Pedikúra - moderná krása prstov (81 fotografií + video)

Krásna pedikúra je významnou súčasťou ženského obrazu, aj keď nie je tak výrazná ako manikúra.

Prsty, ako aj samotné nohy musia byť zdravé a dobre upravené.Najdôležitejšie a kritický stav nôh v teplej sezóne, pretože mnohé ženy dávajú prednosť otvorenej topánke.

Ak sa vám nepáči farebný lak, potom aj obyčajný bezfarebný im poskytne presnosť a zdravie.Tento článok obsahuje všetky najmodernejšie trendy a novinky z pedikúry 2017 a na tejto téme nájdete najlepšie fotografie.

)

Druhy pedikúry

Po prvé, mali by sa uviesť najbežnejšie druhy pedikúry:

Klasická pedikúra na strih.Pred použitím laku na nechty, majster paru nohy v špeciálnom kúpeli, po ktorom, pomocou profesionálneho vybavenia, kožička je odstránená, a nechty sú dané požadovaný tvar.Potom sú päty vyleštené, počas ktorých sa odstráni hrubá koža.

Európska pedikúra bez orezania.Vyzerá to ako klasický, ale namiesto rezacích zariadení sa používajú špecializované šetriace látky, po ktorých sa kožička ľahko odstráni.

Prístrojová pedikúra.Nepoužívajú sa žiadne rezacie zariadenia a voda.Pre túto pedikúru používa pán špeciálny avivážny prostriedok, po ktorom sa použije špeciálny prístroj na odstránenie hrubej kože brúsením a potom sa kožička odstráni.

DoterazTáto metóda je najbezpečnejšia, pretože prakticky neexistuje žiadna šanca na infikovanie počas relácie.

SPA pedikúra. Zvyčajne sa používa ako doplnkový nástroj pre klasickú a európsku pedikúru, ktorá pomáha dávať nohám krásu a zdravie. Keď používa špecializovanú kozmetiku.

Kombinovaná pedikúra. Je to kombinácia hardvéru a klasickej pedikúry, kde sú nechty spracované pomocou avivážneho prostriedku, kožička je odrezaná a päty sú vyleštené routerom.

Leštidlo na pedikúru

\ t

Najlepšie je urobiť náter v salóne a naniesť na nechty gél na nechty, pretože taká pedikúra bude mať dokonalý povrch a oslnenie a zostane vo výbornom stave po dobu 3-4 týždňov. Nižšie sú fotografie módnej pedikúry s gélovým leštením.

S náležitými skúsenosťami a túžbou môžete robiť pedikúru doma, ale mali by ste dodržiavať bezpečnostné opatrenia a dôkladnejšie preštudovať proces prípravy nôh a nôh a aplikovať lak.

Skutočné farby pre pedikúru

\ t

Prvá vec, ktorú treba určiť po farbe laku. V roku 2017 je to najdôležitejšiesú fialové, modré, modré, koralové a tiež červené farby a všetky ich odtiene. Napríklad, mäta, bordó a víno sú považované za populárne. Klasické farebné kombinácie sú späť v móde.

Pri výbere farby sa musíte zamerať na sezónu. Napríklad pre leto a jar môžete bezpečne vybrať svetlé a nasýtené farby, rovnako ako vyskúšať ombre alebo gradient.

Na jeseň a zimu sa najlepšie hodia pokojnejšie a chladnejšie farby a odtiene. Pastelové odtiene, čierna a červená sa už dlhú dobu stali klasikou, preto sú vhodné na akékoľvek počasie. Nižšie sú fotografie pedikúry najobľúbenejších farieb a ich kombinácií.

Módna francúzska pedikúra

Classic je späť v móde. Elegantná, všestranná a elegantná pedikúra, ktorú milujú mnohé ženy na svete. Nemali by ste to robiť na krátko narezaných klincoch a na dlhých, ideálne ponechať vyčnievajúci okraj rádovo 1-2 mm.

Súčasné trendy sa nezastavia, takže v roku 2017 je dôležitý nový pohľad na servisnú bundu, takže si môžete vyskúšať svetlé farby, ako aj ustúpiť od klasického úsmevu a vyskúšať možnosti v tvare štvorca, trojuholníka, kruhu.

Módna monofónna pedikúra

Napodiv, jednoduchosť, krása a ľahkosť sú v tomto roku v trende, preto je dôležité mať na všetkých nechtoch jednotný náter, alebo použiť niekoľko odtieňov bez ďalšej dekorácie.

Módna pedikúra

Kresba pomôže diverzifikovať a vydať živú pedikúru, zvyčajne sa zobrazuje len na palcoch. Výber kresby je obmedzený len letom fantázie a pre vašu inšpiráciu nižšie sú najzaujímavejšie fotografie dizajnu pedikúry.

Geometrické vzory sú naďalej v móde, z ktorých najobľúbenejšie sú rôzne pruhy, bodky a abstraktné tvary. Aj tento rok je dôležitá námorná téma dizajnu (hviezdice, ryby, mušle, vlny, kotvy atď.).

Motívy kvetov a zvierat nestrácajú popularitu. V trende tohto roku sa kovová pedikúra okrem toho vyrába pomocou špeciálneho laku s podobným účinkom alebo s použitím fólie.

Zdobenie kamienkami, korálkami, bujónmi, perlami a kovovými ozdobami je stále módne.

Fotografie pedikúry

;]


e