Najlepšie plienky pre novorodencov - najlepšie letné a zimné možnosti + 60 fotografií

Noví rodičia nemajú množstvo problémov, ktoré pred dvadsiatimi rokmi trápili väčšinu otcov a matiek. Tento článok sa zameria na pampers - úplne nepostrádateľnú položku pre detské WC.

Plienky pre deti sa najčastejšie používajú len ako jeden z prvkov detského šatníka, ale na toaletu, našťastie, chodí len do plienok.

Prémiové plienky pre novorodencov sú, samozrejme, veľkým darom pre náš svet pre novovytvorených otcov a matky.

To je presne to, čo plienky sú najlepšie pre novorodencov najlepšie kúpiť, ako zmeniť plienku na novorodenca, a samozrejme, ako nosiť plienku pre novorodenca - otázky, ktoré stále relevantné.

Rôzne plienky

\ t

Vďaka plienkam je možné nielen udržiavať oblečenie prakticky v ich pôvodnej podobe, ale umožňuje aj omývanie omnoho menej často, čím sa venuje viac času rodinným príslušníkom.

Pozrite sa na fotografiu plienok pre novorodencov - určite vás dobijú svojím pohodlím.
Všetky plienky môžu byť rozdelené do dvoch hlavných kategórií: opakovane použiteľné a jednorazové.

Prvá sa môže vyhodiť po niekoľkých urináciách dieťaťa. Takéto plienky sú drahšou možnosťou, ale predpokladá sa, že ide o najlepšie plienky pre novorodencov, ktoré boli práve vytvorené.

Rozdiel medzi opätovným použitím a jednorazovým použitím je ten, že sa skladajúz niekoľkých vrstiev. Prvá je priedušná základňa, ktorá sa dlho nemení a je absolútne vodotesná. Stredná vrstva umožňuje absorbovať vlhkosť a je vložkou. Vrchná vrstva je potrebná na priechod tekutiny.

Základňa s vložkou sa jednoducho vymaže a čas od času mení.

Je oveľa lacnejšie, aby noví rodičia používali opakovane použiteľné modely, pretože potrebujú kupovať iba vložky.

Existujú rozdiely v plienkach pre dievčatá a chlapcov v ranom veku?

Pre deti, ktoré sú staršie ako šesť mesiacov, sa vyrábajú najrôznejšie výrobky a osobitne pre dievčatá, a teda pre chlapcov.

Už bolo oficiálne preukázané, že jednoduché plienky majú negatívny vplyv na reprodukčnú funkciu mužského pohlavia, preto je dôležité získať tie modely, ktoré zohľadňujú fyziologický charakter štruktúry tela dieťaťa. Aké sú hlavné rozdiely?

  • Dizajn. Dievčatá majú zvyčajne rôzne karikatúryhrdinovia na ružovom pozadí.
  • 69) Usporiadanie vrstvy zodpovednej za absorpciu kvapaliny.U dievčat sa nachádza za a vždy v centre, zatiaľ čo u chlapcov je to výlučne vpredu.

  • Aby sa genitálie nestláčali, modely pre chlapcov sa v praxi vo väčšine firiem líšia vo voľnej miere.
  • Suché zipsy pre chlapcov sú o niečo vyššie ako pre dievčatá.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Pri výbere plienky, plienky pre dieťa je dôležité venovať pozornosť predovšetkým veku dieťaťa, jeho aktuálnej hmotnosti.Toto je potrebné predovšetkým na to, aby sme našli správnu veľkosť.

0 Veľkosť sa stanovuje pre dojčatá, ktorých hmotnosť nepresahuje dva kilogramy.Najčastejšie sa používa pre predčasne narodené deti.


1 veľkosť je vhodná pre novorodencov so štandardnou hmotnosťou do piatich kilogramov.Takéto plienky môžu používať až šesť mesiacov.


2 Veľkosť sa používa, ak je dieťa mladšie ako osem mesiacov a jeho hmotnosť nepresahuje šesť kilogramov.
3 veľkosť vybrať pre deti s hmotnosťou od štyroch do deviatich kilogramov.

Existujú aj iné veľkosti, ktoré sú vhodné pre staršie, väčšie deti.

Nestačí kupovať hygienické výrobky s veľkým rozpätím, pretože deti vyrastajú dostatočne rýchlo, aby priberali na váhe. Je lepšie mať len pár balíčkov v rezerve.

Nebojte sa, ak ste omylom vykĺzli s vybranou veľkosťou a existuje niekoľko nepoužitých balení.

Neodhadzujte ich, ale opýtajte sa svojich priateľov, ak niektorá z nich potrebuje túto veľkosť. S najväčšou pravdepodobnosťou tam budú tí, ktorí chcú vziať z vás plienky ako darček alebo výmenu veľkostí s vami.

Fotografie najlepších plienok pre novorodencov