Sandále 2017 - najlepšie modely a nové položky sezóny + 117 fotiek

S príchodom teplej sezóny je dôležité mať vhodnú, pohodlnú obuv. Je potrebné zvoliť také sandále, ktoré budú pohodlne chodiť. Správny model vás dokáže charakterizovať ako štýlový, držať krok s módnym dievčaťom.

Stojí za zmienku, že letné sandále roku 2017 potešia ich rozmanitosť, nový prístup, trendy, ktoré viac prispievajú k prejaveniu individuality.

Trendy

V tejto sezóne sú populárne laná a popruhy na platforme. Tiež, v priorite tejto sezóny, jas, ľahkosť, rôzne farby na platforme.

Aj trendom roku 2017 sú sandále zo saténového alebo zamatového materiálu. Perie na topánkach vyzerajú nezvyčajne. Stojí za to zvážiť základné modely sandálov.

)

Platforma

Vzhľadom na pohodlie a jednoduchosť plošiny je tento model mimoriadne náročný. Koniec koncov, možnosti pre minulé sezóny okrem krásy a frustrácie neboli veľmi pohodlné.

Trendy sandále pre rok 2017 sa vyznačujú prítomnosťou kvetinových alebo geometrických tvarov. Pohodlná platforma alebo klin vyzerá skvele na nohe bez toho, aby spôsoboval nepríjemné pocity.

Výhodou tejto voľby je, že model vizuálne prispieva k predĺženiu nohy.

Teraz populárny korkový model, napríklad značka Van Noten. Je to módne, táto možnosť sa hodí pre všetky prípady. takýMožnosť vyzerá elegantne, hlavná vec pri výbere je zamerať sa na jasný, módny prízvuk. Môžu to byť elegantné kryty alebo žiarivé hviezdy.

Vďaka úsiliu dizajnérov sa objavili ženské modely platforiem, konkrétne modely traktorov, čo je vynikajúcim riešením pre takmer štýl.

Kombinácia hrubých, vysokých platforiem a tenkých pásikov vyzerá neobvykle. Tento zoznam môže obsahovať národné nástenné maľby, nezvyčajné kresby alebo iné zaujímavé dizajnérske riešenia. Plošinové sandále s fragmentmi národnej výšivky sú populárne v tejto sezóne.

Neobvyklá verzia sandálov s gumovou podrážkou. Jeho tvar môže byť odlišný (ohyb alebo štandardný tvar). Dizajnéri ponúkajú transparentnú alebo plastovú platformu, ktorá prípadne dopĺňa štandardnú verziu s priehľadnými vložkami.

Tlmý podpätok

Sandále so silnými, stabilnými pätami sú v tejto sezóne veľmi obľúbené. Všetko kvôli neobvyklým tvarom, s ďalšími prvkami vo forme hrubých podrážok.

V súhrne takéto sandále vyzerajú neobvyklé a zaujímavé. Tento model je pozoruhodný pre svoje pohodlie. Prispievajú k vizuálnemu predlžovaniu nôh, dávajú obrazu dômyselnosť a lesk.

vlásenka

Táto možnosť sa neodlišuje od klasických trendov. Elegancia ženy v takých sandáloch je nepopierateľná.

Na fotografii nových štýlových sandálov je dokonale vidieť, že takéto modely sú veľmi krásne, ale nie tak pohodlné ako predchádzajúce verzie.

Vo všeobecnosti je kolík na topánke vynikajúcim prostriedkom na vizuálne natiahnutie siluety, pričom sa skrýva niekoľko kíl navyše.

Ploché topánky

Bežné topánky na plochom ihrisku. Pre dlhé prechádzky budú tieto modely potrebné.

Za zmienku stojí niekoľko základných trendov, ktoré vám pomôžu pri výbere sandálov:

  • jednoduché, jednoduché modely, ktoré sú zároveň drahé a štýlové;
  • kožené prvky, čipky alebo kamenné vložky;
  • teraz sú populárne zlaté alebo strieborné vložky;
  • Pastelové farby sú v tejto sezóne celkom módne. Tieto farby vyzerajú skvele na nohe;
  • svetlé odtiene modrej alebo oranžovej farby.

Vyžiadané modely v tejto sezóne sú mexické, egyptské topánky. Je ideálny pre horúce obdobie. Takéto modely sú dobre nosené počas dňa.sú univerzálne, pretože zapadajú do akéhokoľvek oblečenia.

Kritériá výberu

Ak neviete, ktoré sandále si vybrať, dávajte pozor na materiál a jeho kvalitu. Best teraz vyzerá koža, alebo semišové výrobky. Správne vybrané topánky pomôžu vizuálne predĺžiť, aby sa elegantnejšia noha.

Sandále sú víťaznou možnosťou na dosiahnutie týchto cieľov. Okrem toho štýlové čierne sandále vyzerajú skvele bez ohľadu na to, aký model si vyberiete.

Dodatok k snímke

Aký je dôvod na nosenie takýchto štýlových topánok? Odpoveďou na túto otázku sú farebné pančuchy, ktoré vytvárajú komplexný obraz v integrite. S touto kombináciou stojí za zváženie niekoľko bodov:

  • topánky musia byť nevyhnutne uzavreté;
  • vybrať tesné pančuchy, dajte si pozor na kontrastné farebné kombinácie.

Závery

Obľúbené v tejto sezóne, zaujímavé modely sandálov. To je platforma, nízka rýchlosť, stud. Sandále, doplnené čipkou prvky, strapce, perie, tkanie a kamienky, vyzerajú naozaj pôsobivé.

Správne vybrané topánky pomôžu vizuálne roztiahnuť nohy a siluetu, zdôrazniť tvar a štýl.

Fotky sandálov 2017

)