Sochárstvo tváre: výber nástrojov a podrobné pokyny (120 nových fotografií)

Pri pohľade na fotografie svetových celebrít sa často vynára otázka, ako sa im darí vyzerať tak dokonale?

Rovný tón pleti, žiadne viditeľné chyby, nejaký druh vnútorného žiarenia tváre.

Zdá sa nám, že takýto účinok sa nedá dosiahnuť sám a že by sme sa mali obrátiť na odborníkov našej práce - umelcov na make-up,napríklad.Je však ťažké byť v skutočnosti krásny?Poďme na to.

Doteraz sa do kontúrovania tváre skutočne zapojili iba vizážisti.Oni vytvorili, ako by to bolo od nuly, vzhľad ženských modelov.Pridelené potrebné, skryli príliš veľa.

Nedávno sa nám však stali všetky tajomstvá odborníkov - bežným používateľom, ktorí robia make-up každý deň v práci alebo na párty.

Ukazuje sa, že tvarovanie tváre je jednoduché.Sochárstvo je vhodné pre všetky typy ľudí, či už je to okrúhla tvár alebo námestie.Nižšie uvedená fotografia prezentuje nápady na tvárové sochárstvo v závislosti od typu, vyberte potrebnú možnosť a experiment!

Takže, kde začať s tvarovaním?

Postupné inštrukcie o tom, ako vykonávať tvárové sochárstvo, sa začínajú skutočnosťou, že je potrebné zakúpiť tonálne prostriedky niekoľkých odtieňov: základný tón, tón je o niečo tmavší ako základný tón a tón je svetlejší ako základný tón.

Potom, čo ste sa vyzbrojili potrebnými prostriedkami, pokračujte sochárstvom!

Použite hydratačný krém na tvár(krém alebo emulzia), potom na celej ploche tváre, použiť základ, najvhodnejší tón pleti.

Takže ste vytvorili dokonalé plátno, aby ste mohli začať kontúrovať.

Začnime s lícnymi kosťami. Aby sa človek dostal do správneho tvaru, musia sa zvýrazniť lícne kosti. Mali by sa rozlišovať v smere od stredu tváre k vlasom, tmavšieho odtieňa nadácie.

Potom môžeme vizuálne znížiť nos - pre tento tmavší odtieň tonálneho krému, chodiť po krídlach nosa.

Čelo by malo byť tiež tvarované. Ponechajte stred čela bez dozoru, tónovaný vľavo a vpravo smerom k vlasovej línii.

Brada tiež potrebuje tmavší odtieň nadácie - stačí použiť tento odtieň na plochu pod čeľusťou.

Takže hlavné body kontúrovania sme urobili. Nepoužívali však svetlé odtiene, bez ktorých je naša socha jednoducho nemožná.

Naneste na plochu pod očami ľahký základ vo forme prevráteného trojuholníka; na zadnej strane nosa, na centrálnej časti čela a tiež v strede brady.

Potom, čo sme umiestnili potrebné akcenty, potrebujete vlhkú špongiu alebo kefu (ako dávate prednosť) na tónovanie tónovými prostriedkami tak, aby všetkovyzerali čo najprirodzenejšie.

Musíme tieniť všetky okraje medzi tmavou a svetlou, bez toho, aby sme tienili cez tvár, ale ako keby sme do nej vchádzali, s takýmito tlieskajúcimi pohybmi.

To sú všetky jednoduché postupy, po ktorých uvidíte výraznú transformáciu.Tvár už nebude vyzerať plocho, pretože kontúrovanie je na tvári umelo vytvorené svetlo a tieň.

Samozrejme, používanie troch veľkých pohárov tonálnych krémov nie je veľmi pohodlné.Áno, a na služobnej ceste alebo na dovolenke toľko kozmetiky nechcete brať.Ale čo robiť?Koniec koncov, všade, kde chcete vyzerať krásne a luxusné.Existuje cesta von.Dostanete na pomoc súbor pre sochárstvo tváre.

Takéto súbory sa nachádzajú v rôznych kategóriách luxusných a masových trhov.Súprava je druh palety, v ktorej nájdete naraz niekoľko rôznych odtieňov tonálnych prostriedkov: od mäkkej béžovej po tmavohnedú.

Palety sú spravidla ideálnym riešením pre suchétvár sochárstvo.

Suché sochárstvo sa vykonáva podľa rovnakého princípu ako tvarovanie tekutými tonálnymi prostriedkami s jediným rozdielom, že sa tieto prostriedky aplikujú na kompaktný alebo sypký prášok a nie na vrchole.práškované a nie tienené špongiami alebo inými prostriedkami.

Tieň a svetlo padajú na vašu tvár vo veľmi jemných, jemných odtieňoch.

Teraz na internete nájdete veľa lekcií o tvárových sochárstvách, tzv. Návody, kde budete jasne ukázaní, čo robiť a ako.

Pamätajte si, že byť krásny je jednoduchý!Hlavná vec - nebojte sa experimentovať.

Myšlienky na fotografické sochárstvo

)

.173]

​​

Video