Pastel manikúra - 95 fotografií nápadov manikúra v pastelových farbách. Nové v roku 2017.

Jemná pastel manikúra v móde po mnoho rokov.Nail design je považovaný za skvelý doplnok k prísnemu štýlu oblečenia a nikdy sa nestane ponurým a nie zaujímavým, pretože má rôzne farby.

Môžete vytvoriť originálne jemné vzory na jednom z nechtov alebo aplikovať náter na nechty jednej ruky s rôznymi lakami.

Manikúra v pastelových farbách nebude vždy jasná a exkluzívna.Preto je skvelý pre každý deň.

Pôvodné možnosti

Prírodná krása, mäkké farby sú hlavnou výhodou krásnej pastelovej manikúry.Pridanie originálnych prvkov do dizajnu pomôže zdôrazniť obmedzenie odtieňov.

Geometrický vzor.Nie je veľmi pokojný umožní rozriediť rôzne geometrické tvary.Ornament trojuholníkov alebo štvorcov je možné vytvoriť pomocou farebných odtieňov.

Fantasy, vymýšľajte si vlastné nápady na nádhernú manikúru, vytvárajúce nezvyčajné zložité vzory, kombinujúce pruhy s obrázkami.

Kvety.Pastelové farby, ktoré sa riedia rôznymi farbami, pomôžu pri vytváraní ženského nechtového dizajnu.Môžete kresliť pomocou jazdcov, alebo ručne.

Veľkou možnosťou by boli piony, ako aj ľalie.Nemali by ste vytvoriť pastel manikúru gél leštenie, pomocou príliš nápadné odtiene, inak to nebude fungovať harmonický vzor.

Pásy.Manikúra spoužitie špeciálnych manikúrových pások je dosť nudné. Pravidlom je, že dievčatá preferujú kovové lesklé pruhy, ktoré dobre ladia s pokojným rozsahom farieb.

Francúzi z pokojných tónov tiež vyzerajú atraktívne. Môžete použiť pruhy na všetky nechty, alebo niekoľko. V tejto manikúre sa prúžky vyrábajú s pomerne svetlými tónmi a pastel je oddelený špeciálnou stuhou alebo líniami vytvorenými štetcom.

Body. Obyčajné bodky neobvykle krásne oživujú pastelovo zafarbenú manikúru. Všetky nechty budú výnimočné, ak zmeníte tón a veľkosť vytvorených bodov. Experimentujte aj s odtieňmi bodiek.

Flitre. Urobia špičky nechtov, alebo pár nechtových platní. Neexistujú žiadne osobitné pravidlá pre použitie rôznych glitrov, hlavná vec je vytvoriť originálnu pastelovú farbu manikúru pomocou nich.

Ak je pokojný odtieň, ktorý je vhodný pre každodennú manikúru, zriedený zlatým lakom, dostanete skvelú manikúru na večer.

Pastelová manikúra na krátkych nechtoch

Aby sa vytvorili pastelové manikúry na krátkych nechtoch, je dôležité pripraviť potrebný súbor, ktorý by malbyť individuálne. Ak sa používa nielen vy, potom nástroje na manikúru musia byť sterilizované, aby sa eliminovala možnosť infekcie.

Pri výbere pastel manikúry na rok 2017 pre krátke nechtíky je dôležitým aspektom výber palety, pretože kompetentná kombinácia odtieňov pomôže vytvoriť harmonickú manikúru.

Pri výbere laku venujte osobitnú pozornosť tomu, aby zodpovedal vášmu obrazu.

Pri výbere odtieňa náteru je lepšie zamerať sa na špeciálnu paletu navrhnutú manikérkou.

Ak sa použijú identické tóny, získa sa paleta niekoľkých odtieňov. Ak je ťažké rozhodnúť, potom môžete využiť vynikajúcu možnosť so zameraním na kontrast, ktorý kombinuje úplne opačné farby.

Použitie rôznych odtieňov rovnakej farby vám umožní získať jednu harmonickú manikúru.

Biela, sivá a mliečna sú dokonale kombinované v akejkoľvek kombinácii, foto pastel manikúry je to potvrdením. Kamienky, ozdoba, čiary, kučery budú diverzifikovať takú manikúru.

Biela manikúra -relevantné moderné riešenie pre iný obraz, pretože to bude dobrý doplnok ku každej kombinácii tónov.

Podobná situácia sa vzťahuje na sivú farbu, s béžovým odtieňom, v kombinácii s teplejšími farbami. Manikúra v ukľudňujúcich odtieňoch pre krátke nechtové klince sa musí pridať do dizajnu.

Preto je dobré použiť napríklad na jednej nohe niekoľko nešikovných odtieňov. Môžete tiež použiť pomerne objemný dekor, maľovanie a podobne.

Nápady na fotografie pre pastelovú manikúru