Recepty na vajcia, tipy, potravinový plán a výsledky + 61 fotografií

Až donedávna ľudia verili, že vajcia sú škodlivé. Môžu poškodiť telo. Vedci však dokázali, že vajcia sú dobré.

Konzumácia veľkého množstva vajec je nevyhnutnosťou. Sú schopní uhasiť pocit hladu a tiež prispieť k chudnutiu.

Charakteristiky stravy

\ t

Vajcia obsahuje veľa živín, pričom má málo kalórií. Vitamín B ovplyvňuje zlepšenie štruktúry nechtov a vlasov. Dáva pleti zdravý vzhľad. Aj vo vajci obsahuje niekoľko vitamínov a prvkov, ktoré sú veľmi dôležité pre život.

Vajcia aktívne prispieva k chudnutiu. Pretože proces spracovania proteínov je veľmi dlhý. Energia je prevzatá z tukov a sacharidov, ktoré prichádzajú s jedlom.

Princíp metódy je založený na znížení spotreby potravín. S touto diétou sa za jeden deň konzumuje niekoľko vajec a veľa čerstvej zeleniny. Jedlo by malo byť oddelené, na raňajky môžete jesť ovocie.

Na túto diétu by sa nemal jesť cukor a chlieb. Úroveň korenia by sa mala znížiť na minimum. Ak ste unavení z vajec, môžete nahradiť nízkotučné tvaroh.

Diéta je pomerne dobre vyvinutá. S plným dodržiavaním diéty na jeden týždeň, môžete ľahko stratiť všetky zbytočné kg.

Možnosti stravovania

Odborníci na výživu vyvinuli v súčasnosti 4 menu na diéty na vajcia. Najúspešnejšia je vaječná diétatýždeň

Potraviny sú rozdelené do troch základných techník. Za jeden deň sa použijú najviac dva litre vody a tri vajcia. A jeden grapefruit.

Jedlo sa vykonáva až po 4 hodinách. Pred spaním musíte jesť 4 hodiny. Za pár dní sa rozlúčte s niekoľkými nechcenými libry.

Dôležitá bude aj vaječná strava po dobu 2 týždňov. Navrhnuté na princípe týždennej diéty. Varené mäso, ryby v množstve 145 g, a 4 vajcia sú pridané do diéty. Môžete urobiť zeleninový šalát, jesť pomaranč a grapefruit.

Ťažké jedlo sa konzumuje na raňajky. V priemere sa táto diéta stráca až do 5 kilogramov.

Najznámejšia je štvortýždňová vaječná strava alebo diéta Maggi. Táto diéta je zameraná na aktiváciu určitých procesov v tele. Preto by v žiadnom prípade nemali rušiť sled výkonu. Diéta je postavená na kombinácii vajec a citrusových plodov.

Menu je plne vyvážené a rozdelené na všetky 4 týždne:

  • Počas prvých 14 dní konzumujte vajcia grapefruitu a pomaranča.
  • V treťom týždni môžete do svojho jedálnička pridať veľké množstvo ovocia a zeleniny.
  • Štvrtý týždeňJe potrebné znížiť počet konzumovaných vajec.

U dievčat, ktoré potrebujú stratiť pár kíl, sa bude užívať sedemdňová expresná diéta. V strave sú vajcia, ražný chlieb, zelený čaj, káva bez cukru. Je potrebné piť veľké množstvo vody.

Predtým, ako si sadnete, aby ste si vybrali spôsob, ako schudnúť, musíte vytvoriť stôl s vaječnými diétami aspoň týždeň.

Výhody stravy na vajcia

\ t

Najdôležitejšia vec je, že strava bude výživná. Keďže samotné vajce je výživným produktom. Nevyvoláva pocit pôstu.

Diéta je vyvážená a dostatočne plná. Extra kilá sa nevracajú, výsledkom je dlhodobé získanie opory.

Nevýhody vaječnej stravy

\ t

Pred začiatkom diéty je nevyhnutné, aby ste sa poradili so svojím lekárom. Aby sa predišlo nepredvídaným situáciám.

Diéta nie je vhodná pre každého. Preto je možná všeobecná malátnosť tela, zhoršenie štruktúry vlasov a nechtov. Z úst môže byť nepríjemný zápach.

Strava je prísne zakázaná pre tých, ktorí sú alergickí na vajcia.Dojčiace matky a ženy vo fáze tehotenstva majú tiež zakázané používať túto metódu na zníženie hmotnosti.

Mnohí lekári súhlasili s tým, že tento spôsob chudnutia je vhodný pre úplne zdravých ľudí.

Ak sa však rozhodnete použiť diétu na vajcia, snažte sa jesť čo najviac ovocia a piť špeciálne prípravky obsahujúce komplex vitamínov.

Odborníci na výživu varujú, že veľká konzumácia citrusových plodov môže viesť k alergickým reakciám.Mnohé dievčatá, ktoré túto metódu na korekciu tela skúšali, však boli s výsledkami spokojné.

Foto výsledky chudnutia na diéte na vajcia

]

)