Škrobová maska ​​na tvár - ideálna na odstránenie vrások namiesto Botox + 68 fotografií

To alebo že škrob je často používaný v domácnosti v procese varenia.Je však načase, aby sa tento čarovný biely prášok vylial z kuchyne a aby pomohol zariadiť „salón krásy“ doma.

Užívaním kefíru, vajec alebo paradajok z chladničky môžete rýchlo a ľahko pripraviť účinnú tvárovú masku proti starnutiu zo škrobu, ktorá bude skvelou alternatívou k drahým injekciám, rizikovým plastom alebo iným výrobkom.nebezpečné a krátkodobé postupy proti starnutiu.

Ak sa masky vajec alebo smetannye často zobrazujú v televíznych reláciách a filmoch, potom nie každý vie o výhodách tohto výrobku pre pokožku.

Ako bohatý

pomáha našej pleti vyzerať mlado a krásne, sú kyseliny askorbové a kyseliny listové, cholín, železo, draslík, vitamíny B, tokoferol a iné prospešné látky.ktoré sú v prebytku škrobu.

Vďaka tomu masky z neho majú blahodarný účinok na bunky kože, chránia ich pred zničením, prispievajú k zlepšeniu reakcií, ktoré sa v ňom vyskytujú, aznížiť škodlivé účinky kozmetiky a ekológie.

Toto je len začiatok jeho zoznamu, keďže je schopný kontrolovať činnosť mazových žliaz, odstrániť podráždenie, saturovať bunky užitočnými mikroelementmi a zvýšiť odolnosť pokožky voči stresu.

Žiadne pichnutia

„Ako keby sa koža podrobila veľmi kvalitnému botoxu“ - takéto porovnania v prehľadoch tvárových masiek zo škrobu sa nachádzajúpomerne často.

.

Toto je užitočné pre nástup vädnutia a prevenciu starnutia.

Iba ak sú činnosti v salóne drahé a majú mnoho kontraindikácií, potom sú vždy k dispozícii domáce masky.Jediným a dočasným obmedzením môžu byť len otvorené rany a zápaly.

To všetko robí škrob univerzálnym a účinným pre ženy všetkých vekových kategórií a typov pleti.

Zložky mágie

Hlavnou a hlavnou zložkou budúceho zázračného prostriedku je prírodný zemiakový alebo kukuričný škrob.

Ďalšie zložky, med, kefír alebo smotana, sa vyberajú v závislosti od osobných preferencií a požadovaného výsledku.

Zmes škrobu, zrelého banánu a smotany vyhladzuje vrásky, dodáva pleti pružnosť a zemiakový prášok zmiešaný s kefírom a šľahačkou vaječným bielou,vrátiť tvár zdravú farbu.

Účinok odstraňovania škrobu

\ t

Experimentovanie so zložkami masky môže byť bezpečné a nebojácne, ale na dosiahnutie určitého účinku je lepšie dodržiavať osvedčené recepty a presné proporcie.

Pre "domáce zdvíhanie" fit zmes 1 polievková lyžica. l. škrob, malé množstvo teplej vody, šľahané bielkoviny a citrónovú šťavu. Zmiešanie všetkých zložiek s konzistenciou tekutej kyslej smotany, nanesenie na pokožku a odstránenie po 40 minútach, umytie hmoty vlhkou vatový tampón.

Bieliaci účinok

Rýchlo sa zbavte nenávistnej pigmentácie aj v silách magického prášku. Po prvej aplikácii viditeľne zosvetlí pokožku a vyhladí pehy zo zmesi škrobu a citrónovej šťavy, ktoré by sa mali odobrať v rovnakom pomere.

Udržujte masku asi 20 minút a postup opakujte najviac 2 krát týždenne. Ak na ruke nie sú žiadne citrusy, nahraďte ich 5% peroxidom vodíka.

Ak je koža citlivá

Ako už bolo uvedené, pre škrobovú masku nie sú takmer žiadne kontraindikácie, ale v závislosti od typu pokožky sa odporúča zmeniť ďalšie zložky,vhodnejšie v každom prípade.

Napríklad pre citlivú alebo problémovú kožu musíte zmiešať 20 g teplého mlieka a 25 g škrobu.Do výslednej hladkej hmoty nalejte 5 ml broskyňového alebo mandľového oleja, potom aplikujte na čelo, lícne kosti a bradu a po 20 minútach opláchnite teplou vodou.

Môžete tiež jemne a jemne omladiť svoj liek zo škrobu, penového proteínu a oleja z čajovníkov.

Škroby škrobu

Ak máte väčší záujem o dôkladné čistenie, hladkosť a lesk, urobte zo škrobu drhnutie.

Aby sa dosiahol exfoliačný účinok, zmiešajte lyžicu škrobu a soli, potom nalejte teplé mlieko a med.Aplikujte suspenziu kruhovým pohybom, masírujte a opláchnite.

Prípadne vezmite ako základ čajovú lyžičku pracieho gélu a rovnaké množstvo škrobu, minerálnu vodu a pridajte k nim vopred zmiešanú polovicu 4 g soli a štipku sódy.Avšak, nepreháňajte to, pomocou takéhoto drhnúť aspoň každý druhý deň.

Namiesto mydla

Neustále a plne sa starať o tvár pomocou škrobu môžu byť nielen masky alebo kroviny, ale aj ich nahradenie mydlom.

Nesnažte sa však ponoriť vrecko s práškom na drez, pretože je potrebné ho umyť špeciálnym roztokom pripraveným s 25 g škrobu na1 liter čistej prevarenej vody.Nakoniec opláchnite pokožku čistou vodou a rozotrite krémom.

Vďaka novým výhodámkaždá žena mala veľkú príležitosť vrátiť pružnosť a mäkkosť pokožky bez dodatočných nákladov, rizika a vyššej účinnosti, na ktoré sa namiesto Botox tvárových masiek zo škrobu.

Ostáva len prehrabávať sa na policiach pri hľadaní vytúženého vrecka.

Foto receptúry na tvárové masky zo škrobu

\ t