Ryžová diéta - výber ryže a varenie recepty + fotky

Ryža sa používa vo všetkých krajinách, najmä vo veľkých množstvách, ktoré sa konzumujú v ázijských krajinách, a nie márne, pretože obilnín je nielen užitočný, ale vyživuje žalúdok, je ľahko stráviteľný, je len varený.

Odborníci na výživu, ktorí poznajú všetky výhody ryže, vyvinuli jedinečnú diétu ryže.Význam ryže diéta pre chudnutie je jesť neleštenej ryže, inými slovami - hrubý.Tento druh ryže je tmavohnedej farby, niekedy s ryšavou, obsahuje veľa vlákniny, užitočné mikroelementy.

Po vyčistení šupiek ryža čiastočne stráca svoje prospešné vlastnosti.Varená ryža môže byť cenovo dostupnejšou a lacnejšou možnosťou.

Prínosy diétnej ryže

Ryža obsahuje viac ako 75% sacharidov a je ľahko stráviteľná, neobsahuje lepok, takže glutén sa počas varenia neuvoľňuje.Ryžové krúpy sú bohaté na vitamíny B, ktoré podporujú nervový systém.Lecitín hrá veľkú úlohu v rozvoji ľudského intelektu.Zvlášť veľa mikroživín v ryži, draslíku, železe, jódu atď.

Na základe skutočnosti, že ryža je pomerne užitočný ľahký výrobok, diéta založená na používaní tohto výrobku pomáha chudnúť.

  • Ryža má vysoký obsah škrobu, ktorý obklopuje žalúdok zvnútra.Často sa predpisuje na zápal slizníc, gastritídu, vredy.
  • Ryžová kaša prispieva k uvoľňovaniu väčšieho množstva mlieka počas dojčenia.
  • Ryžové pudingy sa môžu deťom podávať po šiestich mesiacoch, ľahko sa strávia.malý organizmus.
  • Draslík obsiahnutý v ryži posilňuje srdcový sval a podporuje aj srdce.
  • Nádoby na báze ryžových obilnín pomáhajú schudnúť a pomáhajú rýchlo odstrániť soľ z tela.

Čistenie tela ryžou

\ t

Aby sa predišlo nárastu telesnej hmotnosti, ako aj aby telo správne fungovalo, je nevyhnutné, aby sa ráno vykonávali osobitné postupy na čistenie ryžou. Ako sa to robí? Ryža sa vloží do nádoby, počet lyžíc by mal zodpovedať počtu rokov. Ryža by sa mala umyť, naliať teplá voda a dať do chladu.

Každé ráno musíte zobrať 1 lyžicu obilnín a variť z nej kašu, nepridávať soľ. Ráno by sa ryža mala konzumovať čo najskôr, najlepšie však do 8 hodín. Toto čistenie sa vykonáva, kým nebudete jesť všetku ryžu z nádoby.

Ryžová diéta na čistenie má absorpčné vlastnosti. V čase vylúhovania ryže z nej odchádza všetok škrob, je taká ryža užitočná.

Akonáhle sa telo začne očisťovať pri poškodení podvedomia, odstránia sa z neho všetky škodlivé látky, odstránia sa toxíny, normalizujú sa metabolické procesy, proces metabolizmu sa vyladí, tuk sa prestane hromadiť, rovnováha vody a soli sa zlepší.

Nižšie vidíte fotografiu výsledkov stravy z ryže.

Ryžová diéta na čistenie tela na tri dni

\ t

Musíte najprv opláchnuť krupicu, variť, ale nie variť, obiliezostávajú pevné, mierne tuhé. V budúcnosti by sa ryža nemala variť, stačí urobiť dvakrát. Je potrebné jesť ryžu celý deň, tri malé porcie, pri rozbití príjmu obilnín o hodinu, a to: raňajky najneskôr do 8 hodín, obed od 13-14 hodín, večera 17:30.

Niektorí ľudia na večeru môžu jesť viac ryže ako na obed alebo v dopoludňajších hodinách, čo je povolené v rozumných medziach, pretože unavený organizmus potrebuje večer viac jedla. Je potrebné jesť pomaly, zatiaľ čo žuvanie ryže dobre, bude to dopadnúť trochu tvrdo.

Nie je žiadna ryža a piť tekutinu po 20 hodinách nemôže, pretože v tomto čase telo začne dokončovať čistenie. Po jedle vypite trochu vody. Ak sa vyskytnú akékoľvek abnormality týkajúce sa zdravia, potom by sa mala diéta s ryžou dodržiavať len po konzultácii s lekárom.

Diéta ryže na chudnutie a čistenie je v ázijských krajinách veľmi populárna, ryža sa pestuje v množstvách, zrná sú obrovské. Ryžová diéta je rešpektovaná všetkými obyvateľmi týchto krajín.

Chudnutie za tri dni s diétou s ryžou

\ t

Tuk sa spaľuje kvôli tomu, že ryža odstraňuje prebytočnú vlhkosť z tela. Nemyslite si, žerýchlo schudnúť, bude to chvíľu trvať. Odborníci na výživu odporúčajú súčasne robiť špeciálne cvičenia na chudnutie, jesť malé množstvo jedla, ale často piť viac čaju.

Výsledky diéty na ryžu nie sú okamžite viditeľné, ale takéto potraviny stoja za vyskúšanie.

Každé tri dni je potrebné jesť pohár prevarenej ryže bez soli a masla. Niektorí ľudia, po konzumácii toľko obilnín, sú hladní, v takom prípade strava ryže nie je pre nich.

Ak sa po porcii ryže stal hlad neznesiteľný, môžete jesť pár jabĺk. Počas dňa sa odporúča piť zelený čaj bez cukru, s plátkom citrónu.

Existuje ďalšia možnosť spaľovania tukov za tri dni. Prvýkrát sa konzumuje len ryža, druhý deň môžete jesť varené kuracie prsia. Na tretí deň jesť iba jablká.

Diéta na ryžovej kaši je vo väčšine prípadov prospešná pre organizmus. Ak chcete schudnúť rýchlo, v tomto prípade, strava ryže nebude pracovať pre vás.

)

Fotografie výsledkovúbytok hmotnosti na diéte ryže