Nápady na manikúru z rokov 2018 - 115 fotografií nápadov krásneho a moderného dizajnu

Slabý sex sa vždy triasol vzhľadom na jeho vzhľad. Takže moderné ženy chcú vyzerať neodolateľne. Prichádzajú na pomoc módne oblečenie, drahé šperky a moderné make-up produkty. Úspešná žena je dnes športová, očarujúca, sebestačná dáma.

Čisté dievčatá vždy sledujú čistotu ich vlasov, spôsob, akým sú položené, nikdy neopustia domov bez make-upu, aj keď sú jednoduché. So špeciálnou starostlivosťou sa ženské pohlavie stará o ruky. Pred nanesením laku na nechty sa vykonáva veľa procedúr na zvlhčenie, zjemnenie a vyrovnanie farby pokožky rúk. Tento článok bude hovoriť o niekoľko krásnych nápadov pre manikúru doma.

Prípravok na nanášanie laku

\ t

Každé dievča doma má veľké množstvo rôznych krémov na starostlivosť o pleť tváre a tela. Medzi nimi musí byť krém na ruky. Pravidelné používanie tejto látky zaručuje jemnú krásnu pokožku rúk av kombinácii s krásnym lakom na nechty doplní obraz módnych žien.

Pred použitím manikúry musíte vykonať prípravné kroky:

  • Teplý ručný kúpeľ. Kozmetikom sa odporúča, aby z rúk vyparili nielen vodu, ale aj bylinné infúzie;
  • Po postupoch vodou nepoužívajte uterák ani inú hrubú handričku. Umyte kefy mäkkými utierkami;
  • Dajte nechtom požadovaný tvar nožnicami a pilníkom na nechty;
  • Odporúča sa použiť osobitný prostriedok naposilňovanie;
  • Namažte ruky výživným alebo zvlhčujúcim krémom;
  • Teraz môžete použiť lak na nechty.

Tento súbor postupov odporúčame vždy uplatňovať pred uplatnenímlaky.Tým sa zachová krásny vzhľad vašich pier po mnoho rokov.

Manikúra doma.Zaujímavé nápady

Ak žena nie je obmedzená časom a peniazmi, môže sa ľahko obrátiť na špecializovaný salón, kde jej odborníci môžu pomôcť nájsť manikúru.Často však väčšina žien nemá možnosť pravidelne navštevovať módnych profesionálov.Pre nich sme si v roku 2017 vybrali niekoľko nápadov na manikúru.

Ombre (gradient, degradácia)

Manikúra Ombre sa vyznačuje prechodom z jednej farby na druhú.Štýlové riešenie pre svetlé párty.Na pripravený povrch nechtu sa nanesie farebná vrstva niekoľkých odtieňov.Potom sa svetlé dotyky špongie vymažú hranice medzi odtieňmi, čím sa prechod stane hladkým a jemným.

Matné

Jednoduchá možnosť, ideálna pre inkarnáciu v domácnosti.Ideálnym riešením by bola čierna farba manikúry, iné tmavé odtiene ako modrá, fialová, bordová a iné.

Technika: najskôr naneste 2-3 vrstvy lesklého laku, potom, bez čakania na sušenie, musíte niekoľko minút držať ruky nad parou.Vďaka tomu sa vytvára efekt matného povlaku.Zvyšky laku sa odstránia odstraňovačom kvapaliny.

Noviny

Moderný trend. Základom je jednoduchý manikúrový lak používajúci novinový text. Ak chcete začať, použite základňu. Nechajte uschnúť a natrieť nechty farebným lakom. Po zaschnutí laku by ste mali niekoľko sekúnd vložiť prsty do kúpeľa s alkoholom.

Bez toho, aby sa čakalo na vyschnutie alkoholu, pripojte k nechtu kus novín a jemne ho zatlačte nadol. Odstráňte novinový list asi za desať sekúnd. Opakujte s každým klincom a potom aplikujte konečný náter.

Šelak

Mimoriadne obľúbenou možnosťou na zdobenie nechtíka lekárskeho je manikúra šelak. Ten je zmesou laku a gélu. Je to skvelá náhrada za budovu. Ideálne pre ženy s krehkými, tenkými nechtami. Odstránené špeciálnymi formuláciami.

Medzi nevýhody patrí náročný proces uplatňovania. Pri vytváraní takejto manikúry musíte použiť ultrafialové a LED lampy.

Prívesok

Skvelé riešenie pre slávnostné večery. Pre každý nechtík je potrebné strihať čipku prázdnu. Povrch nechtov je pokrytý hlavnou vrstvou a potom je aplikovaná čipka.

Aplikovaný vzor musí byť jemne vyhladený po povrchu špáradlom alebo bavlneným tampónom. Potom naneste niekoľko vrstiev číreho laku.

Lunar

Považuje sa za jednu z najlepších možností manikúry pre krátke nechty. Objavil sa v 30. rokoch minulého storočia v Hollywoode. Popularita v modernej dobe získala po použití v móde ukazuje Dior.

Najprv pripravte povrch nechtíka. Potom naneste lak, ktorého farba bude základom pre diery. Nechajte uschnúť. Pripojte šablóny, ktoré tvoria dieru, potom povrch natrite základným lakom. Potom odlepte šablóny a aplikujte vrchnú vrchnú vrstvu.

Francúzština

Dodnes francúzske klasiky nestrácajú význam. Hlavný pastelový odtieň a biely pruh na špičke nechta je skvelým riešením pre každú situáciu. Pre jednoduchú bundu je typické použitie kamienkov a trblietok.

Rozdelili sa aj niektoré odrody francúzskej manikúry: francúzske farby, francúzsky fanúšik, milénium. Farba sa líši od klasickej farby pásu na špičke nechtu. Farebné riešeniahmotnosť, pre každý vkus.

Milénium a fanúšik sa vyznačujú svojou originalitou a tvorivosťou.Vyznačujú sa použitím rôznych materiálov: korálky, fólie, kamienky, trblietky, špeciálny prach, sušené kvety a iné.

Piesok

Účinok piesku sa dosahuje pomocou akrylového prášku.Vyzerá skvele na nechty rôznych dĺžok.Je to alternatíva k pieskovému laku.Ak chcete začať, naneste základ na pripravené nechty.Pre pozadie vzoru je lepšie použiť pastelové alebo svetlé farby.

Potom pomocou gélového atramentu a tenkých štetcov nakreslite vzor.Bez toho, aby bol náter suchý, naneste akrylový prášok na celý povrch.Vysušte nechty do ultrafialovej lampy.Pomocou mäkkej kefy odstráňte zvyšky akrylu.Vrchný náter sa nevyžaduje.

S modernou úrovňou rozvoja internetu nie je potrebné navštevovať profesionálne nechtové salóny.Mnoho možností manikúry je teraz možné otestovať doma.

Dosť na to, aby sa vo vyhľadávači vytvorila zodpovedajúca žiadosť, a otvoríte tisíce stránok, ktoré obsahujú nielen odporúčania odborníkov, ale aj fotografie najlepších nápadov na manikúru.Budete si musieť vybrať z rôznych populárnych štýlov, alebo ukázať kreativitu a vytvoriť si vlastnú jedinečnú manikúru.

Fotografie nápadov na manikúru

)

(205

.