Večerná manikúra - 150 fotiek nápadov elegantného dizajnu v roku 2017

Zhromažďovanie na večernú akciu, dievčatá a ženy starostlivo vybrať oblečenie, topánky, účes.

Musia byť navzájom v súlade. Ale niekedy detaily sú dôležitejšie: vinobranie brošňa, malá spojka, krásna večerná manikúra - dotvárajú obraz a dávajú mu chuť.

Posledný bod, niekedy, bezdôvodne pripisuje malý význam. A márne. Aspoň raz za život, každá dáma čelí skutočnosti, že jej ruky boli centrom pozornosti niekoho.

V takýchto časoch musia vyzerať dokonale. V článku sa pozrieme na fotografiu večernej manikúry, preskúmame jej hlavné trendy a zdôrazníme pravidlá pri výbere farieb a tvarov.

Dôležité pravidlá

Hlavným prikázaním akéhokoľvek štýlu je byť mierny. Zneužitie štuky, číreho maľovania a iných dekoratívnych prvkov, nielen nie módne, ale nie vhodné. V roku 2017 je večerná manikúra prírodná a organická forma nechtov, bohaté, hlboké farby a harmonické zmesi textúr.

Skôr ako sa rozhodnete, rozhodnite sa, či chcete, aby bola manikúra spojená s vaším oblečením. V každom prípade by sa mal kombinovať so šperkami, najmä s krúžkami a náramkami.

Uskutočnite experiment: naneste na šperky a pripojte rôzne farby lakov na nechty a ešte lepšie ich namaľujte. Takže budete určite istí, že manikúra nevynikne z celkového obrazu.

Ďalšie pravidlo týkajúce sa šperkov je ako pravidloexistuje viac z nich alebo čím sú pozoruhodnejšie, tým menej by mal byť dizajn nechtov.Nadmernosť vyzerá vulgárne a určite nepotrebujete takýto efekt.

Ak máte v úmysle vyrovnať sa s manikúrou sami a predstaviť si zložitý model, precvičte si ho vopred.To vám umožní mať istotu, že v určený deň budú vaše nechty vyzerať krásne a elegantne.

Prírodnosť je v móde

Ak ste ešte nerozhodli o farbách, pozrite sa na skutočnosť, že hviezdy sa dnes rozhodnú vstúpiť na červený koberec.Sú aktuálne s najnovšími trendmi.Vo väčšine z nich si všimnete prírodnú manikúru v pastelových farbách.

Je vhodný takmer na všetky šaty, je nenápadný, jemný a ženský.Štýl „Nude“ na nechtoch kladie dôraz na krásu rúk, robí ich jemnými a dobre upravenými.Zvlášť cenné je vhodné na večernú manikúru, a to ako na krátke nechty, tak na dlhé nechty.

Aby táto možnosť nebola príliš jednoduchá v porovnaní so slávnostným večerom, pridávajú sa k nej napríklad malé kamene.Zlaté iskry na dierkach dodajú lesk.

, ,

A používanie francúzskych techník manikúry s bielymi hrotmi ich robí výraznejšími.Aj na vrchole módneho matného prevedenia, jeho prevedenie v prírodných odtieňoch robí vaše nechty ešte rafinovanejším.

Hlboká čierna

Večerné verzie služobného plášťa a mesačnej manikúry sa odlišujú od dňa.Pre nich je povolené používať najtmavšie farby a bohaté odtiene.

Veľmi dôležitá je čierna večerná manikúra, ktorá má mnoho variácií.Má svoje výhody: koža rúk sa stáva vizuálne belšia, čo znamená, že je sviežejšia, navyše je nemožné, aby sa jej nevenovala pozornosť.

Na čiernom pozadí sa môže pridať niekoľko podrobností:

  • zlatá farba na studničke (pri použití neohýbajte jej tvar);
  • tenký rám akejkoľvek kontrastnej farby na základni nechta;
  • tenký pás bielej farby aplikovaný na voľný okraj klinca;
  • zakrývajú základňu čiernym matným lakom, robia bundu rovnakou farbou, len v lesklom prevedení alebo naopak;
  • Zvýraznite voľný okraj a dobre bielym.

Očarujúci závoj

Veil na nechtoch je elegantnou voľbou pre večernú manikúru.Ak ho nakreslíte ručne, bude to vždy jedinečné.Ale ušetriť čas, alebo ak si nie ste istí svojimi umeleckými schopnosťami, použite hotové samolepky s takou ozdobou.

Najpohodlnejšou metódou je metóda odhadzovania.Vyžaduje kovový disk, na ktorom je vyrytá jemná sieťovina a iné vzory, pečiatka so silikónovým povlakom a škrabka na odstránenieprebytočný lak.

Takéto súbory možno nájsť v každom oddelení manikúry.Sú lacné, ale šetria čas na slávu.Všimnite si prosím, že lak musí byť vysoko pigmentovaný, potom bude kresba jasná.

Závoj na nechtoch je vynikajúcim riešením, ak sú v oblečení alebo doplnkoch detaily s čipkou.Táto možnosť nebude bez povšimnutia.

Klasická červená

Červený lak sa nesmie nikdy dostať z módy, aspoň dovtedy, kým pevne drží svoju vedúcu pozíciu.Samotná červená večerná manikúra je jasná, vášnivá a atraktívna.Ale ak k tomu chcete pridať niečo iné, zvážte nasledujúce možnosti:

  • pridajte lesk na koniec voľného okraja nechtu (zlato dobre zapadá do červena);
  • Bunda môže byť nielen biela, ale aj červená, zatiaľ čo pozadie je najlepšie priehľadné;
  • Americké klasické - červené pozadie a biela diera na základni, buď za tvarom klinca, alebo zakrivená smerom k voľnému okraju;
  • ombre v červenej a čiernej farbe, pričom zón môže byť vertikálny aj horizontálny;
  • svetlá zvislelínia, celá dĺžka nechtov, čierna alebo strieborná farba dodá prísnosť a grafiku.

Všetky čestné sex, ísť do akejkoľvek udalosti chcú vyzerať luxusne a štýlovo. Pre večerné východy sa musíte pripraviť s veľkou opatrnosťou. Zvážte vlastnosti umelého osvetlenia a spôsob, akým sa s ním bude obraz zobrazovať.

Pokojné farby oblečenia, ktoré sú relevantné počas dňa, sa môžu večer stratiť a zdať sa príliš jednoduché. Nezabudnite na detaily, vrátane toho, ako vyzerajú vaše nechty.

Bez ohľadu na to, či si vyberiete manikúru na večerné šaty alebo sa stanete nezávislým odkazom, je dôležité, aby ste v obraze dodržiavali harmóniu. A nezabudnite pridať úsmev a lesk v očiach, to je najlepšia dekorácia ženy.

Fotografie nového manikúrového večera

.240)

Video: