Tvárové masky z vrások - tajomstvo krásy od tradičných prostriedkov až po moderné riešenia + 60 fotografií

Každá žena spravodlivého sexu je nepochybne krásna a nenapodobiteľná.

A určite všetky dámy vedia o potrebe starať sa o svoj vzhľad, aby vyzerali atraktívne a dlhodobo udržali mladosť a krásu.

Starostlivosť o pokožku tváre

Pre starostlivosť o pokožku tváre sú potrebné denné postupy.Tento a čistenie kože, a použitie tonikum a krémový náter, vhodný typ vašej pokožky.

Dôležitým faktorom pri starostlivosti o pleť tváre je aplikácia rôznych masiek.

Na dokončenie tohto procesu nie je potrebné zúčastniť sa profesionálnych kozmetických salónov.Táto udalosť je celkom možné držať doma.

Masky na tvár pomáhajú zbaviť sa vrások, pretožeV ich zložení obsahujú len čerstvé a prírodné zložky, ktoré prispievajú k predĺženiu mladistvej pleti.

Je potrebné pripraviť masku na vrásky doma tesne pred aplikáciou na pokožku.

Koža sa musí dôkladne vyčistiť.Pred použitím proti starnutiu by sa mali uvoľniť svaly na tvári.

Po uplynutí času potrebného na ošetrenie krásy sa nanesené činidlo opláchne vodou pri izbovej teplote.Potom pokožku navlhčite krémom.

Aby sa dosiahol maximálny účinok, takéto zasadnutia by sa mali uskutočniť 1-2 krát týždenne.

Rôzne kozmetické masky

Existuje mnoho typov tvárových masiek na vrásky.Uvažujeniektoré z nich.

Ak máte suchú pokožku, môžete použiť masky, ktoré obsahujú nasledujúce zložky: vaječný žĺtok, ovsené vločky, mlieko, med, olivový olej.

Použitie takýchto zložiek nasiakne epidermu vlhkosťou, robí ju pružnejšou.

Koža okolo očí je dosť tenká a citlivá, a preto potrebuje osobitnú starostlivosť. Nasledujúce zložky sú vhodné na kŕmenie takejto jemnej kože: mliečne výrobky, zemiaky, banánová buničina, med, rôzne rastlinné oleje.

Na boj proti vráskam tváre na čele sa odporúča kontrolovať vaše emócie (výrazy tváre by mali byť mierne), ako aj používať masky na vyhladenie vrások.

V týchto vitamínových látkach sú najúčinnejšie tieto zložky: olivový olej, med, éterické oleje, mleté ​​ovsené vločky, pšeničná múka, vitamíny A a E, smotana s vysokým obsahom tuku.

Výstrih a krk tiež potrebujú neustálu starostlivosť. Kocky ľadu a masky založené na prírodných zložkách dodajú pleti na týchto častiach tela tón.

V tomto prípade uplatnite mäso z ovocia a bobúľ, mliečne výrobky, oleje rastlinného pôvodu.

Vekové masky na tvár

\ t

Pre každý vek existujú vhodné recepty na masky. Hoci veľa závisí od stavu kože. Ponúkame Vám recepty na tvárové masky z vrások po vykonaní 30 rokov.

Maska na tvaroh. Rozdrobte 2 polievkové lyžice tvarohu s 1 lyžičkou olivového oleja a 1 žĺtkom. Naneste na čistú pokožku po dobu 20 minút, opláchnite studenou vodou.

Ovesná maska. Zmiešajte 1 lyžičku ovsených vločiek s vaječným žĺtkom. Výsledná hmota na zakrytie tváre, držať masku, kým sa nestvrdne. Opláchnite opláchnutím.

Odporúčame Vám vyskúšať si recept na tvárovú masku proti vráskam po dosiahnutí veku 40 rokov. Na prípravu tejto zázračnej masky potrebujeme nasledujúce prvky: 1 vaječný žĺtok, 1 varené zemiaky, 15 kvapiek vitamínov A a E.

Spojte všetky komponenty a aplikujte na parenú tvár 20 minút. Umyte teplou vodou. V dôsledku pravidelného používania tejto kompozície sa vrásky vyhladia, zvýšiapružnosť pokožky.

želatínová maska. Želatínová tvárová maska ​​zmierni predčasné vrásky, robí pleť tváre mladou a žiarivou.

Aby sme vytvorili tvárovú želatínovú masku na vrásky, budeme potrebovať: 1 polievkovú lyžicu jedlej želatíny, 2 polievkové lyžice mlieka a 1 vajce.

Zahrejte želatínu s mliekom po úplnom rozpustení pridajte rozomleté ​​vajce. Držte masku po dobu 25 minút, potom opláchnite studenou vodou.

Po pravidelnom používaní tohto skutočne zázračného lieku sa pokožka stane hladkou a napnutou. Želatínová maska ​​je univerzálna, vhodná pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Preto nie je vôbec ťažké starať sa o svoj vzhľad doma. Opatrenia proti starnutiu majú veľmi málo času a všetky potrebné ingrediencie sa nachádzajú v každej kuchyni.

Správne vykonávané domáce omladzovacie procedúry nie sú horšie vo výkone ako krásne sedenia v profesionálnych salónoch.

Foto masiek na tvár proti vráskam