Svadobné účesy pre stredne dlhé vlasy - 90 fotografií roztomilého a elegantného štýlu

Existuje široká škála účesov pre svadbu.Rôzne strapce, plexusy, babette alebo vlny, všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Skutočné šnúrky na vlasy (tkanie a vrkôčiky)

Veľké množstvo moderných nevesty si vyberá v prospech rôznych typov vrkôčikov, môžu byť svieži, veľké tkaniealebo s hromadou, všetko, čo trpezlivosť je dosť zručnosti a predstavivosti.

Okrem skutočnosti, že ich vzhľad dáva slávnosť a prináša svoj podiel romantiky na vytvorený obraz, sú vrkôčiky veľmi praktické, pretože sa konajú po celý deň a nedajú sa opraviť.

V súčasnosti je takéto tkanie populárne:

  • Prísne zakrivenie;
  • ráfik v tvare ražne;
  • Väzba zo strany.

Môže to byť aj dobrá možnosťasymetrické vrkôčiky, ktoré dodajú vášmu obrazu sviežosť a korenie.A nakoniec, megapopular v tejto sezóne "francúzsky vodopád".

Prýmky nie sú len nezávislé vlasy, ale môžu slúžiť ako dodatočný prvok v inom.Môžete ozdobiť svoje copánky so všetkými druhmi stuhy, kamene, kamienky alebo kvety.

Ak chcete hodnotiť a vyberať svoje obľúbené účesy, môžete vidieť ich fotografie nižšie.

Vlasy vložené do buchty

parta na takú slávnostnú a dôležitú udalosť pre každé dievča ako svadbuZdá sa, že je to len rúhanie, ale v skutočnosti to nie je také jednoduché.

V roku 2017 je jedným z najmódnejších účesov svadobnej oslavy buchta, ktorá sa zhromažďuje na zadnej strane hlavy (pozri foto).

Neoddeliteľnou súčasťou tohto účesu môže byťstať sa rôznym doplnkom, ako sú: objemné vlásenky, luky, čelenky, a samozrejme, že každá nevesta nemôže bez závoja alebo závoja.

Vysoký štýl

Ikona štýlu pre svadobný účes bola, bude a bude veľmi štýlová.Z vlasov strednej dĺžky môžete vytvoriť najluxusnejšie účesy a nádherné vzory.

Trendom tejto sezóny sú curlicues, ktoré v kombinácii s fleecom dodajú vášmu účesu obrovský objem.Je potrebné vyzdobiť vysoký štýl s čerstvými kvetmi, perlami alebo diadémom.

Sukne, aby ste vytvorili koketný obrázok

S týmto účesom budete vystupovať z masy monotónnych nevesty a vytvoríte hravý a koketný obraz, ktorý si každý bude dlho pamätať.Luk prameňov môže byť položený trochu na jednej strane alebo na vrchole.

Najvýhodnejším lukom budú miniatúrne dievčatá.Šaty pre tento účes jednoducho musí byť beztížne a vzdušné, čo dodá vášmu obrázku romantiku.

Svadobné účesy pre stredné vlasy so závojom

Veil je najdôležitejšíatribút každého svadobného obradu, takže by mal byť kombinovaný s akýmikoľvek druhmi účesov, či už ide o voľné vlasy, vysoký štýl, copánky alebo strapce.Obľubujú aj mávanie s klobúkami zdobenými perím a kvetmi.

Napríklad - svetlá krajková mantilla v kombinácii s komplexným pleteným bočným lemovaním môže byť skvelou možnosťou.

Nezabudnite na spoľahlivosť vytvorených účesov a riadne upevnite závoj tak, aby nenarušil pluralitu okamihu, ak náhle zmizne.

Svadba na stredne dlhé vlasydĺžka s rany

Bliká dokonale s akýmkoľvek účesom, je schopný dať jas každému obrázku, ktorý si vyberiete, a má veľa užitočných výhod, ako napríklad:

  • opticky znižuje výšku čela;
  • Závoje vady a škvrny na koži;
  • Spôsobuje, že ovál tváre je správnejší aatraktívne.

Vyzerajú veľmi harmonicky ako ďalšie prvky, s rôznymi druhmi rán (nerovnomerné, asymetrické, rovné, krátke, atď.) Čelenky a čelenky.

Svadobné účesy hodné Afrodity

Milosť a mäkkosť sú neodmysliteľnou súčasťou antického štýlu. Styl v gréckom štýle je pomerne všestranný a je ideálny pre všetky vlasy a oválne tváre.

Takéto tkanie je možné ozdobiť pomocou pozlátených obručí, tkaných kožených pásikov alebo širokých obväzov.

Takže, milé nevesty, všetky účesy opísané v tomto článku sú veľmi dobré a čokoľvek si vyberiete, vždy zostanú mladé a krásne, lesk, láska a byť milovaný.

Fotografie svadobných účesov pre stredné vlasy