Účes bob karet - víťazný vzhľad s tenkými vlasmi + foto

Bob je na zozname populárnych účesov tento rok.Je to jemná a extravagantná kombinácia ženskosti a odvahy.

S touto voľbou urobíte svoj obraz módnym, ukážte individualitu.

Neexistuje žiadna závažnosť, pri výbere zrážok neexistujú žiadne osobitné pravidlá.Človek má len rozhodnúť o možnosti tohto módneho účesu.

Odroda

Stojí za zmienku, že strihanie bobov je univerzálne, je určené preakýkoľvek vzhľad a typ vlasov.

Na rovných vlasoch tento účes zdôrazňuje mäkký lesklý lesk.Aj na vlnité alebo kučeravé vlasy tento účes pôjde.Každý jednotlivý prípad je experimentom, prejavom vlastného štýlu.

Rozlišujú sa tieto druhy bobových účesov.

Krátke vlasy

Napriek štruktúre srsti, či už ide o rovné alebo kučeravé vlasy, bobkový strih pre krátke vlasy vyhovuje každému rovnako.

V tejto dĺžke môžete urobiť zostrih s predĺženými prameňmi.V tomto prípade je dôraz kladený na kontrast dĺžky.Zrážka prednej a zadnej dĺžky sa líši.Možné je aj prídavné odsadenie.

S krátkym zostrihom môžete zdôrazniť krásu krku, ženskosť obrazu.Takto zostrihané kučeravé vlasy vyzerajú neopatrne.

Zaujímavý je aj variant s použitím šikmých rán.Tento typ ostria bude zaujímavý pre mladé dievčatá.

Vďaka ranu, ostrihanie odhaľuje prednosti tvaru tváre, opticky ho predlžuje, to znamená, že je tenšie.Vďaka rôznym doplnkom môžete vytvoriť hravý alebo hravý obraz.Napríklad dosť šikmých kvapiek, ktoré môžu byť položené podľa ich preferencií.

Pre staršie ženy budú robiť fazuľu s mäkkými kontúrami a hladký prechod.Pomáha vyhladiť zrozumiteľnosť línií, dáva celkový obraz, obraz ženy, milosť a ženskosť.

že bob účes pre krátke vlasy zaobľuje malý ovál tváre.Vlastníci predĺženej tváre budú ideálnou voľbou.Vďaka tomu ostrihajú tenké vlasy svieži.

V súčasnosti je štýl „grunge“ veľmi populárny, jeho charakteristické črty sa prejavujú v umeleckom neporiadku a roztrieštenosti.Takýto príležitostný vzhľad priťahuje, priťahuje pozornosť svojím jasom.

V prípade tenkých vlasov vyzerá ostrihanie naozaj impozantne.Z noviniek odborníci rozlišujú použitie hromady na zadnej strane hlavy, striedanie krútených a rovných prameňov do jedného celku.

Pixie účes, ktorý sa hodíženy s jasnými, pravidelnými funkciami.Jedná sa o vypuklé pery a výrazné oči.Táto možnosť sa líši od zvyšku jej správnej schémy, ultrakrátkych prameňov.

Krk vo fazule sa otvára na maximum.Tento účes je univerzálny pre prácu, telocvičňu alebo bežný život.V každom prípade, fazuľa vyzerá originálne a atraktívne.

Stredne dlhé vlasy

Samostatná kategória rozlišuje účesy na stredne dlhé vlasy.Sú celkom bežné, pretože kombinujú nielen klasiku, ale aj univerzálnosť.

S touto možnosťou sa obraz dievčaťa stáva odvážnym, dynamickým a zároveň jemným a mäkkým.Starostlivosť o takýto účes nebude zložitá.

Odporúčania

Existuje niekoľko typov tvaru tváre v závislosti od toho, čo si vyberú účes.

Ako možno vidieť na fotografii ostrihania bobov, priemerný strih vlasov s predĺženými zámkami sa zmestí do okrúhlej tváre, ktorá vizuálne zvýrazní lícne kosti.Rovnomerné rany a výrazné oči doplnia vzhľad.

Ak máte obdĺžnikovú plochu, vyberte možnosti bez použitia rán.lesklýbočné pramene zmäkčujú jasné línie brady.

V prítomnosti veľkého čela stojí za to vizuálne korigovať túto funkciu pomocou strihu vo forme čiapky. Hladký prechod z dlhých rán do stredu čela vizuálne redukuje jeho veľkosť.

Samostatne stojí za zmienku predĺžené fazuľa. Tento účes je univerzálny v prírode, vhodný pre všetkých. Pre túto možnosť vložte hladké, rovné pramene vlasov. Pre ľudí, ktorí milujú klasiku, bude prísnosť vyhovovať takémuto fazuľu bez použitia rán, alebo s rovnými, jasnými kontúrami.

Dlhé aj stredné dĺžky vlasov zapadajú do fazule v tvare „A“. Toto je kombinácia prísnosti a sexuality do jedného. Účes tohto typu prispieva k maskovaniu príliš širokých lícnych kostí alebo tvaru okrúhlej tváre.

Závery

Dnes, prirodzenosť a maximálna ženskosť sú v móde, takže bob účes je tak populárny. Jeho všestrannosť vám umožní vytvoriť obraz pre všetky vlasy, pre akýkoľvek typ vzhľadu.

Vďaka majstrovskej technike, kombináciám rán, rôznych dĺžok v tomto roku 2017, je možné vytvárať obrazy rôznej bezchybnosti a štýlu.

Dobre zvolená fazuľa prispieva k vizuálnej zmene tvaru tváre a koriguje jej malé nedostatky.

Fotografie účesu s bradou

]

181)