Shatush farbenie - foto, ako urobiť špeciálny efekt zosvetľovanie vlasov

Shatush je módne a rozšírené sfarbenie, ktoré dáva prirodzený účinok na pramene, ktoré sa zdá, že vyhorel pod slnkom.Dokonale zapadá do trendu prirodzenosti a prirodzenosti, ktorý je na vrchole popularity.

Rozlišovacie znaky shatush

Môžete si všimnúť rozdiel medzi zvyčajným zvýrazňovaním a farbením vlasov technikou shatush voľným okom, pretože v druhom prípade je farba „natiahnutá“.Po sfarbení získate živý, hravý, elegantný kučery, ktoré vyzerajú skvele na slnku.

Prechod farieb z koreňov na konce je mäkký a hladký, neexistuje žiadna jasná hranica.

Kto môže používať shatush sfarbenie

Nespornou výhodou tejto techniky je jej univerzálnosť.Prakticky ju môže aplikovať každá žena, bez ohľadu na farbu a typ vlasov.Hlavné obmedzenie sa vzťahuje na dĺžku vlasov.

Často na krátke účesy vyzerá shatush na mieste, ako keby ste namaľovali zarastené korene.Tiež, ak je sivé vlasy viac ako 30%, potom musíte najprv farbiť vlasy v hlavnej farbe.Je potrebné odtieň jasne červené kučery, aby nedošlo k nepredvídateľný výsledok.

Najpozoruhodnejšou vecou je, že shatush padá na hnedé vlasy alebo brunetky.Výber odtieňov je takmer neobmedzený a umožňuje pánovi zázraky: očistite rok a oživte obraz, pridajte farby a živý lesk kučerám.

Blondínky sa tiež môžu uchyľovať k tejto technike, ale odporúča sa používaťviac ako dva farebné odtiene. Niekedy kaderník odtiene svetlej farby tmavšie, takže neskôr bolo ľahké pridať správne množstvo ľahkých prameňov.

Predtým, než pôjdete do salónu, vyberte fotografiu, ktorá sa vám páči na sfarbenie shatush, aby si pán mohol vybrať tie správne odtiene.

Výhody technológie shatush

\ t

Takmer jedinou nevýhodou technológie je to, že je ťažké to urobiť bez pomoci pána. Inak je to takmer dokonalé:

  • Shatush - ekonomické zariadenie. Procedúra trvá niekoľko hodín a bude potrebovať opravu len za niekoľko mesiacov, pretože neexistuje žiadna jasná hranica, ktorú by ste mali neustále udržiavať;
  • Jedna z najškodlivejších techník, pretože kompozícia sa aplikuje nie na celý objem vlasov, a to relatívne krátky čas;

  • Vlasy sa stávajú objemnejšími. Pozrite sa nažive, zdravé a lesklé;
  • Môžete zabudnúť na štýl, pretože aj pri prirodzenom zmätku alebo pri lúčoch vyzerá sfarbenie neporovnateľne. Čo môžeme povedať o stohovaní kučier;
  • Hranie odtieňov skrýva sivé vlasy a vracia prirodzenú farbu.

Shatush na tmavých vlasoch

Farbenie Shatush je nádherné na tmavých vlasoch. Paleta pre farbenie tmavých kučier je najbohatšia: med, karamel, káva, bronz, titán, lieskový orech, jantár. Všetky tieto nádherné odtiene vám dodajú sviežosť a výraznosť, stačí ich priradiť k tónu tváre a typu farby.

Šťavnaté farby, ako napríklad baklažán alebo zrelé čerešne, sú vhodné pre brunetky.Chladné platinové a popolavé odtiene sú na tmavých vlasoch zaujímavé.

Shatush pre ľahké vlasy

Farbenie na svetlých vlasoch nebude mať významný účinok bez predchádzajúceho použitia.tónovanie.

Ale potom technika reverznej shatush vyzerá veľmi pôsobivo.Blond vlasy na koreňoch sa postupne menia na tieň tmavšieho.Účes sa stane energickejším.

Mal by som robiť krátke vlasy na krátke vlasy

V ideálnom prípade sfarbenie padá na dlhé alebo stredné vlasy.Ale správny prízvuk a dobrý majster umožní aplikovať shatush sfarbenie aj na veľmi krátke vlasy.Je veľmi dôležité zabrániť kontrastu pri prechode farieb.

Pomocou tejto techniky sa jednotlivé zóny často rozlišujú okolo tváre, napríklad niekoľko samostatných prameňov alebo rán.

Ako urobiť shatush na vlastnú päsť

Farbenie shatush doma vyžaduje určité množstvo zručností.Aby nedošlo k ostré alebo otrhaný prechod na korene na tipy, mali by ste si dať vlasy v poriadku.Aplikujte regeneračné masky a kondicionéry vopred.Vykonajte alergickú reakciutest farbiva.

Je lepšie umyť si vlasy pred farbením, aby ich chránil prírodný lubrikant.A samozrejme, vzdať sa lakov a iných stylingových výrobkov pár dní pred zákrokom.

Je najvhodnejšie použiť techniku ​​s hromadou na domáce farbenie.To vám umožní vytvoriť vzduchový vankúš a maľovať iba požadovanú vrstvu vlasov, aby sa dosiahol prirodzený efekt.

Aby sa zachoval výsledok, pri umývaní použite šampóny s tónovacím účinkom.Na obnovu vlasov používajte výrobky na báze keratínu.

Fotografie vlasov pri farbení rozprašovaním

161)