Neobvyklé snubné prstene - fotografie luxusných a krásnych snubných prsteňov

Nekonečno, večnosť pocitov symbolizuje snubné prstene, ktoré si novomanželia vymieňajú na svadobnom obrade a dávajú si navzájom prísahu lásky. Snubné prstene - hlavný atribút svadby. Tradícia dávať im navzájom sa objavovala v starovekom Egypte.

Novomanželia veľmi starostlivo pristupujú k výberu krúžkov, často sa odkláňajú od tradície a objednávajú neobvyklé, dokonca nezvyčajné snubné prstene.

Párové krúžky

Okrem tradičných hladkých krúžkov, ktorých šírka sa môže pohybovať od 2 mm do 1 cm, si novomanželia často vyberajú elegantné prstene so spracovaním diamantov, čo dáva lesku horší ako diamant.

Populárne bimetalické prstene, ktoré kombinujú dve alebo dokonca tri farby zlata.

Pred piatimi až desiatimi rokmi na vrchole popularity boli krúžky s rotujúcou strednou vložkou. Prstene s vložkou z diamantov sú považované za klasické - jednoduché, s jedným, dvoma, tromi kamienkami, ako aj bimetalové, zvonka vyzerajúce ako dva krúžky, ktoré sú súčasne položené na prst.

Výrobcovia ponúkajú rôzne možnosti a nie je potrebné vybrať si tie isté krúžky pre nevestu a ženícha. Ako si vybrať snubné prstene len pre dvoch s takým množstvom?

Páry si často vyberajú prstene pre seba z tej istej zbierky, ale líšia sa od seba: napríklad s diamantovou vložkou pre nevestu a bez nej, ale podobného vzhľadu - pre ženícha.

Nezvyčajné - svadbasymbol s farebnými vložkami - drahokamy a polodrahokamy.

Je zaujímavé a drahé pozrieť sa na topazové zásnubné prstene, smaragdy, rubíny. Často, svadby sú usporiadané v rôznych farebných kombináciách - nebudete prekvapiť nikoho dnes svadbou vo farbe burgundska alebo indigo vína.

Tak prečo by novomanželia mali krásne snubné prstene s rubínmi a zafírmi?

Jednotlivé prstence

\ t

Novomanželia často nechodia na výber šperkov v klenotníckom salóne a objednáva si ich od majstra individuálne. V tomto prípade môže byť fantázia mladých neobmedzená:

Prstene s rytím - vyryť mená, dátum svadby, slová lásky, prísahu vernosti, niečo nezabudnuteľné a pochopiteľné len pre dvoch. Často sú tieto krúžky vyrobené s priechodným prelamovaným vzorom, viditeľným pre ostatných.

Amuletové krúžky so symbolmi a vzormi. Populárne medzi novomanželmi krúžky - Svadebniki. Slovanský symbol vyzerá ako štyri párovo spojené kruhy, ktoré predstavujú otvorených osem. Spolu tvoria symbol nekonečna - ako symbol večnosti vzťahov dvoch milencov.

Originály sú prstene s odtlačkami prstov mladých. Ľudia nemajú rovnaké výtlačky, takže prsteň budejedinečný. A ak si na vnútornej strane prsteňa vytvoríte gravírovanie odtlačkov prstov, bude sa zdať, že ruka milovaného alebo milovaného človeka sa vás vždy dotýka.

"Pečať lásky." Jeden americký klenotník vyrobil neobvyklé prstene - prstene vernosti. Na zadnej strane prstene bola rytina: „Ženatý“, „Ženatý“. Po dlhom nosení zanechala na prste značku.

Teraz vyskúšajte milovníkov, aby sa na služobných cestách a strediskách odišli, aby ste povedali, že ste slobodní. Prsty budú o vás hovoriť všetko.

Prsteň pre kráľovnú

Hovoríte často svojej milovanej osobe, že je kráľovná? Korunova ju. Prsteň vo forme korunky, zdobený malými diamantmi, hodný dámy vášho srdca. Vo dvojici - prsteň pre kráľa.

Rovnaké dvojice - prsteň s obrázkom alebo prívesok pre nevestu as kľúčom - pre jej vyvoleného, ​​ktorý ho zdvihol do svojho milovaného srdca. Ako zámok bez kľúča, a mladý bez seba - nič.

„Nodule“ - dvaja ľudia sa milujú, spájajú uzol. Prstene s uzlami symbolizujú silu rodinných väzieb. Novodobá myšlienka, ktorú zachytili mladé páry.

„Srdce“- presnejšie, jeho dve polovice - jednu na prstene nevesty a ženícha, a len spoločne tvoria jeden celok.

Ako je znázornené na fotografii, snubné prstene, varianty symbolov môžu byť veľké, pretože každý pár má svoj vlastný, len jasný znak, ktorý hovorí o nedotknuteľnosti ich spojenia.

Najpodivnejšie prstene

Kreatívny prístup, neštandardné myslenie mladšej generácie sa odrazilo aj vo výbere takéhoto symbolu, ktorý sa zdal byť podriadený tradíciám.

Fotografia ukazuje absolútne nezvyčajné snubné prstene určené na svadobný obrad:

  • štvorcové prstence - štýlová elegancia - rovné čiary, prísnosť - pre milovníkov geometrie;
  • vo forme automobilových pneumatík - a prečo nie? Pre tých, ktorí majú záujem o pretekanie, rýchlosť, energický rytmus života;
  • prstene s obrazom srdcového rytmu - dve srdcia bijú v súzvuku;
  • krúžok-skrutka a krúžok-matice, tiež symbolizujúce, že sú nikde bez seba.

Všetky tieto nezvyčajné možnosti sú len na jeden účel - ukázať, že dve milujúce srdcia sú jeden celok, nechcú a nemôžu žiť bez seba.

A bez ohľadu na to, aké zvláštne sú snubné prstene, hlavnou vecou je, že sa stávajú symbolmi večnej lásky, ktorú novomanželia budú nosiť po celý život.

Foto neobvyklých snubných prsteňov