Modrá manikúra - 115 fotografií módneho nechtového dizajnu s modrým odtieňom

Modrá - farba nočnej oblohy a mora, je už dlho zakorenená na vedúcich pozíciách módnych trendov po celom svete. Studená a pokojná, je spojená s pokojom a jasnosťou. Má veľkú paletu, siahajúcu od nebeského a končiaceho všetkými farbami noci. Obrovská popularita mu priniesla pestrý výber džínsov, ktoré nestratia svoj význam na jeden deň. Denim boom a prispel k vzhľadu na rukách jemnej modrej, bohatej tyrkysovej, kráľovskej nevädze a svetlých odtieňov indiga.

Ak ste nikdy neskúšali taký lak, potom sa pozrite na fotografiu modrej manikúry, určite oceníte toto nechtové umenie a túžba vyzerať štýlovo vás neopustí.

Do obleku

Univerzálne, harmonicky vyzerá na každom odtieni pokožky a hodí sa na rôzne dĺžky nechtov. Pre dlhé - všetky farby neba budú vyhovovať, ale ak si stále vyberiete tmu, potom je lepšie zastierať svetlejšiu farbu.

Aby sa zabezpečila správnosť voľby, začnite maľovať jeden prst, aby ste vizuálne zhodnotili, či je vaša voľba vhodná pre dĺžku nechtov a farbu pokožky. Tmavá manikúra je najvhodnejšia pre krátke a stredné, ale lak bude vyzerať krásne, ak bude úhľadne aplikovaný. Ako to vyzerá, alebo to vyzerá - závisí od zvoleného dizajnu.

Možnosti dizajnu

Myšlienky na manikúru s modrými tónmi sú veľmi veľkým výberom, zvážte ich.

Tuhý lesk alebo zamat vyzerá dobre na ostrých nechtoch. Fit aštvorcový tvar, ak sú zdobené zlatými alebo striebornými ornamentami, môžete pridať kamínky.

Zafírové iskry dokonale ladia aj vtedy, ak sú zmiešané s inými.Môžete ozdobiť celý necht alebo len jeho časť, v každom prípade bude takáto manikúra výhodná, najmä pre slávnostné akcie v modrých večerných šatách.

Riadky

Linky získavajú popularitu, ktoré sú ťahané dvoma spôsobmi: 1) remíza;2) špeciálne pásky.Na tyrkysové, zlaté a strieborné stuhy budú kombinované, môžete tiež rám transparentný lak s azúrovou stuhou - obe verzie budú vyzerať krásne.Pre krátke prúžky vhodné pre dĺžku nechtu sa taká manikúra opticky predlžuje.

Zlaté a ružové kamienky sú dokonale kombinované so zafírovým odtieňom a na jednom klinec môžete použiť rôzne veľkosti kamienkov - to dá manikúru nádej vysokých cien.

Ideálnym vzorom je ideálnosť - pečiatka, ktorá sa vykonáva pomocou pečiatky.Biele a čierne vetvené squiggles vyzerajú dobre na modrej.

Hrach

Dizajn nechtového bodkovania bude vždy v dopyte - na azúrovom pozadí sa aplikuje bodkovaný lak.Mimoriadne pôsobivý je hrášok na základni, ktorý sa vyrába technikou ombra - od modrej po silnú modrú alebo naopak.

​​

Nočné nebo vesmírne nočné oblohy budú vždy populárne.Vykonáva sa špongiou s malými pórmi, na ktoré sa nanáša akýkoľvek náter vhodný pre túto myšlienku, pritlačte špongiu na základňu, pridajte kamienky na naučenú farbu, nakreslite biele hviezdy a zakryte ju základňou.Tento vzor je možné nosiť denne.

Francúzština

Klasika nail art je dobrá stará francúzska bunda, ale ak ju ženy používali v pastelových farbách, paleta možností sa zvýšila.Výnimka nie je modrá.

Sapphire francúzsky na bledom môže byť ozdobený jiskrami, pod ním prilepiť zlatý alebo strieborný prúžok alebo vytvoriť vzor, ​​napríklad hrášok.Zaujímavá je aj manikúra v modrej farbe na svetlých nechtoch, ktorej časť nie je špeciálne zostavená.

Môžete si zariadiť francúzsky kabát v jemných tónoch modrej chrpy a pridať zvyšný obrázok so stuhou a tmavým lakom na zostávajúce nevyplnené pozadie, táto možnosť je vhodná pre kanceláriu.

Jemnejším príkladom sú bodkované azúrové odtiene, ktoré sa aplikujú na základňu, pričom zámerne zanechávajú medzery.Ak si vyberiete svetlé tóny, ktoré sa plynule zmenia na tmavé, získate veľmi jemnú manikúru v tmavomodrých tónoch, ktorá je vhodná pre každodenný život.

Mesiac

Ak chcete diverzifikovať svoju image kancelárie, bude vám vyhovovať dizajn mesiaca.Indigo gél laku škvrny základne - diery, ktoré po vysušení, sú pokryté šablóny a zvyšok je namaľovaný s vhodnou farbou, môžete si vziať vápna alebo smaragd varianty.Takto získate veľmi zaujímavú manikúru.

Manikúra vyrobená v modro-modrom prevedení s pozdĺžnymi cik-cakmi čiernej alebo bielej je vhodná na akúkoľvek udalosť a akékoľvek oblečenie.

Gzhel (tyrkysové alebo modré kvety na bielom pozadí)

Jeden z najviac rozpoznateľných vzorov, môže byť natretý štetcom, špeciálnym fixom, ihlou alebo špáradlom.Nádherný pohľad modrej flóry na bledom pozadí.

Denim Heaven tiež prešiel na dizajn nechtov.Matný alebo textúrovaný modrý lak je ideálny pre vytváranie džínsov na rukách.Na ňom sú nakreslené charakteristické prúžky - prilepená je strojová línia a pasty, ktoré pripomínajú žlté klepki.

Kedysi dávno, prirodzený leopard v bežných veciach prešiel na jeho ruky.Čierna a modrá kresba je upravená tenkým štetcom na tyrkysovom pozadí, škvrny od modrého po modrý gél.Ukazuje sa modrá a modrá s čiernymi bodkami leoparda.

Geometrické tvary nie sú zlépozrite sa na obdĺžnikové nechty. Na vykonanie takéhoto dizajnu budete potrebovať obvyklú lepiacu pásku, biely a modrý gél na leštenie. Škótsko uzatvára polovicu povrchu, čím vytvára trojuholník veľkosti, ktorú potrebujeme, a aplikuje sa správny tón.

Môžete experimentovať s geometrickým dizajnom, maľovať na silnejší svetlý trojuholník, kresliť trojuholníkové vzory na priehľadnom pozadí, zanechávať medzery - všetky nápady budú vďaka modrej farbe harmonicky kombinované a to je trend 2017

Azure Gel Gold Gold

Snáď najviac víťazná možnosť, tento dizajn nikdy nestratí svoj význam. Či už je to zlaté prelínajúce sa pruhy, klietka dizajn, mesiac ostrý manikúra, zdobené iskry - zlato je vždy veľmi harmonické na modrom pozadí.

Vonkajší vzor závisí od toho, ako aplikujete náter.

Neopatrné ruky spôsobia, že manikúra nebude atraktívna, aj keď splní všetky najnovšie módne trendy. To platí najmä pre všetky tmavé odtiene, vrátane nášho odtieňa. Dajte nechtom rovnakú dĺžku, odstráňte kutikulu, vyleštite povrch a potom akýkoľvek dizajn pritiahne vašu pozornosť.

Fotografia modrej manikúry