Pitná diéta - základné diétne recepty + fotky

V súčasnej dobe existuje veľa rôznych diét, a odborníci na výživu doslova zaplaviť svoje tipy na internete.Jedným z najúčinnejších diét, ktorý je obľúbený u filmových hviezd, je pitná strava.

Celá koncepcia stravy je tekutá potrava.Keď konzumujete tekutú stravu, pravdepodobne začnete strácať na váhe

Preskúmajme podrobnejšie súčasnú diétu.

Mnohí odborníci na výživu odporúčajú zabiť dve muchy jedným kameňom.Navrhujú kombinovať diétu s odstraňovaním toxínov z tela.Nenechajte sa mýliť, keď si myslíte, že akékoľvek tekuté produkty sú vhodné na pitie diéty.

Naopak, musíte sa zbaviť stravy kávy, mliečnych výrobkov, štiav a všetkých tukových výrobkov.

Nápoje vhodné na diétu:

 • voda, ale nesýtená oxidom uhličitým,asi jeden a pol litra
 • bujón, napríklad zelenina, ale mäso
 • nápoje z fermentovaného mlieka z odstredeného typu
 • zeleninová šťava
 • ovocný čaj s citrónom
 • ľahký kissel bez cukru a ďalších prísad.

Snažte sa neprekročiť sedemdňovú diétu, inak nebude pre vaše telo ľahké okamžite sa prispôsobiť novým nutričným podmienkam.Môžete začať len jeden deň v týždni.

Keď dosiahnete požadovaný výsledok, táto jednodňová strava vám umožní uložiť výsledok.

Jeden deň pitia

Jednodňová strava každých pár dní sa berie do úvahynajjednoduchšie. Zároveň však budete môcť znížiť svoju hmotnosť o niekoľko kilogramov, prakticky bez namáhania a bez toho, aby ste v tele mali nepríjemné pocity. Pitie diéty nie je najbezpečnejšie, kto by to nepovedal.

Z tohto dôvodu je potrebné poradiť sa s lekárom, aby ste vedeli, ktoré vitamíny sú pre vaše telo vhodné. Pripravte telo na diétu môže byť pomocou non-mastných potravín.

Ide o veľmi hladký prístup, ktorý sa odporúča všetkým začiatočníkom. Jedným z veľkých základov pitnej stravy je džús. Zeleninové šťavy nielen zbaviť nadváhy, ale aj dobre uspokojiť hlad.

Trojdňová strava

Za tri dni budete môcť stratiť až päť kilogramov. Prirodzene nie je k dispozícii a nie sú k dispozícii spoľahlivejšie alebo presné údaje pre každú osobu. Telo každej osoby má individuálne potreby, takže by ste nemali očakávať presné výsledky, ale môžete sami rozumieť.

Snažte sa zachovať odvahu počas diéty a nereagujte impulzívne na vaše podráždenie. Iba týmto spôsobom prekonáte prekážky chudnutia a duševný postoj zostane rovnaký.

Podstatou programu na zníženie hmotnosti je úplné odmietnutie tuhých potravín. Tieto tri dni nebudú trvať tak dlho, ako ste boli zvyknutí, ale nebudete čeliť silnému hladu.

Žalúdok odpočíva rýchlejšie, než to vyžaduje jedlo. Voda alebo nápoj dokonale eliminuje hlad a umožní vám sústrediť sa na každodenné záležitosti.

Tri dni musíte piť veľa vody, najlepšie prevzdušnenú. Približne dva litre denne vám umožní zostať v správnej diéte pre celé telo.

Vaša diéta môže byť tvarovaná takto:

 • Voda počas prvého dňa diéty nevyžaduje prídavné látky.
 • Druhý deň by sa mal doplniť o fermentované mliečne výrobky tekutého typu.
 • Tretí deň bude príjemnejší, pretože si môžete dovoliť čaj alebo kávu.

Kombinujte nápoje a nájdite si najpríjemnejšiu stravu pre seba. Pomocou techniky raz mesačne viditeľne zlepšíte metabolizmus, zbavíte sa toxínov a nabijete batérie.

Sedemdňová strava

Upozorňujeme na skutočnosť, že sedemdňová tekutá strava sa považuje za najprísnejšiu. Pre túto diétu pripravte vopred. Len takýmto spôsobom nebudete poškodzovaťzdravie, ale výsledky sú veľmi pôsobivé.

Nápoje a kombinácie môžu byť ľubovoľné, ako je to v prípade trojdňovej metódy.Buďte pripravení znížiť žalúdok, zmenší sa a váš pocit v bruchu sa trochu zmení.

Je dôležité pamätať na to, aby ste pili, keď máte chuť na jedenie.Ak máte dva litre vody denne, pocit hladu sa neobjaví.

Sila na sedem dní:

 • Prvý deňbude iba mliečne výrobky, ale s výrobkami typu bez tuku.
 • Druhý deň sa stane vývarom, druh vývaru je svojvoľný.
 • Tretí deň je plný džúsov a vody, ale iba tie, ktoré nie sú náhradou za potraviny.
 • Štvrtý deň bude čaj.
 • Piaty deň by sa mal stráviť so želé, ale vylúčiť pridanie sladkého.
 • Deň šiesteho kompótu vyhovuje každému, ale nedrží sa výživných kvapalín.
 • Siedmy deň trávime šťavami a postupne pripravujeme telo na jedlo.

Piť šťavu z buničiny alebo bobúľ, čím sa začne proces trávenia v režime zvýšenia.Čo sa týka zvyšku jedla, malo by sa užívať iba ôsmy deň.

Snažte sa nejesť tučné potraviny, inak výsledok okamžite zmizne.Najlepšie je začať so zeleninou alebo šalátom, čím sa zlepší stav tela a zároveň nejdú na vzdialenosť.O týždeň neskôr zopakujte jednodňovú diétu.

Fotografie pred a podiéty na pitie
.210]