Nápoje na diétu - fotografie najlepších a najhorších nápojov na chudnutie

Dodržiavanie všetkých pravidiel diéty človek úplne mení stravu.Veľmi zriedkavo aspoň niekto venuje pozornosť tomu, čo môžete piť.Niekedy aj najťažšia strava nie je účinná, ak neberiete do úvahy kalórie v nápojoch.

Ak okrem vody stále pijete sladkú kávu alebo čaj so smotanou, džúsmi, mliečnymi kokteilmi, diéta neposkytne pozitívne výsledky.S cieľom stratiť tieto kilá, jesť nielen diétne jedlo, ale aj nápoje pre diétu.

Tipy vedieť, ako schudnúť

Dnes sa dozviete, aké nápoje môžete piť pri diéte.

 • Po raňajkách pred obedom vypite šálku zeleného čaju bez cukru.
 • Pite vodu pol hodiny pred jedlom, stačí jedno pohár.
 • V čase obeda odborníci na výživu odporúčajú šťavu z ovocia alebo zeleniny.
 • Po večeri môžete znovu variť zelený čaj bez cukru.
 • Pred spaním pite kefír najviac jeden pohár.

Existuje veľa nápojov, ktoré sú vhodné na chudnutie.Môžu byť kombinované s riadmi na chudnutie.

Niekoľko receptov na nápoje na diétu

Nápoje na diétu sa pripravujú rýchlo a ľahko.Postarajú sa o tie kilá navyše.

Voda s citrónovou šťavou

Citrón, vápno, grapefruit účinne ovplyvňujú chudnutie.Citrusy urýchľujú vylučovanie telesného tuku.

Ľudia, ktorí počas cvičenia strácajú vodu s citrónovou alebo limetkovou šťavou, strácajú 30% tuku, na rozdiel od tých, ktorí majú nedostatok vitamínu C. Namiesto sladkýchnektáre pijú čistú vodu s citrónovou šťavou.

Šípka

Suché boky, odstraňovanie chlpov a opláchnutie vodou.Použite mlynček na mäso alebo kombinujte, nakrájajte divokú ružu, vložte ju do smaltovanej misky, nalejte na ňu vriacu vodu a nechajte ju variť 10 minút

nádobu z pece a nechajte ju 4 hodiny na chladnom mieste.Po ochladení infúzie ju pretiahnite cez tenkú vrstvu.

Spôsob prípravy:

 • 1 l.voda;
 • ​​
 • 100 gr.šípky.

Pred použitím pridajte do pohára najviac 10 gramov.cukor.Môžete si napiť, z celého ovocia dávať im čas na vylúhovanie, bude to trvať 10 hodín.

Compote

73) Nenechajte sa prekvapiť otázkou: "Čo môžete piť pri diéte?" Mnohí odborníci na výživu odpovedajú: "Pravidelný kompót."Tento nápoj nabíja telo energiou.Varíme nápoj marhúľ, malín, jahôd a moruše.

Jedna podmienka - nepridávať cukor do kompótu a nahradiť ho medom za 2 litre.voda - 1 polievková lyžica.l.Zistíte, že je to nielen zdravé, ale aj chutné.

Zelený čaj

Recept je na 6 šálok.Budeme potrebovať:

 • 6 polievková lyžica.čistá voda;
 • malý kúsok zázvoru;
 • citrónová kôra;
 • 6 balíčkov čaju;
 • náhrada cukru.

Nalejte vodu do smaltovaných nádob, pridajte čerstvý zázvor a citrónovú kôru, keď sa obsah varí, znížte teplotu a varte ďalších 10 minút. Vyberte panvicu z citrónovej kôry a zázvoru.

Potom v čajovej kanvici položte čajové vrecúška a nalejte vývar. Zmes nechajte pôsobiť 3 minúty, potom nalejte čaj do šálok a vypite do svojho zdravia.

Minerálna voda

Aby telo fungovalo normálne, musíte piť vodu. Nezáleží na tom, minerálne alebo obyčajné, všetko, čo má v zložení užitočných látok. Počas diéty je voda najúčinnejším nápojom.

Nekupujte ho s príchuťou, uprednostnite obyčajnú minerálnu vodu. Zvážte, že plyny môžu spôsobiť chuť k jedlu, nepotrebujete ju.

Čaje

Pite studený ľadový čierny čaj. Tento nápoj sa vám nepáči bez cukru? Pridajte med alebo sušené ovocie. Doprajte si ovocné čaje.

Brew karkade - vitamínový nápoj, ktorý je opitý, studený aj horúci.

Nahradenie čaju bude varený ovocný nápoj. Takýto tovar sa dá kúpiť na trhu, predáva sa podľa hmotnosti.

Pre milovníkov bylinkových čajok by som chcel odporučiť použitie nápoja z liečivých prípravkov z oreganu, mäty a tymiánu pred spaním, varením šípky, harmančeka alebo divokého rozmarínu ráno.

Užitočné vlastnosti čaju sa strácajú po jednej hodine, je potrebné ho piť čerstvo.

Mnohí ľudia sa pýtajú: "Ako si vyrobiť nápoj na spaľovanie tukov a rýchlo schudnúť," tu je vaša okamžitá odpoveď: "Ani jeden nápoj nie je schopný odstrániť kila navyše, sú konzumované ako doplnok k diétnym jedlám." Stratiť váhu vpravo.

Fotografie receptov na nápoje na diétu