Módne výtlačky 2017 - zameranie na prehľadnosť a kombináciu farebných schém + 136 fotografií

Tak, módne prehliadky, ktoré budú diktovať módu pre budúcu sezónu prešli. Nikto nebude stáť stranou - v trende budú rôzne motívy.

Takže každý fashionista nájde niečo, čo mu vyhovuje, pri pohľade na fotografie módnych výtlačkov 2017, ktoré sme si vybrali.

Pás

Monochromatické pruhy sa už stali klasikou. V novej sezóne však bude trend mierne odlišný - horizontálne pruhy nahradia pruhy rôznych šírok a kontrastných farieb, ako aj zvislé pruhy.

Všimnite si, že zvislé pruhy natiahnu obraz a štíhle, zatiaľ čo použitie horizontálnych pruhov môže zvýrazniť niektoré nevýhody.

Škótska bunka

Škótska bunka, aka tartan, je jednou z najmodernejších výtlačkov pre odevy na nadchádzajúcu sezónu. Opäť platí, že moderné farby nie sú obmedzené na klasický dizajn - svetlé a tlmené tóny, rôzne veľkosti obrazu.

Módni návrhári sa neobmedzujú len na jeden druh oblečenia - tartan možno vidieť na bežných plášťoch alebo oblekoch nohavíc a dokonca aj na topánkach alebo klobúkoch.

Princ z Walesu

Tento pôvodne mužský odtlačok sa už dávno presťahoval do ženských zbierok, hoci sa dá často nájsť na viac umiernených modeloch, ako je vrchné oblečenie alebo obchodný odev.

Módni návrhári sa odklonili od klasickej čiernej a bielejvýkon sivohnedej, bordovej alebo zelenej, avšak zásadné zmeny, ako pri iných výtlačkoch, sa nestali.

Hrach

Pre mnohých z nás sa zdá, že puntíky sú staromódne, akoby táto tlač vyzerala len na historických šatách. Ak je to o vás, zabudnite na tieto predsudky!

V roku 2017 módni návrhári berú puntíky na novú úroveň, čo ju komplikuje kontrastnými farbami, rôznymi tvarmi a textúrami.

Husacie nohy

Ďalšia nadčasová klasika opäť zachytila ​​svetové lávky. Možno budete musieť počkať až do zimy - dizajnéri umiestnia túto tlač hlavne na teplé oblečenie, ako je napríklad kabát.

Ale tí, ktorí sú obzvlášť netrpezliví, si môžu vybrať pre seba husacie príslušenstvo.

Kvety

Kvetinové motívy boli najmodernejšou tlačou za posledných niekoľko rokov a 2017 nie je výnimkou. A teraz dizajnéri odchádzajú od zvyčajných malých kvetov, čím oživujú obraz veľkými kvetinovými odtlačkami, výšivkami a aplikáciami.

Módne kvetinové výtlačky sa objavili dokonca aj v mužskej zbierke Alexandra McQueena.

Téma zvierat

Hoci mnohí ľudia považujú zvieracie výtlačky za zlú chuť, nieMyslia si, že odchádzajú z dráh.Na výstavách môžeme opäť vidieť leopardy, zebry, pythony.

Milovníci zvierat však už nemusia úplne obliekať zvieraciu kožu - aplikácie a výtlačky s rôznymi zvieratami sú v móde, hoci mačky sú zo zrejmých dôvodov prioritou.

Roztomilé kresby a pop art

Ak nie ste priťahovaní k zvieratám, venujte pozornosťďalší trend.Tiež veľmi módne tlač s roztomilé veci, ako sú hviezdy, srdce, motýle.

Súčasne sa obnovuje pop art, vrátane plagátov, vrátane reklám, fragmentov komiksov, kreslených postavičiek, počítačovej grafiky atď.Fantasy je miesto, kde sa túlať.

Geometria

Geometrická tlač inšpiruje futurizmus.Kombinácie rôznych tvarov sú ako hádanka, z ktorej sa nepozeráte ďaleko.

Jasné viacfarebné kosoštvorce, štvorce, cikcaky a kruhy sa usadili nielen na každodennom oblečení, ale dosiahli večerné šaty.

Optické ilúzie

Pre osoby, ktoré chcú len pritiahnuť pozornosť všetkých, dizajnéri uvoľnili oblečenie s optickými ilúziami.

Pulzujúce línie, odvíjajúce špirály a sústredné kruhy - zistite, že vaši partneri (a vy sami) necítite závraty.

Obrazy

Móda urobila ďalší krok smerom k priblíženiu sa k umeniu a diela slávnych umelcov sa v roku 2017 stali módnou potlačou.

Krajiny, portréty, zátišie a mnoho ďalšieho sa prenášali z obrazov umeleckých galérií na textílie.

Nápisy

Trend pre odvážne a aktívne nápisy na odevoch, ktoré každému povie o životnom postavení majiteľa.Doteraz dizajnéri dávali túto módnu potlač na tričká alebo mikiny a teraz sa s väčšou pravdepodobnosťou rozhodnú pre šaty a dokonca aj doplnky.

Slogany a citácie z obľúbených diel sa môžu javiť ako nápisy.

Fotografie módnych výtlačkov na rok 2017

]