Ombre manikúra - krok za krokom návod, ako robiť doma. 100 fotografií nových dizajnov pre rok 2018!

Účinok ombre je obzvlášť populárny, používa sa na farbenie vlasov, vytváranie manikúry a dokonca aj oblečenia. Vďaka technike hladkého prechodu farieb môžete na nechtoch vytvoriť krásny a jedinečný dizajn, čím sa vytvorí sofistikovaný a dobre upravený obraz rúk. Spočiatku sa to začiatočníkovi zdá, že je to jednoducho nemožné urobiť sami doma, ale nie je to tak. S riadnym výberom materiálu a vykonávaním krokov krok za krokom je všetko možné.

Čo je potrebné pri organizovaní procesu? Ako vznikajú doma rôzne formy ombre?

Funkcia vytvárania efektov

Krása a krása takéhoto náteru je očarujúca, takže mnoho žien, bez ohľadu na vek, uprednostňuje typ gradientu. Charakteristickým znakom ombre je plynulý prechod farebných odtieňov, môžu byť monofónne alebo kontrastné. Vytvorenie poslednej možnosti, svetlé farby sú umiestnené na základni nechtu, a tmavé sú na jeho okraji.

Módne trendy v manikúre ich umožňujú používať nielen pre mladé dievčatá, ale aj pre slušné dámy, ako aj pre ženy vo všetkých prípadoch, rovnako vhodné. Vzhľadom k svojej jedinečnosti, bude zdobiť nechty, absolútne akejkoľvek dĺžky, a to ako dlhé a krátke.

Existuje niekoľko spôsobov, ako ho vytvoriť, je potrebné ho podrobnejšie zvážiť, ako aj prvky používania nástrojov a materiálov, a samozrejme by sme nemali zabúdať na zložitosti, mali by byťpri organizovaní procesu.

Čo je potrebné?

Mimoriadny dizajn s prechodom sa vykonáva na prírodných a rozšírených nechtoch s použitím rôznych techník.Bude to jednoduchšie pre tých, ktorí nemajú skúsenosti v takom prípade, ak použijete bežnú špongiu, najprv ju musíte rozrezať na malé obdĺžniky, ktorých šírka by mala byť o niečo väčšia ako samotná nechtová platňa.Môžete použiť novú kuchynskú špongiu alebo zakúpiť špeciálne vytvorenú jemnozrnnú špongiu.

Nemali by ste začať s používaním gélu, samozrejme, má výhodu oproti jednoduchým prostriedkom, ale je tiež ťažšie ho odstrániť.

Na vytvorenie manikúry budete potrebovať:

  • špongiu;
  • obyčajný lesk alebo gél na leštenie;
  • 33) základňa (priehľadná alebo biela);
  • fólie;
  • farebné laky (od 2 do 5);
  • upevňovač;
  • 37) bavlnené tampóny alebo tampóny;
  • odstraňovač lakov na nechty.

Možnosti Ombre manikúry na rok 2018

Existuje niekoľko osobitných typov žiadostí.Niektoré vytvárajú záhadu kvôli mäkkému prechodu odtieňov pomocou jednej farby, inej hry kontrastných odtieňov.Unikátne vyzerá ako tento typ farbenia s použitím flitrov.

Po použití hlavného tónu je horná časť klinca pokrytá lesklou hmotou pomocou tej istej špongie.Všetky druhy ombre kombinujú jednu výhodu, vyzerajú neuveriteľne krásne.Pozrime sa na jemnosti najpopulárnejších techník.

Dôležité!predvádzaniemanikúrový gél musí starostlivo monitorovať nadbytočné prostriedky. Ak nie sú odstránené pred sušením, potom po ňom bude dosť ťažké sa ho zbaviť.

Manikúra francúzskeho ombre

Francúzi už dlho získali súhlas a získali si popularitu medzi ženami. Jej kombinácia štýlu, presnosti a úplného nedostatku posadnutosti sa zamilovala do spravodlivého sexu. Koniec koncov, on je schopný vyzerať skvele, na nechty akejkoľvek dĺžky, ale pre tých, ktorí sú trochu nudí, môžete ponúknuť riešenie v podobe ombre. Tento mierne modifikovaný typ depozície je gradientový prechod.

Problémom je maximalizovať prirodzený rast medzi odtieňmi. Mal by byť zvolený lak v jednej farbe, pomôže dosiahnuť dokonalý výsledok.

Plynulý tok tónov od svetlej po tmavú

Prechod tónov je známy len v rámci jednej farby, v horizontálnom alebo vertikálnom vyhotovení. Pri vytváraní sa používa 1 tón, v procese je nariedený na vytvorenie mäkších odtieňov, alebo 2 podobný tón. Originalita tejto techniky vám umožní hrať s rôznymi jasnými farbami, pretože neskôr im dodajú jemný a jemný tón. Ak chcete vytvoriť ružovú manikúrudokonalá šarlátová, bude plynúť hladko vo svetle ružovej farbe.

Ak chcete vytvoriť efekt gradientu, je vhodné pripraviť nástroje podobnej farby.Prvým krokom je vykonanie hygienického postupu na čistenie povrchu a odstránenie kožičky, potom ošetrte ruky špeciálnym krémom alebo olejom.Po nanesení základnej vrstvy na nechtovú platňu.

Na malý kúsok fólie naneste prúžky rôznych farieb v tesnej blízkosti, ktoré sa používajú v manikúre, a pokračujte v aplikácii.Pomocou špongie je potrebné farbivo preniesť, je potrebné navlhčiť predtým natiahnuté pruhy a poklepávať pohyby, aby boli znovu natlačené na necht.

Pásy by sa mali pre každú aplikáciu kresliť novým spôsobom.Potom musia dať dobrý suchý.Pomocou bavlneného tampónu alebo disku odstránite všetok prebytočný náter.A na konci pokrývajú hotové nechtové umenie s bezfarebným fixačným činidlom.

Prechod dvoch kontrastných tónov

Pri vytváraní tohto čísla sa používajú dva prostriedky rôznych farieb, harmonicky kombinované.Nápady na zaujímavú manikúru ombre môžete vidieť na fotografii.počiatočnéetapa implementácie - uplatnenie jednej z pripravených možností, bude jasne vyjadrená na ich tipy.Po úplnom vysušení je potrebné aplikovať ďalšie pozadie od začiatku nechtov pomocou špongie do stredu.

Nasledujte kefu upravenú odstraňovačom lakov a druhú vrstvu natiahnite po celom povrchu.Nanesenú vrstvu nechajte vyschnúť a aplikujte bezfarebný náter alebo použite špeciálny nástroj zo série „top-dry“.Tento dizajn má eleganciu a farbu, ktorá dopĺňa akýkoľvek obraz.

Poradenstvo!Na ochranu pokožky pred nadmerným nanášaním laku a jeho ďalším trením môže pomôcť mastná alebo krémová páska.

Samostatný prechod farieb

Prepad farieb vytvorených s charakteristickou charakteristikou každého nechtíka je dosť nezvyčajný a zároveň harmonický, ak sú odtiene usporiadanétrue.Jedinečnosť takéhoto náteru je, že všetky nechty sú natreté vo farbách, ktoré sa líšia nasýtenosťou tónov.Bright sa aplikuje na prvý prst a na druhý prst mäkší.

Hranica sfarbenia je rozmazaná, aby sa vytvoril takýto veľkolepý vzhľad, potrebujete aspoň 5 znakov.odtiene.Krok za krokom pokyny vám povie, ako urobiť krásnu ombre manikúru pomocou tejto technológie.

V prvej fáze povrch odmastite a naneste základný náter.Po zakrytí palca svetlou farbou.Celé tajomstvo je, že zvyšok je pokrytýmôžete ju vytvoriť s menej nasýtenými farbami, ak budete postupne miešať biely tón.

Postupne, pri každom nasledujúcom nechte, bude farba mäkšia.Vďaka pridaniu bielej sa stáva menej svetlá a po jemnom a mäkkom odtieni.Ukazuje sa zaujímavé, ak ho pridáte do mesačného efektu.

Ak je túžba urobiť z ombre gélu lesk alebo obyčajný lak veľký, potom si najprv prečítajte a naučte sa technológiu implementácie, nakúpte všetok potrebný materiál a pripravte nástroje.Koniec koncov, iba gradientová metóda aplikácie vám umožňuje neustále vytvárať nové a zaujímavé kombinácie, a to ako pre krátke, tak aj pre dlhé nechty.Hlavnou vecou je mať na pamäti, že majstrovské dielo sa objaví po kvalitnej praxi!

Fotografie manikúry ombre

]

185)

)

.218)