Šaty pre absolventský rok 2017 - večerná verzia pre mládež (129 fotografií + video)

Promócie v škole sú pozitívne emócie a stav absolútneho šťastia, pretože nie sú zanechané len roky v škole, ale aj skúšky, a je tu len otázka o tom, čo módne plesové šaty, pretože každá dievčina chce dobyť všetkých svojich spolužiakov.a byť najkrajší tento večer.

Výber oblečenia pre slávnostný okamih by sa mal brať vážne.Ak sa rozhodnete pre šaty, ktoré sa nehodia, potom je tu riziko, že večer bude pokazený nielen pre jeho majiteľa, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí ju obklopujú.

To je dôvod, prečo sa oplatí pozrieť sa vopred na fotky z plesového oblečenia, aby ste sa na posledný deň nepozerali na oblečenie.

Akú farbu bude tento rok v lete?

Väčšina módnych návrhárov súhlasí s tým, že skutočne elegantné šaty na ples by mali byť buď jednej farby, alebo v módnej kombinácii dvoch farieb, ktorá vyzerá veľmi harmonicky.

Pri výbere farby oblečenia venujte pozornosť týmto farbám a odtieňom:

  • mäta;
  • farba slonoviny;
  • prášok;
  • nebeský.

Takmer všetky odtiene sivej vrátane striebra budú v trende.Avšak, ak nechcete vyzerať smutne v takých šatách, budete musieť použiť rôzne doplnkové príslušenstvo k vášmu obrázku.

Ak uprednostňujete klasiku, mali by ste si vybraťobľúbené šaty čiernefarbu. Skromnosť, ženskosť a elegancia nikdy nevyjde z módy.

Ako si vybrať šaty na ples?

Po prvé, ak hľadáte aký druh oblečenia si môžete vybrať na promóciu, pozrite sa na dlhé oblečenie A-silueta, ktoré dokážu zdôrazniť všetky výhody vašej postavy.

Po druhé, v žiadnom prípade by ste si nemali kupovať šaty v nádeji, že budete schopní obnoviť alebo schudnúť. Najlepšie je zastaviť voľbu na tej, ktorá môže dať obraz ľahkosti, rafinovanosti av prípade potreby skryť extra kíl.

Po tretie, majte na pamäti, že premýšľanie o tom, aké šaty sú módne pre ples, ktoré ešte neprišli s tlačou lepšie ako kvety.

Je len dôležité zvoliť si vzor s malými kvetmi, pretože nebudú vizuálne zväčšovať tvary.

Po štvrté, nemali by ste si vybrať vulgárny odev. Vzdať sa výstrihu, dokonale transparentné oblečenie a zadné, otvorené do pása.

Po piate, tenké dievčatá sú najlepšie zdôrazniť svoju sofistikovanosť a tučne zamerať svoju pozornosť na krásne formy a krivky. Baggy ples šaty sú prísne zakázané.

Po šieste, ak nie ste vlastníkom najkrajších nôh, je najlepšie zvoliť dĺžku oblečenia,aby sa vaše nohy skryli. Nezabudnite, že šaty by mali zdôrazňovať len vašu mladosť a zdobiť vás.

A napokon v siedmom, na ples, je lepšie odmietnuť šaty s príliš našuchorenou sukňou, pretože inak riskujete, že budete vyzerať ako princezná, ktorá unikla zo stránok rozprávky.

Perfektné šaty na šaty

Pri výbere oblečenia je veľmi dôležité vziať do úvahy názor moderných módnych návrhárov. Valentin Yudashkin poznamenáva: „V lete nebude na promócii miesto pre úprimnosť a vulgárnosť. Každý absolvent by sa mal cítiť ako sladká dáma a nie strašná slutty žena. Toto sa stáva hlavným trendom.

Dnes sú šaty pre dievčatá na plese prezentované v takej rozmanitosti, že je ľahké vybrať si oblečenie podľa svojho vkusu. Počas hľadania oblečenia by ste nemali šetriť čas ani peniaze.

Ako bolo správne poznamenané v nedávnom rozhovore s Yulyou Dalakyanovou: „Každé dievča má vo svojom živote slávnostnú promóciu len raz a musí si ju navždy pamätať.“

Rôzne verzie koktejlových šiat sú v móde. Je to dosť demokratická možnosť, spravidla z ľahkého materiálu,bez rukávov, ktoré oslovia všetky módne ženy.

Ak chcete zdôrazniť obrázok, nezabudnite vziať so sebou malú spojku, ktorá zodpovedá farbe nielen oblečenia, ale aj vybraných topánok.

Predtým sa rozhodlo doplniť kokteilové šaty klobúkom, dlhými rukavicami, ale dnes to možno považovať skôr za zvyšky minulosti, než je norma. Krásna kabelka by stačila.

Fotky šaty na ples 2017