Ružový gél na leštenie: 160 fotiek z najlepšej novej manikúry 2017

Krásne a upratané ruky s dobre upravenou manikúrou sú jednou zo súčastí obrazu modernej ženy.

Štýlová a moderná manikúra bude skvelým doplnkom k oblečeniu, vďaka čomu budete mať väčšiu istotu a zlepšíte svoju náladu.

Využívanie gélového leštenia si získalo svoju popularitu už nie tak dávno, ale už sa mu podarilo zachytiť fantáziu moderných žien. Vzhľadom k tomu, že zostáva na nechtoch tri až štyri týždne, a nevyžaduje ďalšiu starostlivosť.

Gélové laky potešia ich farebnú paletu, ale najčastejšie si ženy vyberajú ružový gél. Je veľmi jemný a ženský a tiež prirodzený a prirodzený.

Použitie ružového gélového leštidla pre dizajn v našej dobe je veľmi populárne, pretože má množstvo možností.

Dobrá fantázia s gélovým leštením vo vysoko kvalitnej ružovej farbe a manikúra bude jedinečná. Pre dobrý príklad, ponúkame vám fotografiu ružového gélu lesk, na nechty akéhokoľvek tvaru a dĺžky.

Farebná paleta odtieňov ružového gélu

Pre dievčatá so svetlou pokožkou je najvhodnejší bledoružový alebo bledoružový gél. Jemný krémový odtieň vhodný pre bledú pokožku. Môžete ju tiež kombinovať s mnohými ďalšími farbami.

 • Ak zmiešate žltú alebo modrú s krémovo ružovou farbou, môžete tým odstrániť začervenanie, a tým dodať vašim rukám zdravý a prirodzený vzhľad.
 • Pre dievčatá s matnou pokožkou rúk je ružovo-béžová farba dokonalá. Tým dávaruky sviežosti.
 • Ľahký béžový ružový gélový lesk bude vyhovovať majiteľom tmavej pleti.

Dodržiavaním vyššie uvedených odporúčaní si budete môcť vybrať správny tón, a tým prospešnýzvýraznenie obrázku.

Ružové nechtčeky lekárske s bielymi leštiacimi gélmi

V závislosti od vašich preferencií podľa chuti sa vykoná výber farby, aby sa vzor použil.Ružové a biele farby sú najčastejšie kombinované v dizajne.Nail design s ružovými gélovými leštidlami môže byť v takých variantoch:

 • francúzska manikúra .Naneste gél na leštenie v ružovej farbe a biely rámček na voľnom námestí.
 • Používajte geometrické tvary, aranžovanie kvetov, zvieratá;
 • Kombinácia objemových farieb bielej farby s ružovým gélovým lakom so iskrami bude vyhovovať akýmkoľvek módnym návrhárom.
 • Použitie bielych hrachu pomocou bodiek je jednoduché.
 • Môžu sa použiť aj korálky, kamienky, stuhy rôznych farieb.
 • ​​

Ružová a čierna manikúra

Ružová vyzerá dobre v kombinácii s tmavými farbami.odtiene.V dizajne nechtovej platne, čierna plní tieto funkcie:

 • Na klinec, s jeho pomocou, môžete zvoliť požadovanú oblasť;
 • Hranica medzi dvoma odtieňmi;
 • zdôrazňuje používanie viacfarebných lakov;
 • Vytvára jasný a rovnomerný vzor;
 • Poskytuje jas.

S čiernym môžete vytvoriť veľazaujímavé návrhy. Napríklad na dvoch nechtových platniach vytvorte ružový povlak s čiernym vzorom. A na zostávajúce tri, aby sa čierny náter s ružovým vzorom. Kresby sú najlepšie urobené malé.

Kombinácia rôznych tónov v jednej manikúre

\ t

Na vytvorenie jedinečnej manikúry môžete použiť niekoľko gélových leštidiel v ružových tónoch. A tak vytvárajú rôzne farebné efekty.

Ružový gélový lesk na krátkych nechtoch vyzerá veľmi esteticky, ale môžete vizuálne urobiť necht autentickejším. K tomu, aby na okrajoch s tmavou farbou, av strede s ľahkým, hladký prechod, takže sme sa zvýšiť dĺžku, čím sa nechty elegantnejšie. Pre tento oblek lak tri odtiene ružovej.

Rozdeľte necht diagonálne. Maľovať jednu časť v jednom z jasne ružových gélových lakov, ďalšie viac vyblednuté, a kresliť hranicu medzi nimi s flitrami.

Na bielo-ružovom podklade aplikujte vzor nasýteným gélovým leštidlom. Nechajte jeden klinec bez obrázku. Paralelne k sebe, môžete dať pár troch rôznych odtieňov ružovej. Zvlnené pohyby, miešanie týchto lakov, budete odstrániť jasnosť liniek, čo je hladké.

Nanesenie svetla na všetky nechtové platničky.odtieň, vyberte dva prsty a aplikujte vzory s tmavými a svetlými lakmi.

Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť nechtíky.Hlavná vec je aplikovať niekoľko odtieňov od tmavých a nasýtených až po svetlé odtiene.

Kombinácia gélu na ružový lak s inými odtieňmi na nechtoch.

Ružový gél na manikúrový gél je prirodzený a zaujímavý.Pre jasnejšiu a veľkolepejšiu manikúru môže byť kombinovaná s inými farbami.Najúspešnejšie sa kombinuje s takými gélovými leštidlami:

 • Biela.A v akejkoľvek farebnej kombinácii.
 • Čierna.Tu je hlavná vec vedieť, kedy zastaviť.
 • Leštidlá zo sivej a striebornej gél.
 • Fialový lak.
 • Všetky odtiene červenej farby budú v tejto kombinácii skvele vyzerať.

Žltá, zelená, modrá nie je najúspešnejšou farbou na kombinovanie s ružovou.Ich použitie je možné len v prípade nepodstatných detailov výkresu.

Po vytvorení ružovej manikúry, gélového laku urobíte správne rozhodnutie, pretože sa hodí takmer na akýkoľvek obraz a štýl.Hlavná vec je jeho správna aplikácia a kombinácia sv iných farbách.

V dôsledku toho môžete získať veľmi jemnú a zároveň svetlú a farebnú manikúru.

Fotka z Pink Gel Polish

Video: