Modrý gélový lesk - 125 fotiek novej manikúry 2017 s modrým odtieňom

Po dlhú dobu boli hlavnými odtieňmi na nechtový dizajn tóny červenej a ružovej farby.

Moderné ženy módy však bezpečne používajú celú paletu odtieňov, v dôsledku čoho môžete nájsť najneuveriteľnejšie kombinácie tónov na nechtoch.

.,

Moderné povlaky hélia sa uchovávajú na nechtových platniach dlhšie ako 10-14 dní, pričom sa zároveň nemení ich pôvodný vzhľad.Tento materiál tiež nepoškodzuje zdravú nechtovú platňu.

Moderná paleta lakov je veľmi rôznorodá.Stojí však za to, aby sme sa na modrom gélovom leštidle zdržiavali oddelene.Povlak tejto farby je vhodný pre akúkoľvek formu nechtových platní a zostáva relevantný v každom ročnom období.

Manikúra s modrým gélovým leštením harmonicky vyzerá rôznymi spôsobmi, či už romantickým alebo oficiálnym strihom.Jasná paleta farieb sa používa pre každodenný dizajn, zatiaľ čo sýte tmavé sú prijateľné pre svetské východy.

Ak hovoríme o tvare nechtov, platí tu len jeden princíp: čím kratšia je nechtová platňa, tým jasnejší je odtieň gélového povlaku.

Lak na nechty v géli z modrého gélu je schopný identifikovať nedostatky nechtov, resp. By mal aplikovať takúto vrstvu na nivelované pripravené nechty.

Modrý gél na dlhých a krátkych nechtoch

Fotografie modrého gélového leštidla vyzerajú skvele s dlhými aj krátkymi nechtami.Pre viac predĺžených nechtových platní môžete použiť gradientovú techniku ​​nanášania laku.Prechod zo svetlého na tmavý tón ďalej predlžuje necht.

Tyrkysové a nebeské odtiene sú vhodné pre špicaté nechty alebo vo forme oválu.

Mnohé módne ženy ako krátke nechtíky, ale dizajn manikúry s modrým gélovým lakom na krátkych doskách si zaslúži špeciálnu techniku.Takže príliš veľké alebo malé výtlačky, bohaté dekorácie sú tu nevhodné.Na krátke nechty, je lepšie použiť monochromatický lak.

Typy konštrukcií s modrým povlakom hélia

Lunárny manikúrový dizajn - štýlový a módny, umožňuje realizovať skôr nezvyčajné farebné duety.Tento typ manikúry sa objavil už dávno.Zdôrazňuje polmesiac na samom základni nechtovej platničky.

Dizajnové gélovo modré laky s kamienkami - môžu zdôrazniť slávnosť a luxus nechtov.Výber farby a množstva šperkov závisí od správy, ktorú chcete odovzdať.

Pre vyjadrenie odvahy fitsvetlé odtiene, a aby bolo možné vyjadriť pokoj a ušľachtilosť, je lepšie zvoliť jemné tlmené tóny. Množstvo kamienkov by nemalo byť nadmerné, inak sa bude manikúra zdať bez chuti.

Výkresy a výtlačky na doskách - s ich pomocou môžete vytvoriť úžasné štýlové vzory. Mesiačiky pokryté maľovanými obrazmi vyzerajú oveľa zaujímavejšie ako jednoduché monofónne.

Manikúrový gél s modrým lakom v kombinácii so zlatom alebo striebrom - ľahší náter je lepší v súlade so zlatými prvkami, zatiaľ čo striebro je dokonale kombinované s bohatými tmavými tónmi. Môžete pridať lesklé detaily niekoľkými spôsobmi:

  • hotové fóliové vzory sa prilepia na hotový modrý povlak;
  • zvýrazňovacie čiary s lesklými pruhmi;
  • vzory fóliových pásov;
  • trblietavé zlaté alebo strieborné odtiene.

Modrá bunda je nová interpretácia klasickej bielej manikúry-francúzštiny. Ak chcete vytvoriť sako v modrastých tónoch, môžete prekryť okraj nechtu obyčajným gélom, alebo môžete experimentovať s neobvyklými tvarmi a účinnými textúrami.

Neobvyklou možnosťou by bola bunda z mäkkého modrého gélového leštidla, napodobňujúca zamat.

Farebná kombinácia nebeského héliového laku

Nebeské kombinácie s inými tónmi môžu byť pokojné a nasýtené. Biely-modrý alebo neba-ružový gél lesk sú skôr romantické pokojné duety, ktoré zdôrazňujú ženskosť a nežnosť celého obrazu.

Ružovo-modrá manikúra vyrobená z gélového leštidla vhodného na teplý letný deň a dokonale ladí s oblečením z jemného sivého alebo ružovo-nebeského výkonu.

Pre zimnú sezónu sú relevantné chladnejšie tóny modrej palety. Ak chcete ozdobiť nechty hlboké modré alebo tmavo modré možno namaľovať snehové vločky alebo iné tematické výtlačky.

Fotografie manikúry s modrým gélovým leštidlom

)

.213]

Video: