Novoročné make-up krok za krokom - 2019, novoročný večerný make-up s 80 fotografiami

Venujte pozornosť symbolu nadchádzajúceho roka, krásne, odvážne, s pocitom vlastnej "dôležitosti", takže v make-upu by ste sa nemali báť experimentov a jasných farieb, ktoré sa mnohí obávajú používať v každodennom make-upu.

Ako urobiť novoročný make-up?Astrológovia vyzdvihujú najvýznamnejšie odtiene talizmanu Nového roka - je oranžová a červená, ale nemali by ste sa na nich zdržiavať, pretože existujú iné farby a tie farby, ktoré sú pre vás najvhodnejšie a dokonale zapadajú do kombinácie farieb budúceho Nového roka.Je dôležité počúvať rady skúsených vizážistov, aby sa nezdala byť ľahká dáma s úplným nedostatkom chuti.

Novoročný očný make-up - vyberte si farbu

  1. Hnedé oči sú dôležité na zdôraznenie matných odtieňov a vzrušujúcich šípov.
  2. Novoročné make-up pre zelené oči - svetlo zelené a fialové farby sú perfektné.
  3. Pre modré a sivé oči v novoročnom make-upu je potrebné zamerať sa na tyrkysové a nebesky modré odtiene.
  4. Pre pery - svetlé perleťové rúže budú vyhovovať akejkoľvek farbe očí.Takže budete vyzerať očarujúce v Silvestra 2019.

Novoročné make-up a účes

Blondes možno odporučiť, aby zvýraznili lícne kosti s ružovou alebo broskyňovou červenať, a použiť očné linky na očné viečko, s dôrazom na make-uptesne pred očami, v ich hĺbke a intenzite.

Novoročné make-up pre brunetky - bronz a červenať bobule bude robiť.Mimochodom, čokoládové odtiene tieňov vám budú vyhovovať ako farbu vlasov, tak trendyv kombinácii s modrými a zelenými tieňmi.

Ryšavým dievčatám možno odporučiť všetky odtiene piesku a čokolády, a to ako na viečkach, tak aj vo forme červenania, ako aj celé zelené gama tieňov tiež zapadajúce do symbolu novoročného make-upu Nový rok 2019. Pozri foto krok za krokom:

Dlho pred festivalom sa odporúča cvičiť pomocou make-upu konkrétneho imidžu, ako aj používať iba vysokokvalitnú kozmetiku, ktorej dôverujete a opakovane ste ju používali.

A ďalšie veľmi dôležité pravidlo, ktoré pôsobí nielen v každodennom make-upu, ale aj oblekoch v našom prípade - musíte sa zamerať na jednu vec, alebo na oči - alebo na pery. Svetlé novoročné make-up, keď sa vydávajú, že aj ďalšie - zlé forme a nedostatok chuti.

Pomocou týchto jednoduchých pravidiel a tipov uvedených v tomto článku budete vyzerať atraktívne a očarujúce v očiach muža a všetkých hostí, ktorí sa zhromaždili, aby oslávili prístup nového 2019!

Novoročný večerný make-up - odhalenie tajomstiev

Pozrime sa na obraz symbolu roka a najmä na jeho sfarbenie. Čo presnevidíme tam?Farebné perie, ktoré sa leskne v lúčoch jasného slnka a poteší oko v mrazivom chlade.

Dievčatá, čo si myslíte, že vám to dáva?Áno, všetko je veľmi jednoduché - to je narážka na skutočnosť, že na Silvestra, pokiaľ ide o make-up, ste úplne zadarmo a môžete podnik na najodvážnejšie experimenty.Nikto vás nemôže chytiť v buzvkusitsa.

A čo bolo kedysi vojnovou farbou, budete jednoducho neodolateľní v tento večer a noc, a to vám dá určitý šarm a chuť.

Len obrovská požiadavka nezabúda na zmysel pre proporcie, nie je potrebné ju preháňať, svetlý novoročný make-up môže odradiť hostí.Ale mali by ste venovať pozornosť iskry, tiene rôznych svetlých farieb, s ktorými môžete vytvoriť úžasné dymové oči na oči.

Verte mi, že to veľmi zdôrazní vašu individualitu.Ale jedna rada - nezastavujte svoje oči na odtieňoch šarlátu.Pýtate sa otázku - prečo, ak chcete a ako?

Verte -to bude len vaše oči bolestivý vzhľad, ale nebude zdobiť svoj obrázok, bude to len kaziť.Venujte pozornosť piesku, modrej, smaragdové tiene, možno s aktívnymtrblietavý obsah. Môžete podnik na malý experiment - dať malé kamienky v rohoch očí, a používať ľahké vianočné make-up.

Použite aj svetlé očné linky - vytvorte s nimi hravé šípky. Čo sa týka foriem, potom všetko závisí priamo od individuálnych charakteristík štruktúry a tvaru oka. Takže voľba je vaša.

Pokiaľ ide o pery? Poďte z farby vášho oblečenia. Ak je aktívna jasná farba, zastavte svoj pohľad na neutrálnu farbu pier -

  • môže byť nahá,
  • broskyňa.

Tieto techniky budú veľmi podobné patrónu budúceho roka. V poslednej dobe, najobľúbenejšie medzi svetovými dizajnérmi získava novoročné make-up v štýle, ako je umenie. Ale tu je lepšie neodhaliť ich vzhľad žiadnym experimentom.

Mnohí sa budú pýtať na rozhorčenie, poukazujúc na skutočnosť, že ste profesionál a majster v make-upu, ale verte mi, nikto vás tu nechce obviniť z neschopnosti byť krásny.

Sú však časy, keď je lepšie dôverovať profesionálovi niekoľkokrát, aby ste na vašej tvári jasne dokázali, ako a akým spôsobom, na základe vlastností vašej tváre, môžete vykonať make-up v jednom štýle alebo v inom - módny make-up pre nový rok 2019, foto krok za krokom.

Pozri: Novoročné make-up video