Väzba vrkôčiky pre dievčatá - 68 fotografií očarujúce účesy pre princeznej

Priadza je nádherná, dávna tradícia, ktorá ešte nestratí svoju dôležitosť.Je to praktické a módne riešenie pre dlhé vlasy.Ak máte dcéru, potom tkanie vrkôčiky určite príde vhod.

V poslednej dobe sa stali veľmi populárne rôzne vrkôčiky.Vzhľadom k tomu, že nie je vždy možné navštíviť salón krásy, môžete študovať lekcie tkania vrkôčiky, potom ich splietať sami.

Platí to najmä pre mladé matky, ktoré majú dcéry.Ak sa priblížite k veci a ukážte predstavivosť, potom môžete vytvoriť skutočné majstrovské dielo na vlasy.

Tkanie vrkôčiky, inštrukcie krok za krokom vás naučí splietať čisté vrkôčiky rôznymi spôsobmi, pre rôzne dĺžky vlasov, bez toho, aby ste na to trávili veľa času a robili to bez veľkého úsilia.

Ako splietať vrkôčiky

Všetky malé princezné milujú krásne šaty, luky a vrkôčiky.

)

Samozrejme, že každá matka môže urobiť jednoduchý ocas alebo chvost, ale nie je ľahké urobiť nezvyčajný účes kombináciou dvoch typov tkania do pôvodného súboru, ale realisticky, ak používate krok za krokom inštrukcie „Tkanie vrkôčikov pre začiatočníkov“.

Slávnostná verzia vrkôčikov v kombinácii s chvostmi

Najprv musíte rozčesať vlasy a potom zbierať vlasy na korunke, aby ste získali chvost.Chvost by mal byť malý a okolo chvosta by mala zostať časť vlasov, ktorá sa musí rozdeliť na iné chvosty.

Potom by mal byť chvost v strede hlavy rozdelený na tri rovnaké chvosty, aby sa vytvorili identické trojuholníky. Potom je každé vlákno rozdelené do dvoch identických vlákien.

Vlasy sa potom preložia do bičíkov, to sa robí nasledovne: jeden prameň zo sekcie sa spojí a prekrúti s ďalším prameňom z druhej časti. Všetky vlákna v bičíku sú teda spojené. Na križovatke bičíkov by sa mal dostať chvost.

Teraz si vezmeme jednu vetvu z chvosta a navieme ju na prst, takže dostaneme očko. Konce vlasov potom musia byť vedené pod gumu, na samom konci chvosta. Tieto slučky na vlasy by sa mali skladať z takýchto slučiek.

Zostávajúce vlasy sa zbierajú v zväzku, ktorý je ozdobený krásnou stuhou ako na fotografii tkania vrkôčikov dievčatám.

Francúzske vrkôčiky

Keďže mladé princezne sú pozoruhodné svojou pohyblivosťou a láskou aktívnymi hrami, pre mamičky je dôležité, aby ich vlasy boli nielen krásne štylizované, ale aby im tiež nebránili hrať, a tiež, že účes vyzerá celý deň. Francúzske vrkôčiky sú pripisované takýmto účesom.

Mnohí sú vystrašení tkaním vrstiev na dlhé vlasy,Avšak, tam sú vrkôčiky, ktoré bude trvať dlhšie ako 10-15 minút na cop.Zároveň tento účes vyzerá skvele.

Predtým, ako začnete splietať, musíte si vlasy pripraviť, rozčesať, posypať malým množstvom laku.pre vlasy a rozdeľovanie sa vykonáva.

V oblasti chrámu je potom jeden prameň oddelený pre základný základ pigtail.

Ďalej by mala byť vetva rozdelená do troch rovnakých oblastí.V procese tkania sú priadze pridávané len zospodu, čím sa získa polovičná kocka.A v hornej časti hlavy je pravidelný chvost.

Dokončiť účes môže byť rôzne možnosti.Takže, môžete na konci urobiť kužeľ alebo zhromaždiť v partiu, a môžete skončiť s pigtail.Zaujímavá možnosť na uviazanie v chvoste a usporiadanie vlasov krásnou stuhou.

Tkanie vrkôčikov na stredne dlhých vlasoch

V prípade dievčat je dôležité, aby sa vlasy vytvarovali do silného a krásneho účesu, aby vlasy počas hry nebolirozptýlené.

Je obzvlášť dôležité splietať vrkôčiky na stredne dlhé vlasy, pretože tenké detské vlasy majú takú dĺžkuNie je to ľahké, ale je to presne ten účes, ktorý nezasahuje do hry počas hry.

Pre vlasy strednej dĺžky sú vhodné pre rôzne typy tkania. Napríklad, na dievča s účesom, bude námestie vyzerať dobre kvety, zhromaždené z vrkôčiky. Tento účes je vhodný pre detské párty.

Francúzsky prámik, do ktorého sa dajú navliecť aj detské vlasy, napriek jemnosti a chlpatosti, je úhľadný a zároveň ženský na stredne dlhých vlasoch. Francúzsky cop na dievčatách vyzerá elegantne a štýlovo.

Len deti môžu byť obmedzené na účes legrační chvosty, ktoré vyzerajú veľmi roztomilé.

Je často veľmi ťažké splietať vrkôčiky s pohyblivými deťmi, v tomto prípade špecialisti ponúkajú najjednoduchšie, ale nie menej atraktívne tkanie. Pigtail „Vodopád“ je taký jednoduchý a rýchly tkanie. Takéto tkanie vyzerá elegantne a romanticky.

Medzi rýchle tkanie s účinkom objemu je francúzsky pigtail, ktorý je tkaný naruby. Tento účes vyzerá jednoducho úžasne.

Je celkom zaujímavé pozrieť sa na najmenší účes skladajúci sa z bičíka s názvom Dragon.

Okrem toho môžete experimentovať s rôznymi kombináciami, napríklad môžete rýchlo splietať pletené zväzky. Tento účes vyzerá štýlovo a originálne.

Foto tkanie vrkôčiky predievčatá