Svadobná manikúra - 102 fotografií originálneho nechtového dizajnu na dokončenie obrazu

Svadba je hlavnou udalosťou, z ktorej začína rodinný život.

Podľa časopisu Wedding sa väčšina dievčat na ňu pripravuje z adolescencie.Všetko je tu trochu jednoduchšie.Ale natáčanie a album s fotografiami sú nepostrádateľné.

Medzi fotografiami je veľa detailov: závoj, šaty, kytica.A samozrejme foto svadobnej manikúry.

Iba nevesta vie, ako dlho si ho vybrala, dohodla sa s manikérkou, pripravila sa podľa odporúčaní, koľko času urobila, a potom šla do špeciálne prešitých rukavíc tak, aby žiadne škrabanceobjavil.

Pre ňu všetok nepokoj.Už nasledujúce nevesty v kozmetických salónoch zvažujú časopisy nail art.Existuje mnoho z nich, ešte viac ponúkajú internetové stránky a sekcie Google a Yandeks.Kartinki.

Navrhnúť riešenia natoľko, aby sa jeho oči rozchádzali.A pod mnohými v opise je "najmódnejšie svadobné manikúra."Ako sa nestratiť v rozmanitosti?

Povieme vám hlavné trendy roku 2017 a pomôžeme vám orientovať sa.

Tvar nechtových platní a ich dĺžka ovplyvňujú voľbu

Dĺžka je váš úspech a forma je zdedená od narodenia.Ale vynález chémie a práce pána vytvorí zázrak.

Mandľové nechty sú ideálne na svadobnú manikúru v roku 2017.Dlhé alebo malé - rozhodnete sa.Neťahajte, choďte do salónu a konzultujte.

Celá vaša výstroj by mala pôsobiť skôr ako jeden celok než ako zvláštny národný tím.tedaNajprv urobte obrázok každej položky.

Možno kapitán odporučí niečo nahradiť.Alebo schváliť svoj vkus, ale ponúkne vybrať iný nechtový dizajn, ale nie ten, ktorý chcete.Odporúčame Vám, aby ste si vypočuli názor profesionála.

Zvolené umenie nechtov si vyžaduje dĺžku, ale jeho zodpovedajúce nevytvárajú - 3-4 dni pred návštevou projektanta.

Neprekvapujte: tento postup obsahuje zoznam kontraindikácií (trvalých a dočasných) vrátane alergií na zložky.

Preto nebudete schopní skryť svoje vlastné čierne nechty umelými nechtami.Riešenie: zmena dizajnu a tvaru.

Pre dlhé dosky s klincami sú vhodné dve možnosti: oválne a obdĺžnikové.Vďaka zmenšeniu pracovnej plochy sa znižuje počet dostupných dizajnov pripravených na hranie.

Na druhej strane je zahrnutá fantázia a môžete sa ľahko stať vlastníkom novej položky vo svadobnej manikúre!

Výber farby

Nie ste fanúšikom nezvyčajného a nepatria k Goths a Emo - zastavte sa pri klasike. To je obrovská paleta upokojujúcich tónov. Nezáleží na tom, že si neviete predstaviť svoje ruky bez tmavočerveného laku s leskmi.

Nevesta je svadobné manikúra by mala byť prirodzeným pokračovaním jej vzhľadu, skôr než vady, ktorá je mimo všeobecný štýl.

Ružové odtiene sú v tomto roku najrelevantnejšie: krémová, bledoružová a koralová. Prichádzajú so svetlomodrou a svetlo fialovou farbou.

Keďže prirodzenosť je jednou z trendov v tejto sezóne, rodina Nude vstúpila do módneho sortimentu. Toto sú odtiene béžovej farby. A samozrejme, nezafarbujúca biela je symbolom čistoty.

Posledné trendy

Francúzi sa po zmene vrátili. Je zdobený absolútne všetkým. Má rovnaký biely tip, ale zvyšok povrchu je plný tónov, ktoré sú relevantné pre túto sezónu. Biela v kombinácii s vyššie uvedeným vyzerá úžasne.

Je to na bunde, ktorá stojí za to byť vedená, výber svadobnej manikúry pre krátke nechty.

Možnosti

Kytica. Kvety novomanželia v kombinácii s nechty. Odtiene môžu byť jemné aj svetlé.

Čipka. Romantický závoj, padajúci vpredu a bohato zdobený čipkou, vyžaduje dizajn s príslušným bielym ornamentom.

Glitter. Má vaše šaty lesklé detaily?Použite trblietky. To bude klásť dôraz na brilanciu, ale musíte vyzdvihnúť tón.

Táto kombinácia sa dobre hodí na šaty Louis XIV a vysoký účes.

Prsteň. Možno najmódnejší trend svadobnej manikúry. Ozdobné pozlátené alebo postriebrené oblúky (v závislosti od skutočného prsteňa) sú rozložené na jeden alebo viac zriedkavo niekoľkých prstov.

Pre krátke nechty

Šelak. To znamená „dva v jednom“ - lak a gél spolu. Vyrovnáva sa na dlhú dobu a bezchybne. Vyzerá skvele na krátke nechty.

Používa sa v spojení s plášťom, je to dobré so vzormi vo forme čipky alebo kvetov.

Zaujímavý je jantár alebo gradient. Po nanesení je povrch umiestnený pod UV zariadením a potom položte požadovaný tón a zastierajte okraj.

Objemové. Len to nepreháňajte. Sochárstvo, kamienky, perie vytvorí magický obraz. Ale na všetkých desiatich prstoch je to zlá chuť.

Lunar. S ním sa tiež nezúčastňujte. Polkruh na základni možno natrieť obyčajným lakom a trblietkami. Pozdĺž jeho vonkajšieho okraja sú kamene a kamienky.

Lepší dizajnto vyzerá, ak pár nechtov na každej strane sú zdobené, a zvyšok len so základňou.

Akvárium.Vyrába sa po stavbe.Naneste akrylový prášok a rozložte všetky prvky dekoru.Potom sa všetko uzavrie vrstvou akrylu.

Gel lak.Svadobný manikúrový gél je dobrý, pretože trvá dlho bez korekcie.Neprúdi, klesá rovnomerne.Je pre nich ľahké kresliť kvety, vzor v podobe čipky.

Okrem toho môžete ozdobiť kamienkami a perlami.

Matte.Vyžaduje dekoráciu s prekrytými prvkami.Na získanie hladkého základného laku niekoľkokrát potiahnutého.

Svadba v štýle ...

Ste mladý, ale dobre zarábate a platíte všetky výdavky sami?Alebo dovolili rodičia po niekoľkých hodinách s príbuznými ísť do predtým prenajatého klubu?Skvelá príležitosť relaxovať a prezentovať sa komukoľvek, kdekoľvek.

Pri organizovaní takejto prehliadky nezabudnite na naše právne predpisy: vystúpenie vašej spoločnosti pri registrácii postavy „Twilight“ povedie k odmietnutiu manželstva.Preto zvážte okolnosti.

Pracovníci registrátora však nebudú proti návštevníkom oblečeným vo formálnych oblekoch a klasickým svadobným oblečením s čiernym nechtovým dizajnom s kamienkami a čipkou.

Majú párty v akomkoľvek štýle.Ale manikúra sa musí zhodovať.

​​

"Raňajky v Tiffany": ružová a tyrkysová s maľbami pre luky a čipky.

"Bokovky": veľmi svetlé a neočakávané kombinácie.

Chicago muzikál: tmavý, s kamienkami a perím.

"Letopisy Narnie": bohatá výzdoba kameňov a maľované zlatými kvetmi.

Film alebo éru môžete nájsť podľa svojich predstáv.

Opísali sme hlavné smery vo svadobnom dizajne nechtov 2017.

Existuje mnoho fotografií, ktoré ilustrujú rôzne techniky. Vyberte si, čo sa vám páči.

Možnosti fotografie pre svadobnú manikúru