Najmodernejší make-up - vývojové trendy kozmetického dizajnu + 80 fotografií

Vytvorenie štýlový a módny obraz s make-upom nie je ľahké, musíte mať určité znalosti, zručnosti a prirodzenú chuť.

Aby však make-up bol nielen krásny, ale aj v súlade s módnymi trendmi, musíte si byť vedomí toho, čo nový make-up 2017 bude hitom sezóny.

Módne trendy 2017

Tohtoročný módny make-up charakterizuje jednota a protirečenie, bez akýchkoľvek obmedzení.

Hlavným trendom sezóny je zdravá, žiarivá pleť tváre.Ďalšou charakteristickou črtou módneho make-upu bol výrazný vzhľad vytvorený efektom mokrých viečok.

Módna farebná paleta rúže sa stáva tmavšou, v módnych odtieňoch sliviek a vín, ako aj klasickej vínovej farbe a všetkých odtieňoch hnedej.farbu.

Módne trendy make-upu 2017 zahŕňajú dobre upravené obočie s jasne označenou spodnou časťou a prirodzeným horným riadkom.Šírka obočia by mala byť čo najprirodzenejšia.

Módni návrhári ponúkajú zaujímavú možnosť, odporúčajú zakryť obočie zlatým práškom, čím dávajú lesk očiam.

Tento rok sú módne riasy v móde, ktoré vznikajú v dôsledku pôsobenia spojiva.Takáto technika make-upu robí vzhľad jemnejším.

Technika na líčenie

Tento rok je prírodný make-up v móde a zdôrazňuje prirodzenú krásu tváre a zdravú pokožku.Tento make-uppovažované za preferované pre každodenný život.

Ale večerný make-up zahŕňa použitie kozmetiky s miernym leskom a na zvláštne príležitosti a iskry.

Aj módny očný make-up naznačuje výraznejšie a výraznejšie šípky.

Technika líčenia by zároveň mala byť taká jemná, že by nemala byť viditeľná.

V roku 2017 kozmetickí umelci odporúčajú maximálnu vyrovnanie pleti pomocou tónovaných priesvitných prostriedkov v blízkosti prírodnej pleti.

Títo umelci v tejto sezóne neodporúčajú maľovať obočie, ale vybrať si prirodzené farby rovnakého tónu ako tiene a rúž. Ideálna voľba pre pery by bola číra, mastná rúž alebo lesk na pery.

Jedna farebná paleta

Módny make-up leta 2017 je v prvom rade prirodzeným make-upom v jedinej farebnej schéme. Môže to byť škála farieb od hnedej po béžovú, alebo od broskyne až po ružovú.

Súdiac podľa najnovších výstav, v nadchádzajúcej sezóne umelci na make-up si vyberú hnedé čiernobiele. Navyše, tento make-up vyzerá štýlovo a elegantne. Tento make-up je ideálny pre ženy rôznych vekových skupín.

Okrem toho sa tento make-up zameriava na bezchybnú pleť.Tiež v monochromatickej metóde make-upu môžete použiť odtiene zlatohnedej farby, pokiaľ sú aplikované šablónou.

Technológia aplikácie tieňov so šablónou je módnym prvkom nadchádzajúceho leta.

Šípky

V tomto roku sa šípy vracajú v móde a šípky sú veľmi odlišné, takže ich možno vyrobiť pomocou očných liniek alebo krémových tieňov, ako na fotografii módneho make-upu,

A nemôžete byť obmedzený na jednu šípku, ale ak je šípka viac ako 3, potom je to módny hit 21. storočia, ktorý vytvára štýlový extravagantný obraz.

Šípky môžu mať rôzne tvary, napríklad vo forme čepele noža alebo podobného špirále, a možno vo forme originálneho geometrického útvaru.

Okrem toho šípky v slávnostnom líčení sú zdobené flitrami a sú doplnené flitrami.Tento make-up vyzerá pôsobivo.

Motýľový make-up

Módny svadobný make-up je motýľový očný make-up, ktorý zabezpečuje symetrické nanášanie tieňov na dolné a horné viečka.

Tento make-up dáva vzhľadexpresívne a vyzerá dosť pôsobivo.

Táto sezóna v extravagantnej línii módy v móde, ktorej charakteristickým znakom je dôraz na pery aj oči.

Maskérky sa odporúčajú mladým módy, aby venovali pozornosť módnej a mierne avantgardnej línii - grafike, ktorá znamená lakonické línie a grafické formy.

Tento make-up zvýrazní prirodzenú príťažlivosť dobre upravenej, ale mierne bledej tváre.

Make-up nejde z módykovový.Fashionistas make-up umelci odporúčajú zvyčajný lesk metalu, ktorý pridáva samolepky s kovovým efektom.

Príklady fotografií najmodernejšieho make-upu

)

183)

​​

.215]

.]

.252)


)