Ružová manikúra - 95 fotografií najlepších nápadov na jemný nechtový dizajn s ružovým odtieňom.

Pre každú ženu je manikúra indikátorom jej štýlu.Dobre upravené ruky a krásne nechty vždy priťahujú pozornosť a sú vynikajúcim doplnkom k všeobecnému obrazu.Ženy častejšie ako iní volia pre manikúru ružovú farbu - hovorí o nehu, ženskosti, kultivovanosti a romantike prírody.

Okrem toho ružová manikúra je trendom v roku 2017.Pozrime sa na tento tieň podrobnejšie.

Výber tieňa

Výber odtieňa pre manikúru, mali by ste venovať pozornosť oblečeniu, vlasom, doplnkom, topánkam, farbe pleti, make-upu.Ak chcete, aby zvolený odtieň harmonicky zapadal do všeobecného štýlu, zvýraznil by váš obraz.Nezabudnite, že každá farba vytvára náladu a vyberie odtieň podľa aktuálneho stavu.

Predpokladá sa, že ružová farba je vhodnejšia pre svetlohnedé a blond dievčatá, ale tento názor je nesprávny - tento odtieň je absolútne pre každého.Je vhodný ako pre každodenný život, tak aj pre oslavy, svadby, romantické večery.

Každé dievča si môže vybrať tieňružová, ktorá bude podľa jej predstáv.V súčasnej dobe, paleta farieb tohto radu je obrovský - od takmer nepostrehnuteľné, prírodné odtiene do svetlých a bohatých farieb.Najmodernejším v tomto roku je manikúra v prírodných farbách s ružovým leskom.

Pre dievčatá so svetlou pokožkou by boli vhodnejšie teplé odtiene so žltou alebo oranžovou farbou.preliate koralom, ružovo-žltej, mrkvovo-ružovej, broskyňovej. Je potrebné sa vyhnúť chladu s modrými a modrými odlivmi, ako je fuchsia, slivka, ružová a fialová.

Zástupcom spravodlivého pohlavia s opálenou tmavou pokožkou pôjde tmavé farby, ako aj jasná ružová manikúra - karmínová, jahodová, karamelová.

Staršie ženy, ktoré radšej nechcú vyberať manikúru, okrem iného, ​​a nie sú zamerané na svoj vek, môžu odporučiť prirodzené a ľahké odtiene manikúry v ružových tónoch. To dodá pokožke sviežosť, vizuálne urobí kefu mladšou.

Určujeme návrh

Ak chcete priaznivo zdôrazniť vašu individualitu, musíte urobiť nezvyčajnú manikúru - pridávať rôzne prvky a techniky dizajnu. To možno pripísať jednému z umenia.

Zložité kresby vo forme malých kvetov a kučier sa zvyčajne aplikujú na pokojné, jemne ružové tóny manikúry. Bude to vyzerať dobre čínsky obraz. Zdobenie kamienkami alebo zlatým pieskom dodá vášmu marigoldu lesk a vysoké ceny, ale hlavná vec tu nie je preháňať ho, inak opačný efekt vyjde.

Ak máte krátke alebo stredne dlhé nechtík, potom umiestnite kamienky lepšie vertikálne - tým predĺžite nechtovú platňu. Tento dizajn je vhodný pre každodennú prácu v kancelárii a pre stretnutia, stretnutia s priateľmi.

Jasná ružová manikúra bude vyzerať skvele v kombinácii s bielymi pruhmi, geometrickými tvarmi alebo malými bodkami.Môžu byť tiež zdobené iskry, fólie alebo kamene, aby konce nechtov multi-farebné.

Nie je potrebné usporiadať všetky klince podobným spôsobom, aby bolo možné vyniknúť, postačuje urobiť takýto dizajn len na prstenci prstene.Táto možnosť je skvelá pre dovolenku a oslavy.

Vynikajúcou možnosťou by bola ružová manikúra s dizajnom mesiaca,ak máte krátke nechty.Okrem toho, hlavná farba môže byť ružové tóny, a pridelené otvory bledo modrá, biela alebo svetlo zelená.Takýto výkon určite dodá kúzlo a eleganciu.

Francúzska manikúravyrobená v ružových odtieňoch zostáva nepostrádateľnou klasikou žánru.Túto možnosť je možné kombinovať s rôznymi vzormi: vykonávať manikúru s kvetmi, maľby na prelamovanie, motýle, čiary - pridávať k nej chuť.

Ombre je skvelou voľbou v prospech módnej ružovej manikúry.Prechod z tmavých na svetlé tóny alebo naopak vždy priťahuje pozornosť.Výber farieb pre takýto dizajn je neobmedzený, môžete dokonale fantazírovať a experimentovať s takýmto dizajnom.Navyše nie je tak často používaný ako iné typy dekorácií na nechty,ale nie prvý rok je veľmi populárny.Uistite sa, že skúste túto možnosť na nechty - budete veľmi radi.

Technici nechtov často kombinovali čiernu a ružovú manikúru.Vyzerá to celkom štýlovo.Okamžite zarážajúce.Ak chcete prekvapiť, zamerajte sa na svoje perá - neváhajte a vyberte si túto možnosť.

Pre mladé dievčatá bude dôležité používať veľké kresby na ružových nechtoch.Môžu to byť ovocie, zvieratá, úsmevy alebo roztomilé pochúťky.Vyzerá hravo a nevinne.

Lepiaca páska sa teraz stala jedným z najobľúbenejších kusov manikérskych majstrov.Dáva možnosť kombinovať ľahké tóny s nasýteným.Napríklad horná časť nechtíka lekárskeho je broskyňová, stred je rozdelený na dva - na jednej strane je maľovaný korál, na druhej strane je na druhej strane karmínový prúžok tmavo bordový.Rovnakým spôsobom môžete kombinovať ružové a iné odtiene.

Má zmysel vyskúšať ružové odtiene v zvieracom štýle - vytvoriť tmavšie škvrny v štýle „leoparda“ alebo „zebry“, „pythonová koža“ v jasných ružových farbách vyzerá na nechtoch neobvykle.,

Nezabudniteo etnických motívoch.Maľovanie nechtov tak, že dostanete veľmi svetlý, veselý ornament povznášajúci.Obzvlášť populárne v jesennej a zimnej sezóne.

Manikúra s negatívnym priestorom sa stala novým trendom v oblasti krytia nechtov.To znamená, že časť nechtov nie je natretá, ale jednoducho pokrytá bezfarebným lakom.V tomto prípade je možné urobiť transparentný ako kresbu - kruh, ovocie, srdce, geometrické tvary a súbor čiar a priestor okolo neho - maľovať iba kresbu.

Je tiež možné zmeniť štruktúru manikúry z hladkej lesklej na matnú, froté a zamatovú.Aby bolo možné ľahšie určiť, aký typ manikúry bude možné vidieť fotografie ružovej manikúry a potom, s hotovým obrazom, choďte na pána.

Gél na polikliniku na manikúru

Keď je zvolená konštrukcia manikúry, samozrejme chcete, aby trvala dlhšie.Na to je gél na leštenie.

Manikúra s ružovým gélovým leštením vás poteší viac ako jeden deň alebo dokonca viac ako jeden týždeň.Aplikované všetkými pravidlami, bude dať možnosť obdivovať svoje nechty najmenej tri týždne.

Fotografie ružovej manikúry

]

.216)

)

.248]