Modrá manikúra - 100 fotografií módnych trendov a nových produktov sezóny.Varianty perfektnej kombinácie a dizajnu!

Modrá manikúra patrí medzi módne trendy 2017.Ide o čisto prírodný odtieň, spojený s oblohou a morom.Fúka z chladného dňa v horúcom dni av zime si pamätá šumivý sneh.Modrá farba v kombinácii s inými farbami poskytuje rôzne možnosti dekorácie.

Etudy v ružovej a modrej farbe

Toto je jedna z najatraktívnejších kombinácií.Modrá a ružová sa dokonale harmonizujú a vytvárajú jemný, jemný obraz.

Aj keď je zvyčajné uvádzať obidve farby v studenom rozsahu, odstupňovanie odtieňov je pomerne veľké.Takže broskyňa, losos, koralové tóny, odtieň čajovej ruže bude teplý a fuchsie, malina a horúca ružová - studená.Teplé odtiene ružovej farby budú výhodnejšie, ak sa pozriete na nebeské, akvamarínové a tyrkysové tóny.

Všeobecné pravidlo pre takýto dizajn je, že farby by mali mať rovnakú saturáciu.Ak si vyberiete stlmené odtiene, potom by obe farby mali byť matné, ale ak dávate prednosť nasýteným farbám, potom by mali byť obidva laky také.V opačnom prípade bude svetlá časť nechtov vyzerať „prázdna“.

Pri výbere tónu je dôležité vziať do úvahy farbu kože.Na tmavej pleti bude vyzerať dobre a šťavnaté a matné odtiene.Majitelia veľmi ľahkej kože budú mať viac mäkkých kombinácií - nebesky modrá a lososová alebo koralová s tyrkysovou.

Olivová koža netoleruje miestnu modrú.V tomto prípade by mal tón lakubyť zmiešané iba - tyrkysová, mäta, azúrová.

Geometrické vzory dopĺňajú jednofarebný základ.Pásy sú vertikálne, horizontálne, oddelené ďalším úzkym pruhom inej farby.Bunky sú rozložené, šikmé alebo vo forme podlhovastých obdĺžnikov.Hrášok vyčnievajúci a ako nezávislá tlač, ako prídavok k pásu a bunke.

Duet modrej a ružovej je vynikajúcim základom pre fantázie francúzskeho štýlu.Otvor môže byť natretý jednou farbou a okraj nechtu je zvýraznený iným.Môžete kresliť jeden prst v ružovej, a zvyšok - modrá.

Hlavná časť môže byť nielen monofónna.O geometrických líniách sa už diskutovalo vyššie.Môžete vykonávať zložitejšie kompozície - kvety, krajiny.Všetko závisí od konkrétnej situácie, kde je táto manikúra vhodná.

Biela-modrá fantázia

Modrá sa krásne mieša s inými odtieňmi.Biele, čierne, sivé tóny vám pomôžu vytvoriť mnoho vynikajúcich kombinácií, kde modrá môže byť sólo alebo pôsobiť ako doplnok.

Vezmime si napríklad kombináciu modrej a bielej v mesačnej manikúre.

Jeho názov nie je spojený s mesiacom, ale s otvorom nechta.vlastnosťTento smer spočíva v tom, že spodná časť nechtovej platne je špeciálne zvýraznená.Polkruhová čiara môže sledovať obrys otvoru a môže byť konkávna (tzv. Reverzná jamka).

\ ta pridajte kontrastný pruh - napríklad fialový, ako na fotografii.

Niekedy sa v tejto manikúre zafarbí iba hlavná časť nechtíka lekárskeho, pričom zanechá biely otvor.To je užitočné v prípadoch, keď je potrebné, aby sa obnovená časť neviditeľného.

Nápady pre kresby v bielo-modrom spektre: okrem klasických geometrických vzorov sa pod gzhel pridávajú obľúbené vzory, čipky, morské motívy (ručné kolesá, vlny, kotvy,mušle, piesok).V závislosti od sezóny môžete nakresliť obrázok v letnom štýle (kvety, vetvičky, dažďové kvapky, motýle) alebo v zime (snehové vločky, vianočné stromčeky a dokonca aj miniatúrne snehuliaky).

Čiernobiela grafika

Pridanie čiernej farby vždy prináša chuť dizajnu manikúry.Môže to byť najtenší čierny obrys, rámovanie otvoru, alebo pokles v strede nechtovej platne;čierna sa môže stať siluetou palmy alebo postavou vtáka proti oblohe.

Svojou pomocou sa rafinované ozdoby vytvárajú na jednoduchom pozadí, zložité kučery v byzantskom štýle alebo husté čierne výplne v geometrických vzoroch - možnosti sa môžu znásobiť do nekonečna.

Návrh gradientu

Technika vykonávania je jednoduchá a dostupná pre všetkých. To je dosť na škvrnu s hubou ešte sušené prúžky laku. Ukáže sa jemný prechod z jedného tónu na druhý. Je to skvelý spôsob, ako diverzifikovať dizajn aj pri výbere jednej farby. A ak sú dvaja z nich - o to viac.

Modrá gama pre krátke nechty

Krátke nechty vyzerajú v modrom spektre menej priaznivo ako dlhé. Ale musíte si zapamätať pravidlo - čím dlhšie nechty, tým menej by mala byť farba zvoleného laku a naopak.

Mramorový dizajn pre všetky odtiene modrej

S jeho pomocou, bez veľkého úsilia, je možné dosiahnuť jedinečnú hru farebných škvŕn. Takáto manikúra je k dispozícii doma.

Na to potrebujete:

  • Naneste základný náter na klinec;
  • V miske s vodou odložte požadované farby (voda by mala byť len pri izbovej teplote - horúci bude lak príliš tekutý, a za studena bude stvrdnúť);
  • Ak chcete vytvoriť vzor s ostrou tyčinkou (špáradlom alebo špajdľou), musíte iba vodiť vodou až na koniec, bez toho, aby ste ju príliš ponorili;
  • Ponorte prst na niekoľko sekúnd do vody;
  • Po nastavení náteru odstráňte prebytočnú farbu;
  • Použite fixačnú látku.

Je potrebné používať iba tekuté laky; Viskózne povlaky tu nie sú vhodné. Nádrž na vodu by nemala byť príliš veľká, aby nespotrebovala príliš veľa laku, ale dostatočne priestranná na to, aby sa váš prst udržal voľný. Aby ste zabránili rozmazaniu vzoru, po každom klinec musíte čistiť tyč.

Na slávnostný večer

Nespornou výhodou modrej stupnice je, že je vhodná nielen na každodenné zdobenie nechtov, ale aj na dokonalé spojenie s elegantným oblečením a make-upom. Zlaté a strieborné tóny dokonale dopĺňajú hlavnú farbu.

Ušľachtilý lesk môže tvoriť časť nechtíka:

  • Môže byť vo forme ladných pásikov
  • Jemný vzor zlata alebo striebra na monofónnom pozadí vyzerá pôsobivo
  • Pre večernú manikúru sú vhodné textúrované textúry so leskmi, kamienkami, kryštálmi - jedným z módnych trendov tohto roku.
  • Marigold vyzerá neobvykle, kde potlač napodobňuje vzácne kamene. To podčiarkuje slávnostnú náladu.

Nie je potrebné ozdobiť všetky prsty takýmto chytľavým vzorom. Bude to stačiť na to, aby sme vybrali jednu - napríklad bezmennú - na ktorej budú svietiť tváre „kameňa“ a iskru.

Takáto manikúra je vhodná aj na svadobné šaty. Tyrkysová so zlatom, modrá obloha so striebrom, levanduľa s bielou - to všetko dokonale dopĺňa vzdušný obraz nevesty.

Fotografie modrej manikúry