže byť obočie identifikované špeciálnou ceruzkou.

Oči

Na večernú oslavu použite svetlé nasýtené tiene.Mali by byť kombinované s vašim oblečením a farbou očí.Ak chcete vybrať tú správnu možnosť, starostlivo zvážte fotografie večerného očného make-upu.

Riasy

Pri večernom líčení by mali byť riasy hrubé a dlhé.Môžete si kúpiť falošné riasy.Oni sú zvyčajne maľované atramentom a niektoré nekomplikované tipy.

  • Natrite riasy riasenkou s hustým efektom.
  • Naprášte ich.
  • Natrite riasy predlžujúcou maskarou.
  • Jemne ich hrebeň.

Pery

Oddeľovanie pier, v našom prípadepovolené, nepreháňajte to tak, aby sa obraz nestal vulgárnym.Pred aplikáciou kozmetiky urobte vaše pery príjemným zákrokom vo forme drhnutia.

Na udržanie rúže na perách na maximálne množstvo času na ne naneste trochu tonálu.krém alebo prášok.Pomocou ceruzky vyberte jasný obrys.

Môžete urobiť vizuálne väčšie pery tým, že ich stredný bod bude svetlý a okraje tmavé.

Dúfame, že sme vám pomohli zistiť, ako urobiť večerný make-up.Vytvorte si svoj vlastný unikátny obraz sami.Veľa šťastia!

Fotografie nápadov na večerné líčenie

.180)

.]

219)