Odtiene studených vlasov - módny formát nadchádzajúcej sezóny + 76 fotografií

Populárna móda trend 2017 je studené vlasy odtiene. Takáto paleta zdôrazňuje modernosť a dokonalosť každého obrazu.

Hlavným znakom odtieňov studených vlasov je absencia silného lesku, výrazná žltkastosť alebo ryšavka, nenápadnosť a zdržanlivosť obrazu.

Medzi nimi sú všetky stlmené farby od tmavej blond až po blond, takže každý milovník módnych experimentov môže do vlasov pridať mrazivé tóny a odstrániť zbytočný lesk.

Teplé alebo studené?

Predtým, ako sa vydáte na profesionála, aby ste mali chladný odtieň módy, musíte pochopiť, či vyhovuje vášmu typu farby. Majitelia šedých, modrých, zelených, svetlohnedých očí sú považované za ideálne na vlasy so strieborným trblietaním.

Tiež by ste mali venovať pozornosť studeným tónom dievčat a žien s bledou a čestnou pokožkou.

Rôzne aspekty chladu

Ak sa voľba robí v prospech studených svetiel na vlasoch, potom s dotykom určite. Na fotografii môžete vidieť mnoho rôznych odtieňov vlasov so studeným leskom.

Studená blondínka sa získa dôkladným bielením prirodzeného pigmentu vlasov. Takže žltnutie je úplne preč, takže obraz majestátny a pôvabný.

Popoluška je vždy relevantná, ale môže dovŕšiť niekoľko rokov.

Jahodové odtiene studenej blond pridajteobraz romantiky a alokovať medzi inými.

Cool blond je sivý tón so strieborným nádychom.Je ľahké dosiahnuť taký populárny odtieň blond vlasov: pridajte malé množstvo striebra do hlavného popolčeka.

Známa herečka Jennifer Anistonová, ktorá uprednostnila túto konkrétnu farbu vlasov, môže byť príkladom, ktorý by ju nasledoval.

​​

Ľadový odliv tmavých alebo popol-hnedých vlasov je najprirodzenejší a väčšina dievčat.Zvlášť výhodné je pozrieť sa v kombinácii s bledou pokožkou a jasne červenou alebo fialovou rúžkou.

Strieborné odtiene aV tomto roku umelo sivé vlákna nakoniec nahradili „zlatý“ trend.

Auburn v studenom kľúči sa dá získať zažiarením čiernej a tmavo modrej farby.

Aby sa sivé tóny dostali do hnedých vlasov, je lepšie kontaktovať špecialistu v špecializovanom salóne.Nezávisle na dosiahnutí podobného účinku je mimoriadne ťažké.Ale po úspechu bude klásť dôraz na oči a výraznejšie.

Strieborný odtieň aj na tmavohnedých vlasochefektívnejší bude profesionálny stylista kombináciou hnedej a popolovej bázy.

V prírode sa táto farba nevyskytuje, ale vyzerá veľmi štýlovo a elegantne.Jasným príkladom je Angelina Jolie.

Prejdite na vlastné prechladnutie

Ak sa nebojí experimentov, môžete ušetriť na pravidelných cestách do salónu a sami sa snažiť dosiahnuť studený tieň.Pre úspech v tejto zložitej záležitosti je dôležité zvážiť niektoré body:

Pozrime sa bližšie na vašu pokožku.Tawnyness, ružovkastosť, teplé tóny zrušia všetky nádeje na šedý odliv vo vlasoch.

Kúpiť farby v špecializovaných predajniach.V supermarketoch v pešej vzdialenosti nie je možné nájsť potrebný trvanlivý, bezpečný a vysoko kvalitný výrobok.Môžete tiež potrebovať odborné poradenstvo.

Nezabudnite na gradient.Pri farbení sa riaďte pokynmi a snažte sa, aby boli korene tmavšie a hroty vlasov - svetlejšie.Tento účes bude prirodzený a originálny.

Udržať účinok.Ľadové ebbs potrebujú neustálu výživu: starajte sana vlasy s pomocou špeciálnych šampónov, balzamov a sprejov na zvýšenie sivej pretečenia.

Odborníci stále odporúčajú výber tónu v stenách kabíny a potom bude oveľa jednoduchšie zachovať zvolený odtieň.

Vyberte farbu

Medzi studenou paletou je potrebné hľadať vhodné farbivá na vlasy. Nájdenie správneho odtieňa je jednoduché trojmiestnym číslom. Prvé číslo v ňom označuje prirodzený tón vlasov od 1 (čierny) do 10 (biely).

V intervale - všetky ostatné odtiene: intenzívny gaštan, tmavý gaštan, hnedý a ďalšie.

Druhá číslica ukazuje základnú farbu farbiacej kompozície. Studené odtiene predstavujú čísla 2, 6 (modrofialové pigmenty) a 3 (zelený pigment).

Ďalším pigmentom je tretia číslica, ale vzhľadom na malý obsah v náterovej farbe to výrazne neovplyvňuje studený odtok vlasov.

Hlboká biela alebo oceľová popolavá, svetlá jahodová alebo tlmená čokoláda - všetky tieto tóny z radu studených farieb. Rozlúčte sa s irelevantnou žltou alebo červenou farbou a prekvapte ostatných nezvyčajnými matnými odtieňmi.

Fotografie studeného tieňa vlasov

188)