Účesy s kaderami - sexy a štýlové kučery pre akúkoľvek dĺžku vlasov + foto

"Podľa oblečenia, ktoré spĺňajú ..." - to je presne to, čo si väčšina žien myslí, keď si vyberajú oblečenie pre publikáciu. Ale mnoho ľudí zabúda, že účes priťahuje menej pozornosti ako krásne šaty, módny make-up alebo správne vybrané šperky a topánky.

Kučery a kučery nikdy nevyjde z módnych účesov, takže by ste im mali venovať pozornosť pri výbere účesu pre vaše oblečenie.

V tomto článku sme pre Vás pripravili podrobný popis rôznych možností účesu, ako aj fotografie účesov s kučeravkami.

Krátke vlasy

Zdá sa, že nie je možné prísť s akoukoľvek možnou verziou kučier na krátke vlasy. Ale to je chyba. Existuje niekoľko možností pre jemné kadere pre krátke účesy.

Napríklad tzv. "Hollywoodske kučery". V tomto účese, kučery vytvoriť krásne izolované vlny, nemajú jasnú štruktúru. Môžete to urobiť s difúzorom.

Je potrebné aplikovať malú pokožku na mokré čisté vlasy, rovnomerne ju rozotrieť cez vlasy. Potom vysušte sušič vlasov difúzorom. Získajte krásny štýl.

Alebo si môžete vziať kulára. Áno, môžu byť pripevnené celkom dosť, ale napríklad môžete použiť malé natáčky na vlasy s malým priemerom a rovnomerne ich rozdeliť cez vlasy.

Čím väčšia je veľkosť natáčok, tým viac štýlu sa s malými kučeravými kučerami podarí.Kučery sú curling. Čím hrubšie ste zalomili pramene na kulere, tým silnejšie sú kučery. Ale je potrebné pripomenúť, že tento účes má tenšie vlasy a má veľa vĺn.

Vlasy v retro štýle sa dajú aplikovať na kučery. Ak chcete vytvoriť retro-kadere, stačí, aby sa kulma väčšieho priemeru alebo vietor silnejšie prameňov na kulmu. Ak kučery odchádzajú od rozlúčky v cikcaku a opravíte ich lakom, dostanete štýlový účes v štýle 50. rokov.

Ak máte nerovnomerné rozdelenie, potom si môžete vziať jeden veľký prameň a zhora z neho urobiť najkrutejšie kučeravé kučery a dať ich nabok, čím doplní menšie kučery pozdĺž zostávajúcej dĺžky.

Stredné vlasy

Ak sú vaše vlasy zvlnené prírodou, stačí si vybrať štýl, ktorý vyhovuje vášmu outfitu a situácii. Majitelia rovnakých rovných vlasov môžu experimentovať s rôznymi účesmi s kučeravými vlasmi na strednej srsti.

Okrem voľných vlasov s kučeravými kučeravými vlasmi môžete zbierať pramene zo strany alebo chrbta a vytvárať zväzky.

Najobľúbenejšou možnosťou je vodopád veľkých kučier. Pre tento účes, môžete použiť mäkké veľképenové valce, v ktorých môžete spať v noci. V dopoludňajších hodinách ich stačí odstrániť, upevniť kučery a fixovať ich lakom.

Aby ste urobili krásny štýl, môžete si vziať prameň z chrámov a upevniť ich na zadnej strane hlavy neviditeľnosťou alebo ozdobou.

Ozdobte tento účes môže byť tkanie. Napríklad, môžete si vziať pramene vlasov v blízkosti chrámu na oboch stranách a opletenie prameňa rovnobežne s ramenami v kruhu hlavy. Zvláštnosťou tohto tkania je, že prameň prichádzajúci zhora sa uvoľní a namiesto toho sa vyberie nový.

Môžete tiež splietať dve obyčajné copánky paralelne k sebe a skryť ich konce, zaistiť ich neviditeľnými vlasmi, na boku vlasov.

Majitelia stredne veľkých vlasov môžu tiež urobiť veľa kučier. Kučery sú vyrobené akýmkoľvek spôsobom, ktorý je pre vás vhodný, a potom zozbierané na akejkoľvek úrovni v zadnej časti hlavy. Pre veľkolepejší lúč je možné použiť valček. Kučery sa striedavo umiestňujú na valec a sú neviditeľné.

Ďalším typom účesu je grécky cop. Účes je vytvorený na základe vrkoča, takže sa drží dlhšie a pevnejšie ako napríklad vodopád kader.

Vytvára len účes - musíte si zapletaťFrancúzsky prámik na strane s uvoľnením prameňov.Potom tieto prúdy musia byť premenené na kučery spôsobom, ktorý je vhodný pre vás a pin stealth na ražni.

Dlhé vlasy

Majitelia dlhých vlasov môžu donekonečna experimentovať s rôznymi kučeravosťami a štýlmi.Zvážte najobľúbenejšie účesy s kaderami pre dlhé vlasy.

Bezpochyby sa všetky uvažované účesy zmestia.Často, mnoho žien stráca vlasy, pridávať len styling výrobkov tak, aby kučery nerozpúšťajú príliš rýchlo.

Odklon od tejto spoločnej možnosti sa budeme zaoberať účinnejšími účesmi.Napríklad, ak položíte kučery na jeho stranu, potom bude zdôraznená dekóla a krk.Tento typ stylingu je vhodný na večerné a svadobné šaty.

Účes Malvina je považovaný za jeden z najobľúbenejších štýlových variantov.Je potrebné vziať pramene z časovej zóny a odstrániť ich späť, zabezpečujúce neviditeľné na zadnej strane hlavy.

U tohto účesu sa uistite, že vlasy mierne nadvihnete v hornej časti hlavy, aby ste vytvorili objem.Pramene z chrámov môžu byť upevnené rôznymi spôsobmi, ako aj prámikmi v prameňoch alebo ich jednoducho zviazať.

Vlasy s kučeravými kučeravkami vyzerajú dobre, keď majitelia rany.Vzhľad sa získava mäkšie a jemnejšie.Ak nemáte rany, ale chcete pridať tento prvok do svojho účesu, potom môžete použiť niekoľko štýlových metód.

Takže aleboinak, ale kučery s voľnými vlasmi pokryjú čelo.Aby nedošlo k preťaženiu tváre, pripnite si vlasy na boku alebo na chrbte a vytvorte potrebný objem v hornej časti hlavy.

Ak ste vlastníkom asymetrického účesu, potom nechajte rany nasledovať hlavný smer vlasov alebo na stranu, kde ide chvost kučier.

Niekoľko užitočných tipov

Všetky účesy s kučeravými kučerami sú krásne, dostatočne jednoduché a ľahko vyrobené, ale vyzerajú veľmi efektívne.Aby váš styling trval dlhšie, musíte poznať niekoľko jednoduchých, ale užitočných tajomstiev:

PoužitieŠtýlové výrobky.Vybrali ste si voľné vlasy s neopatrnými kučerami alebo retro štýlom, v každom prípade musíte kučery opraviť tak, aby boli dlhšie dlhšie a boli stresované.Peny, laky, peny a gély sú najlepšími pomocníkmi pre tých, ktorí sa rozhodnú použiť kučery vo vlasoch.

Nikdyhrebene na hrebene.Najlepšia voľba, aby kučery v poriadku - vlastné prsty.

Pokiaľ ide o kadere, použite možnosť, ktorú lepšie poznáteall. Natáčky naberajú pod typ vlasov a požadovanú veľkosť kučier.

Pred použitím kulmy alebo žehličky na vlasy naneste na vlasy tepelne ochranný prostriedok. Tak budete chrániť nielen vlasovú štruktúru, ale aj silnejšie kučery.

Ak ste majiteľkou nepoddajných vlasov, pred tým, ako urobíte styling, navlhčite ich, vyfúknite sušičom vlasov, aplikujte penu a začnite tvarovať účes.

Dobrou voľbou pre účesy s kaderami na ples alebo svadbu budú tie, ktoré sú kombinované s šaty. Napríklad: „Hollywood curls“, grécky cop, „Malvina“ alebo rôzne verzie zväzku kučier.

Vyzdobte si svoj štýl! Tiara a cop sú vhodné na večerné a svadobné úpravy. Stuhy, umelé a skutočné kvety, vlásenky, závoje, oká a kamienky dodajú štýlu jedinečný vzhľad.

Pre kučeravé účesy pre dievčatá, použiť luky alebo sponky do vlasov vo forme kvetov, aby vzhľad ešte jemnejší vzhľad.

Účesy s kaderami sú skvelý spôsob, ako zriediť svoj každodenný vzhľad s niečím efektívnym, ale jednoduchým a rýchlym štýlom.

Fotografie účesov s kaderami