Rýchla diéta - najúčinnejší a najbezpečnejší chudnutie + foto

Moderný človek zažíva menšie napätia takmer každý deň. Chýba mu čas na fyzickú námahu a včasnú výživu. To všetko má nepriaznivý vplyv na ľudskú postavu a ideálne telo ide do ďalekého plánu.

Ale čo s tým? Vynikajúci spôsob, ako von - diéta pre rýchle chudnutie, ktorý je schopný sa zbaviť kíl navyše v čo najkratšom čase. Ak pochopíte, že vaše kilá prišli kvôli sviatkom alebo víkendom, potom nemusíte ísť hladovať celé týždne, stačí len 4 dni rýchlej diéty.

Počas tohto krátkeho času je osoba schopná znížiť telesnú hmotnosť o 4 kg, čo povedie k zníženiu tuku v pásovej oblasti.

Rýchla diéta počas týždňa dokonale pomáha vyčistiť pred dôležitými udalosťami, pretože jeho výsledky sa prejavia na druhý deň.

Hlavnou vecou je byť si istý v sebe a nemali by ste takúto diétu zneužívať. Ak sa často používa, celkový stav tela sa môže dramaticky zhoršiť. Niekoľkokrát do roka je pre takúto diétu celkom normálne.

Pamätajte, že nemôžete rýchlo zastaviť obmedzenie výživy, pretože potom existuje vysoké riziko návratu kalórií späť.

Aby sa predišlo takýmto dôsledkom, diéta by sa mala starostlivo zastaviť: na niekoľko dní sa zdržať konzumácie „ťažkých“ potravín.

Pri rýchlej strave by sa mali vylúčiť všetky škodlivé potraviny. Táto tvrdá diéta pre rýchle chudnutie zahŕňaVaša strava:

  • ryby;
  • kurča;
  • zelenina;
  • ovocie.

Nemali by sme zabúdať na multivitamínové komplexy, ktoré pomôžu zachovať zdravie celého organizmu.

V prípade rýchleho stravovania existuje prísny zoznam potravín, ktoré sa musia dodržať do 4 dní. Po tomto období, sme opustiť diétu, ale veľmi hladko.

Ako človek stráca váhu pomocou rýchlej diéty

\ t

Osoba môže schudnúť v rýchlom čase len tak, že sa zbaví nadmerného množstva tekutiny v tele. Tiež pozitívnou stránkou rýchlej diéty je, že žalúdok mierne mení veľkosť v menšom smere.

Neverte sľubom o urýchlení metabolizmu. Naopak, diéta môže viesť k ešte väčšej depozícii tuku po nej. Z tohto dôvodu je zakázané predĺžiť rýchlu stravu aj na niekoľko dní.

Nezabudnite sa zdržať ťažkých potravín po ňom a fyzickej námahe. To všetko môže priniesť výsledok, ktorý bude trvať dlho.

Čo jesť počas rýchleho stravovania

Rýchla strava pre chudnutie 10 kg týždenne doma- Je ťažké a negatívne ovplyvňuje telo.Naša navrhovaná strava je pozorovaná 4 dni.Začína prípravným dňom, ktorý naladí telo na následné obmedzenie v potravinách.Počas prvého dňa je potrebné jesť zeleninu, ale nie kukuricu alebo zemiaky;ovocie, ale nie hrozno a banány;chudé mäso

Druhý deň sa nazýva zelenina.Počas nej jeme len surovú zeleninu.Ak nie, potom ich môžete pariť.

Tretí deň prechádzame na ovocie a bobule.Posledný deň používame tie produkty, ktoré boli na samom začiatku stravy.

Počas celého rýchleho stravovania musíte piť veľa tekutín: viac ako 2 litre denne.Nepijeme sódu alebo kávu, najlepšie je obyčajná voda alebo zelený čaj.

Ak trápia hlad, potom len niekoľko schválených výrobkov tento problém vyrieši.Toto je najrýchlejšia a najúčinnejšia diéta, ktorá dokáže v krátkom čase zachrániť osobu pred nežiaducimi libry.

Pred použitím sa však určite poraďte s odborníkom.

Zakázané potraviny počas rýchleho stravovania

Po prvéSúhlasíme s tým, že alkohol a cigarety sú skutočným nepriateľom pre vaše chudé telo. Sú okamžite vylúčení z každodenného života.

Nenechajte sa odradiť. To zvýši váš metabolizmus a eliminuje zbytočné prázdne kalórie.

Odporúčanie: ľudské telo nie je schopné syntetizovať chlorid sodný. To znamená, že malá konzumácia soli v potravinách je potrebná pre každú osobu.

To však neznamená, že by sa mal konzumovať vo veľkých množstvách. V procese varenia nepoužívame soľ absolútne, ale pridávame malé štipky k samotnému pokrmu.

Vzorové menu počas rýchleho stravovania

Prvý deň je prípravný. Máme raňajky so zeleninovým šalátom a piť zelený čaj. Na obed jeme kuracie prsia so zeleninou a pijeme trochu vody. Vo večerných hodinách, najlepšie zeleninový guláš, ananás a trochu nízkotučné jogurt.

Druhý deň pozostáva zo zeleniny. Máme šalát a pijeme zelený čaj. Jeme zeleninovú polievku a čaj ako nápoj. Na večeru musíte jesť zeleninový guláš so šalátom a potom piť odstredený kefír.

Tretí deň pozostáva z ovocia. Začneme deň s kefírom a ovocným šalátom. Dine ovocné pyré a piť čaj, môžete jesť nejaký jogurt. Na večeru, jesť rôzne bobule a kefír.

Štvrtý deň je finále. Jedzte to isté ako prvý deň.

Toto je veľmi tvrdá diéta pre rýchle chudnutie, ale stojí za to.

Viac o rýchlej strave

Stratiť váhu pri takejto diéte je reálna. Najťažší aspekt je psychologický.

Mnohí nedokážu trvať niekoľko dní a jesť obmedzený počet potravín.

Ak nechcete otestovať svoju vôľu po sile, pozrite sa na nasledujúcu diétu:

Vajcia a pomarančová diéta

Kuracie vajcia sú veľmi uspokojivým produktom s malým množstvom kalórií. Dokážu zabrániť pocitu hladu, ale zároveň aktívne prispievajú k chudnutiu. Obsahujú aj látky užitočné pre ľudské zdravie.

Pomaranče pomôžu pridať vitamíny do stravy. Takáto diéta by sa mala dodržiavať po dobu 5 dní, čo vám umožní stratiť asi 3 kg. Stačí trikrát denne použiť 2 vajcia a 3 pomaranče. Pite zelený čaj alebo čistú vodu. To je skvelá rýchla diéta pre lenivý.

Fotografie výsledkov úbytku hmotnosti pri rýchlej diéte