Účinné masky na tvár - tonizujúce, hydratačné a liečivé + 70 fotografií

V dnešnej dobe sa mnoho žien zaujíma o moderné kozmetické salóny, kde môžu očistiť pokožku, nasýtiť ju vitamínmi, omladiť a bieliť.

Ale mnohí z nás nemajú dostatok času a peňazí na návštevu týchto salónov, takže v tomto článku budeme uvažovať o účinných maskách, z ktorých môžete dosiahnuť výsledky doma.

Táto možnosť je rýchla aj lacná.

Aké masky sú pre vás vhodné?Poďme to zistiť teraz?

Pre facelift

Nakrájajte surové bravčové mäso na dosky o hrúbke približne pol centimetra.Aplikujte 2-3 misky na tvár a nechajte 35-40 minút.Potom starostlivo opláchnite tvár.

Po skončení konania nepoznáte svoju tvár!Stane sa elastickým a napnutým.

Zvlhčovanie tváre

Na tento recept môžete použiť akýkoľvek rastlinný olej, pretože všetky vyživujú a hydratujú pokožku.

Vezmite vatový tampón a namočte ho v rozpustenom masle.Dajte to všetko na tvár a nechajte 20-25 minút.Po zákroku sa oplatí dôkladne umyť.

Táto maska ​​je najúčinnejšia proti vráskam.

Pokračujte a ďalšie najjednoduchšie recepty budú masky z kuracieho žĺtka a bielkovín.

Recept 1: Dôkladne poraziť proteín a postupne pridávať 3 až 4 kvapky citrónovej šťavy.

Recept 2: Libra žĺtok a pridajte šťavu z akýchkoľvek bobúľ.

Obidve masky aplikujeme na dobu 25-30 minút, po ktorých sa umyje harmanček alebo iná tráva s vývarom.

Aké ďalšie účinné tvárové masky sú uvedené v článku. Verte mi, budete určite chcieť použiť aspoň jeden z nich na seba.

Masky na omladenie

\ t

Recept 1: Ako všetci vieme, mlieko obsahuje množstvo užitočných látok, ktoré majú veľký vplyv na pokožku a telo ako celok. Mlieko možno riediť tvarohom na hustú kašu, po ktorej sa zmes aplikuje na tvár. Udržujte 35-40 minút a opláchnite odvar z harmančeka.

Recept 2: Kefír bez tukov sa používa každé ráno počas 7-10 minút. Maska dobre preniká kožou, najmä mastnou.

Recept 3: Kyslá smotana je vhodnejšia pre suchú pokožku. Recept je rovnaký ako u kefíru. Dobre sa rozotierame a premývame po 10 minútach.

NajlepšieÚčinná maska ​​na tvár je zmes ovsených vločiek.

Recept: Dušené ovsené vločky, počkajte, kým vychladnú a nanesú veľa na tvár. Po 30 minútach opláchnite teplou vodou. Po tomto postupe sa pokožka tváre stane zamatovou a jemnou.

Kvasnicová maska ​​je tiež veľmi účinná, najmä na akné a začervenanie.

Recept: Lisované droždie sa riedi iba teplou vodou na krémovú konzistenciu. Naneste hmotu na tvár po dobu 20-25 minút, potom opláchnite teplou vodou. Zvlhčite tvár výživným krémom.

Opuch očných viečok ... Kto nebol týmto problémom narušený? Ale ako to vyriešiť? Docela jednoduché.

Všetci milujeme piť čaj, takže po varení vrecka ho neodhoďte, ale položte ho na oči. Tento postup zmierni únavu očí a strašný opuch očných viečok. Hlavná vec - čaj by mal byť zelený.

Ovocie a zelenina odstránia únavu a vrásky!

Čo je to s týmito druhmi ovocia a zeleniny? Samozrejme, vitamíny. Sú užitočné pre celé naše telo a ich masky účinne odstraňujú vrásky z tváre.

Uhorka je zelenina, v ktorej je veľké množstvo vody. Strúhanú uhorku dať na tvár a čakať 30 minút, potom opláchnite tvár odvar z byliniek.

Mrkva na tvár je užitočná v tom, že vyživuje pokožku vitamínmi B, PP, C, E, K, čím zlepšuje vzhľad a pleť. Preto, strúhaný jeden mrkvu bude vaša tvár hladká a ponuka.

Na odstránenie zápalu a sčervenania rozotrite jedno malé jablko a aplikujte hmotu na tvár.Po asi 30 minútach čakania môžete opláchnuť vodou.

Ak sa spálite na slnku, urobte si masku so surovými zemiakmi.Grate ju na strúhadlo a aplikovať na tvár.Po 25-30 minútach opláchnite teplou vodou a hydratujte tvár krémom.

Fotografie najúčinnejších tvárových masiek

]

)

190)