Správny make-up: moderné metódy a prístupy ku kráse (85 fotografií + video)

Ak sa chcete naučiť robiť make-up, potom je dôležité mať dostatočne veľký súbor rôznych kvalitných kozmetických prípravkov, aby ste si boli vedomí základných pravidiel jeho tvorby, ako aj úspešne ich aplikovať.

Dokončené make-up s použitím všetkých pravidiel vždy vyzerá viac než len veľkolepé a priťahuje pozornosť väčšiny ostatných.

Dievča, ktoré pozná techniku ​​jeho vykonávania, sa môže rýchlo zmeniť nad rámec uznania.

Začať robiť správnu tvár bez akejkoľvek pomoci

Základné použitie. Pred nanesením základu je potrebné starostlivo pripraviť kožu pomocou podkladu.

Nástroj vám umožní rýchlo a viditeľne osviežiť pleť. Po nanesení podkladu je potrebné skryť tmavé kruhy a rôzne opuchy pomocou korektora.

Kreslenie tonálneho rámca.

Použitie tónu. Je dôležité zvoliť si nie príliš hrubý tón, pretože aj profesionálne prostriedky naozaj vysokej kvality môžu ľahko dať tvár úplne neprirodzený vzhľad.

Nástroj musí byť nutne zatienený priamo po celej ploche.

Ako urobiť krásne obočie, správne aplikovať očné tiene a rúž

Pre vás bol vypracovaný krok-za-krokom inštrukcie o tom, ako robiť make-up, ktorý vám umožní rýchlo sa naučiť, ako sa urobiť krásnym.

Aby vaše obočie mohlo byť krásne tvarované, potrebujete lenvyberte tieň, ceruzku vhodnej farby, nakreslite ohyb a podľa toho dokončite obočie.

Hlavné pravidlo - musia byť jasne definované obrysy.

Pri vykonávaní očného make-upu stačí použiť niekoľko vybraných odtieňov tieňov a uistite sa, že máte tmavú ceruzku vhodnej farby.

Aby sa riasy mohli vizuálne javiť silnejšie, je potrebné jemne zastierať líniu rastu rias mäkkým pohybom zvolenej ceruzky.

Tu je - správne zvolený make-up vo vlastnom výkone.

Tiene sa najlepšie aplikujú pri pohľade na fotografiu správneho make-upu pomocou štetca, ktorý sa nedávno stal populárnym alebo bežným aplikátorom.

Univerzálne tóny sú hnedé aj sivé. Ak sa make-up robí pre gala večerné akcie, potom si môžete bezpečne vybrať studené alebo dokonca perlové farby.

Poslednou fázou make-upu je použitie maskary na riasy.

Farbenie pier

Ak hľadáte správny spôsob, ako urobiť make-up, mali by ste vedieť, že pri použití rúže alebo lesku, balzam na pery je dôležité, aby ste tak urobilitak, aby nevyzerali príliš svetlé.

nuansy krásneho make-upu

Aby sa make-up robil správne, je dôležité venovať pozornosť veľkému množstvu rôznych drobností.Pri výbere make-upu by ste sa mali riadiť jeho zamýšľaným účelom.

Odtieň vybraných tieňov by mal určite vyzerať dobre s farbou vašich očí.Až potom môžeme povedať, že ste dokončili správny make-up.

Napríklad hnedé oči sú najlepšie zatienené rôznymi odtieňmi šedej a popolavej.Pre oči svetlomodrej farby sú dokonalé tiene širokej škály chladných odtieňov, ako sú biele alebo dymové farby.

Ako farba vlasov ovplyvňuje zvolený tón

Zvolený tón by mal byť v každom prípade v súlade s farbou vlasov dievčaťa.Napríklad, pre spravodlivý sex s tmavými vlasmi nie je žiaduce odchýliť sa od prirodzeného odtieňa pokožky.

V každom prípade by mal make-up vyzerať prirodzene a súčasne by sa mal vo všeobecnosti výlučne osviežiť a nemal by byť skutočnou maskou na tvári.

Odporúča sa odobrať jasné nezvyčajné farebné kombinácie.Ak chcetemierne oživiť make-up a len si myslíte, ako to urobiť správny make-up doma, stačí pridať bronzový odtieň.

Nebojte sa zmien vo vašom vystúpení, a ak neviete, ako robiť make-up správne, potom len vyskúšajte rôzne nové prvky a postupne budete môcť bez problémov zdokonaľovať svoje najlepšie stránky a zároveň sa vaša tvár stane skutočne krásnou a expresívnou.

Príklady fotografie správneho make-upu