Módne tuniky 2017 - moderné vreckové elegancie + 132 fotografií

Európski a ruskí dizajnéri relatívne nedávno prijali takýto odev ako tuniku. Pravda v antike tuniky boli predmetom šatník, muži aj ženy. Avšak v našej dobe sú spôsoby také, že tunika sa stala súčasťou čisto ženského šatníka.

Móda pre tuniky, podobne ako pre iné odevy a doplnky, sa neustále mení - od sezóny k sezóne. Zmena textúry produktov: farba, štýl atď. A 2017 nie je výnimkou.

Takže aký módny dámsky tunik 2017 bude najviac žiadaný so ženami?

Dámske tuniky: čo majú na sebe?

Pred ponorením do módneho trendu „jar-leto 2017“ by sa malo chápať, že tunika je neobvyklý kus oblečenia, ktorý je veľmi dôležitý na to, aby sa mohol nosiť.

Vo všeobecnosti sa tunika v strihu a štýle podobá na šaty. Ale na rozdiel od neho môže byť tunika nosená ako samostatný kus oblečenia a kombinovaná s legínkami, džínsy, nohavicami atď.

Pokiaľ ide o džínsy, musíte si vybrať klasiku - džínsy - "cigarety". Pomocou tuniky rôznych farieb a štýlov môžete vytvárať jasné a nezabudnuteľné obrázky.

Na jar tohto roku uprednostnili módni návrhári tuniky s rukávmi, ktoré pokrývajú celú ruku okrem zápästia. Nad týmito tunikami môžete nosiť krátke bundy alebo vesty. Ak sú tuniky pevné, je lepšie obraz zvýrazniť originálnym príslušenstvom.

Leto 2017 sa bude vyznačovať svetlými tunickými tunikami,vyrobené z bavlnenej a ľanovej tkaniny s jasným etnickým povrchom. Tuniky tohto druhu je možné nosiť s úzkymi sukňami, šortkami a letnými nohavicami.

Letná sezóna otvorená: návrhári uprednostňujú prírodné tkaniny

Ako už bolo uvedené, trendom roku 2017 je tunika vyrobená z prírodných tkanín: ľan, viskóza, bavlna atď. Zvážte viac.

Liatinové tuniky sú v tomto roku veľmi žiadané. Tuniky z tohto prírodného materiálu sú tou najlepšou voľbou: sú vhodné ako na pláž, tak aj na extrémny odpočinok, ako aj na prechádzky po meste a svetlé výtlačky dodajú obrazu bohatosť.

Pletené tuniky sú vhodné pre ich „pórovitosť“: takéto výrobky chránia pokožku pred slnečnými lúčmi, zatiaľ čo jej umožňujú dýchať. Mimochodom, typ párenia môže byť manuálny aj strojový.

Návrhári sa v tomto roku rozhodli zaviesť tenké bavlnené lichobežníkové tuniky. Takéto tuniky môžu byť doplnené výrezmi alebo čipkovými vložkami, ale výšivkou na nich - iba "Richelieu".

Takáto výšivka je však veľmi drahá, takže výrobcovia si vybrali alternatívnu možnosť - šitie bavlny.

Nové nápady na toto leto

Po výbere prírodných tkanín pre tohtoročnú tuniku sa mnohí dizajnéri rozhodli experimentovať.

Táto sezóna bude veľmi dôležitá pre dámsku módnu tuniku s výšivkou. V podstate takéto tuniky boli vždy relevantné, ale v tejto sezóne majú osobitný dôraz. Výšivky môžu byť veľmi odlišné, ale z väčšej časti - etnické motívy a svetlé alebo autentické farby.

Fringed tunika ... hmm ... Trochu nezvyčajné, však? Avšak, lemované tunika v tejto sezóne bude veľmi populárny medzi módy. Fringe môže byť akejkoľvek dĺžky a kdekoľvek: na spodnej časti tuniky alebo na rukávoch.

Niektorí dizajnéri vydali zbierku letných tunikov, kde základom celého oblečenia je lem.

V zbierkach tohto leta sú aj módne tuniky pre obézne ženy a ženy s problematickou postavou. Toto je tunika s prekrytím. Tieto tuniky pomôžu skryť žalúdok a problémové oblasti, ako aj dodať ženskému imidžu určité kúzlo.

Trendom tejto sezóny budú kvetinové a geometrické výtlačky. Ako geometria, návrhári ponúkajú veľké bunky, horizontálne, šikmé a vertikálne pruhy, veľké kruhy. Geometrické tuniky sa dajú nosiť aj ako súčasť obleku.

Kvetinové výtlačky naznačujú jasné, sýte farby, ale takéto tuniky sa dajú nosiť len počas voľného času. mimo práce.

Napokon

Toto bola krátka exkurzia do sveta módnych dámskych tuník v tejto sezóne. Mimochodom, na internete môžete vidieť fotografie z najmódnejšie tuniky 2017 a vybrať si model, ktorý je pre vás to pravé.

Fotky módnych tunikov 2017