Účesy pre stredné vlasy - výber klasických a módnych možností (71 fotografií + video)

Stredné vlasy sú skvelou základňou pre tisíce rôznych účesov.Táto dĺžka umožňuje experimentovať s tkaním a stylingom a zároveň zaručuje ľahkosť a vzdušnosť vytvoreného obrazu.

Hlavná vec je, že aj tie svetské a každodenné možnosti - vrkôčiky, strapce, voľné vlasy a chvosty sa dajú rýchlo, jednoducho a jednoducho zmeniť na účinné a elegantné účesy.

Tvoríme úhľadný zväzok

Prvý z najjednoduchších účesov pre stredné vlasy je parta,Táto možnosť vyžaduje minimum času a úsilia, vhodné pre všetky príležitosti a na ramene, dokonca aj tie lenivé módy.

Základom lúča môžu byť voľné vlasy, kučery, chvosty a vrkôčiky.V druhom prípade môžete získať elegantný účes, rozdeliť vlasy do troch rovnakých vrkôčikov, striedavo ich zvinúť kvetom a upevniť ich neviditeľnými vlasmi.

Na hlavu si môžete postaviť škrupinu tým, že si vlasy zastrčíte do chvosta a otočíte ju nahor.V tomto prípade musí byť hrot vynechaný pod elastickým pásom a zabalený výsledný zväzok.

Zaujímavý účes zozbieraný z viacerých bičíkov.Na tento účel sú vlasy zviazané do vysokého chvosta, po ktorom sú rozdelené do série identických prameňov.Každý z nich je skrútený a bodnutý.

Vytvorenie elegantného chvosta

Najobľúbenejší účes pre stredné vlasy, ktorý je jednoduchý a jednoduchývytvoriť doma - chvost.Vlasy s nízkym alebo vysokým vlasom nebudú vyzerať.nedbanlivo, ak ich diverzifikujete malými, ale elegantnými doplnkami.

Takže, rozdelením vlasov na dve nerovnaké časti a zbieraním veľkého chvosta, robíme z ostatných prameňov vrkoč a obalíme gumičku, skryjeme špičku a zaistíme všetko vlásením.

Je možné diverzifikovať obvyklý chvost s nezvyčajným tkaním. Hádzanie vlasov na jednej strane, druhú nechajte tenkým prameňom, rozdeľte na dve časti a otočte zväzkom, postupne popadnite nové vlasy, až kým nedosiahnete opačný koniec. Zafixujte vlasy krásnou gumičkou alebo barrette.

Weave romantické vrkôčiky

Láska krásne tkanie, ale bojíte sa, že vrkôčiky v priemere vlasy budú vyzerať škaredo? Naopak, existuje mnoho módnych účesov, ktoré sú založené na jednoduchých copánkach.

Môžete vytvoriť romantický obraz rozdelením vlasov na dve rovnaké časti a vytvoriť z nich voľné copánky. Hoďte vrkôčiky v opačných smeroch a zabezpečte vlasy stealth.

Alebo vyskúšajte iný druh účesu: namiesto oddeľovania hlavnej masy vlasov oddeľte od nich len malé pramene, vrkôčiky z nich a fixujte na všetkých stranách.

Voľné vlasy

Medzi najjednoduchšie možnosti účesov na stredne dlhých vlasoch zaujímajú prvé miesto voľné vlasy. V závislosti na situácii, môžu byť ponechané hladké alebo stočené so všetkými druhmi kučery.

Je zaujímavejšie a nezvyčajné robiť takýto zostrih, ak experimentujete s ľavým a pravým prameňom. Napríklad, otočte postroje z nich, upevnite ich naspäť v strede a zo zostávajúcich vlasov vytvorte voľný rybí chvost.

V tvare vlasov v tvare srdca sa do obrazu pridá aj elegancia. Na tento účel sú klásky tkané v malej vzdialenosti od seba, pre ktoré sú pramene vybrané len zvonku a sú uložené v tvare srdca a upevnené kolíkmi.

Grécke účesy

Najlepšou voľbou pre stredné vlasy sú tzv. Grécke účesy, ktoré zvyčajne kombinujú čelenku z vlasov a úhľadnú partiu. Obrazy starovekých bohyní sú ideálne pre každodenný život av špeciálnych prípadoch: svadba, promócia alebo firemná párty.

Väčšina účesov tohto typu môže byť opletená pomocou jednoduchého algoritmu: vlasy rozčesávajte, fixujte ich vlásenkami, špendlíkmi alebo vrkočmi a uvoľnite prameň na bokoch.

V závislosti od situácie môžete grécku kompozíciu doplniť šperkami, čelenkami, stuhami, vlásenkami alebo čelenkami.

[[PDN 109]

Účesy s ofinou

S vlasmi strednej dĺžky môžete ľahko experimentovaťrany.

Dokonale husté a rovné rany harmonicky ladia s večerným dizajnom a zdôrazňujú prísne, pravidelné rysy tváre, šikmé a „roztrhané“ rany sú vhodné pre majiteľov jemných vlasov a vytvárajú uvoľnený obraz.

Rany, vyčesané nabok alebo mierne zdvihnuté pomocou rúna, zostávajú univerzálne a vždy módne.

Fotografie ukazujú veľký počet možností účesov pre stredné vlasy.Ak ich vezmete ako základ, môžete ľahko experimentovať a vyskúšať rôzne typy tkania, každý deň prekvapením vašich kolegov a známych.

Fotografie účesov pre stredné vlasy