Ombre na perách - 63 fotografií najmodernejších a najkrajších výsledkov

Chceli by ste prekvapiť každého svojím elegantným make-upom?Na to existuje obrovské množstvo rôznych trikov, ktoré vám môžu pomôcť.

Posledným trendom bolo použitie jedinečnej techniky, ktorá je založená na vizuálnom dôraze na vaše krásne pery.

Výskyt

Od staroveku sa používa farebná rôznorodosť pretečenia pri farbení rôznych predmetov používaných ľuďmi.Ľudia verili, že takéto farebné preteky by mali nájsť svoje miesto vo vytvorení krásneho vzhľadu spravodlivého sexu.

Čo je teda ombre na perách?Spravidla ide o tónovanie pier v dvoch alebo troch farbách, ktoré sa do seba plynulo premieňajú.

Účinok takéhoto make-upu bude závisieť od skúseností a zručností špecialistu.S touto metódou, môžete urobiť pery vizuálne viac či menej v objeme, a rúž na perách môže získať účinok erózie.

Ombre: deň alebo večer?

Dievčatá, ktoré sa prvýkrát stretli s touto technikou, sa často pýtajú, či je make-up na pery ombre ret?Alebo môže byť použitý ako denný obraz?

Všetko budeSpoľahnite sa len na vybrané farby rúže.Ak ste si vybrali upokojujúce prírodné tóny, potom budete mať vynikajúci denný vzhľad, a ak dávate prednosť nasýteným jasným farbám, potom sú vhodnejšie na večerný večer.

Stojí za zmienku, že tento typ make-upu si vyžaduje omnoho viac trpezlivosti a času ako obvykle. Po opakovaných praktických cvičeniach si však budete môcť takýto make-up ľahko urobiť.

Pri správnej technike na vykonanie tohto efektu budú vaše pery vyzerať neodolateľne. Takéto huby doslova nýtujú oči druhých a robia z nich majiteľa jedinečného.

Techniky

Ombre efekt na perách sa vykonáva pomocou horizontálnych a vertikálnych realizačných techník. Z týchto techník existujú poddruhy

Horizontálny gradient

  • Výplň prechodov sa mení z tmavej farby na svetlý tón, zhora nadol.
  • najľahší odtieň by mal byť na hornom a dolnom peru pozdĺž línie ich uzavretia. Obrys má rozdeliť tmavý odtieň.
  • tmavá farba je pri zatváraní pier a hladko sa mení na svetlo bližšie k obrysu. Táto možnosť sa najlepšie robí pre dievčatá s plnými perami a dokonale bielymi zubami - tak sa pery znížia vizuálne a vynikne krása zubov.
  • do stredu sa aplikuje svetlý odtieň a okolo pier sa aplikuje tmavá farba. S týmto dizajnom môžete vizuálne zväčšiť pery, a ak stále používate lesk, môžete dosiahnuť zvodný opuch pier.

Vertikálny gradient

S ním sa odtieň zmení zo stredu pier do ich rohov. Svetlý stred bude zväčšovať ústa a naopak tmavý.

Je vhodné zvážiť, že táto metóda nie je vhodná na každodenný vzhľad. Najčastejšie sa používa v profesionálnej produkcii fotenie.

Vykonávacie pokyny

Ako je teda možné tento účinok riadne vykonať, aby výsledok nesklamal, ale prosím?

Je veľmi dôležité dobre sa pripraviť na make-up. Po prvé, musíte použiť špeciálny nástroj, aby sa mäkký peeling. K tomu môžete dať med na pery a potom ho umyť.

Koža sa odstráni a krvný obeh sa zvyšuje.

Ďalším krokom je použitie balzamu na pery, ktorý ich zvlhčuje. Potom naneste vrstvu základu a prášku.

Nezabudnite na ošetrenie povrchovej plochy s pomocou korektora, aby sa zvýšila účinnosť make-upu.

Prípravná fáza bola vyčerpaná. Prejdite priamo na farebnú schému.

Obrys pier sa nakreslíceruzkou.Nasmerujeme mŕtvicu z rohov úst do jej stredu.Potom dôkladne premiešajte.

Použite tmavú farbu v závislosti od zvolenej techniky.

Potom sa pridá svetlý odtieň.Naneste na nelakované oblasti pier.

Tieň.K tejto fáze by sa malo pristupovať zodpovedne.Pomocou malej kefy rozostrte tmavé a svetlé farby, ktoré sú na sebe.Zmiešajú sa, čo vytvorí gradient.

Posledná fáza.Použite lesk na make-up pre účinok vlhkosti.Hotovo!

Táto inštrukcia bude nenahraditeľnou pomocou pri vytváraní efektu, pričom sa bude venovať pozornosť začiatočníkom aj mimo neho.

V budúcnosti môžete experimentovať s farebným rozsahom odtieňov.Možno sa tento make-up stane nenahraditeľným doplnkom k vášmu obrazu.

Ďalšie tipy

Ako naozaj správne pery v takej nezvyčajnej technike?

Odborníci odporúčajú začiatočníkom používať iba dva tóny a nič viac, pretože veľký počet farieb vyžaduje vynikajúcu chuť, vynikajúcu znalosť farieb, presnosťpohyby kapitána.

Musíte tiež vedieť, že na vytvorenie takéhoto efektu musíte dôkladne premyslieť myšlienku make-upu, ktorá by mala byť v súlade s tónom vašich pier.

Najlepším riešením by bolo aj použitie kozmetiky od jedného výrobcu, aby neexistovali žiadne negatívne účinky make-upu.

Tiež stojí za to vyskúšať tetovanie ombre pery. Je to skvelé riešenie pre jednotlivcov, ktorí milujú vystupovať z davu.

Na dosiahnutie tohto efektu musíte trochu precvičiť a budete mať vynikajúci výsledok!

fotografia ombre na perách