Nutty diéta - výhody a nevýhody extrémne rýchle chudnutie + 68 fotografií

Zakaždým, keď podriadime náš životný štýl určitým pravidlám výživy, je naše telo pod silným stresom. Koniec koncov, my nielen radikálne zmeniť obvyklé menu, ale aj dramaticky znížiť počet spotrebovaných kalórií.

Dôsledkom toho môže prísna diéta viesť k tomu, že naše vystrašené telo začne intenzívne priberať na váhe.

V dôsledku toho sú obzvlášť obľúbené tzv. Inteligentné diéty. Nemajú žiadny časový limit, nesľubujú konkrétny účinok. Ich podstatou je zmena menu, zníženie príjmu kalórií a prítomnosť pocitu plnosti. Jedným z týchto diét je nutričná diéta pre chudnutie.

Pravdepodobne každý vie o prospešných vlastnostiach orechov. Ale nie každý vie, že s ich pomocou môžete schudnúť. V tomto článku sa pozrieme na to, čo sú orechy a ako na nich môžete schudnúť.

Odrody orechov

\ t

Orechy sú:

Orech. Jeden z najpopulárnejších orechov. Majú veľmi zaujímavý vzhľad. Ľahko rozpoznateľný podľa chuti. Používajú ho kuchári aj kozmetológovia.

Ich použitie pozostáva z jódu, ktorý obsahujú vo veľkých množstvách, a preto sa odporúča, aby sa orechy pridali k diéte pre ľudí s problémami so štítnou žľazou. Okrem vysokého obsahu jódu obsahujú veľa kalórií. Preto nie sú zameniteľné počas psychickej práce.

Vlašské orechy sa používajú na zlepšenie činnosti mozgu. Obsahujú tiež podstatné pre telokyselina alfa-lipoová. Vlašské orechy dokonale dopĺňajú akékoľvek jedlo. Sú ľahko kúpiť, sú relatívne lacné. Preto sa často používajú v strave matice stravy.

Les (lieskové orechy). Nachádza sa v takmer každom listnatom lese v ktorejkoľvek európskej krajine. Lieskové orechy sa stali známe už dávno. Môžu sa jesť len tak, alebo použiť pri varení.

Obsahujú veľké množstvá rastlinných bielkovín a polynenasýtených mastných kyselín. Lieskové orechy sú ľahko stráviteľné.

Cedar. Ich popularita je menšia. Vlašské orechy vlasti - tajga. Sú vyrobené z šišky. Charakteristickým rysom píniových orechov je ich schopnosť zbaviť telo škodlivého cholesterolu. Odporúča sa jesť na prevenciu chronických cievnych ochorení.

Kešu orechy. Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, pomáhajú eliminovať toxíny a posilňujú ochranné funkcie tela;

Mandle. Obsahujú veľa bielkovín, mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Prispievajú k posilneniu nervového systému, majú upokojujúci účinok, sú odporúčané pre stres, úzkosť. Mandľové orechy sa môžu jesťsurové alebo slabo opečené;

Arašidy.Tieto matice sú k dispozícii všetkým, majú nízku cenu.Obsahujú vitamín E. Arašidy sú vhodné na prevenciu predčasného starnutia.Má viac kalórií ako iné orechy.Z tohto dôvodu ich nadmerné používanie vedie k množstvu kíl navyše.

Podľa vlastného uváženia si môžete vybrať diétu pre diétu.Nemusí to byť mono diéta, možno kombinácia niekoľkých druhov orechov.Najdôležitejšie je nasledovať nižšie uvedené odporúčania.

Ako uplatňovať výživu orechov

Pre diétu potrebujete značné množstvo orechov.Preto odporúčame, aby ste si najprv preštudovali pravidlá pre ich skladovanie.

Najlepšou možnosťou je použiť 2 hrsti orechov denne.Mali by byť rozdelené v rovnakom pomere podľa počtu jedál.

Diétana báze orechov, umožňuje používať rôzne druhy varených vodných kašičiek.Môže to byť pohánka, perlový jačmeň, ryža, pšenica, ovsené vločky.Orechy môžu byť súčasťou kaše.Môžu byť tiež použité v čistej forme.

Na sladenie sa do kaše pridáva sušené ovocie.plechovkapoužívať aj čerstvý kôpor, petržlen a iné byliny. Povolené používať čerstvú zeleninu, ovocie, bobule. Tieto sa môžu použiť v zmrazenej forme.

Z nápojov povolená jednoduchá voda, bujóny bez cukru, čerstvé stláčané šťavy. Hlavným pravidlom je piť najviac 1,5 litra tekutiny za deň.

V maticovej strave je zakázané konzumovať cukor, vajcia, mäso a údené potraviny a uhorky. Nemôžete jesť ani pekárenské a cukrárenské výrobky, krupicu.

Táto diéta sľubuje úsporu 2 až 3 kg za desaťročie. Ak vás to nepôsobí, pozrite sa na jeho výhody:

  • úbytok hmotnosti sa dosahuje znížením množstva telesného tuku a nie odstránením tekutiny z neho
  • .
  • dochádza k výraznému zlepšeniu stavu kože a vlasov, nechtov;

  • takáto diéta prispieva k zníženiu objemu žalúdka;
  • takáto diéta nie je pre telo stresujúca, takže výsledkom nebude následné zvýšenie telesnej hmotnosti;
  • Orechy podporujú jemnú náladu.

Strava s orechmi má osobitné miesto medzi inými diétami. Jeho trvanie je 10 dní. Prvý výsledok je možné vidieť do piatich dní. Stratený Miloš sa nevracia. Je len potrebné dodržiavať odporúčania.

Niekedy je možné na zvýšenie telesnej hmotnosti použiť diétnu stravu, pretože orechy sú vysokokalorickévýrobku.

Táto diéta je kontraindikovaná pre osoby, ktoré sú alergické na orechy, ktoré majú problémy s gastrointestinálnym traktom apečene.

Skôr ako začnete používať diétu, poraďte sa so svojím lekárom.Nepovažujte sa za seba!

Foto účinnosti stravy orechov

173]

​​