Módne trendy manikúra 2018.117 fotografií moderného dizajnu pre nechty!

Každoročne sa mení móda pre manikúru spolu s módou v odevoch, účesoch alebo topánkach. Pozrime sa bližšie na to, čo by malo byť v roku 2017 v manikúre?

Hlavným parametrom je dobre upravený nechtík, ich atraktívny čistý tvar. Tento rok, na vrchole popularity, priemerná a krátka dĺžka nechtov so zaoblenými rohmi (mandľový alebo oválny).

Podrobnejšie sa dotýkame témy dizajnu a farebnej palety manikúry. Vždy sa riadi svojím vlastným štýlom, šatníkovými skriňami a doplnkami - to všetko by malo byť kombinované. Majitelia jasných, extravagantných vecí - je lepšie vybrať si pastelové, pokojné farby.

V prípade, že v šatníku prevládajú pokojné odtiene - ideálny by bol nezvyčajný, zložitý dizajn, vrátane niekoľkých farieb a dekoratívnych prvkov.

V roku 2017 vyvinuli dizajnéri pomerne široký rozsah farieb. Každý si bude môcť vybrať, čo má rada a bude nepochybne potešený.

Základné trendové farby

\ t

Zelená je uznávaná ako hlavný a najmodernejší odtieň manikúry. Od tmavo zelenej, smaragdovej až jemne mäty odtieň. Táto farba sa objavila na takmer každej módnej prehliadke v módnych domoch. Táto farba vyzerá skvele s čiernymi, hnedými, pieskovými a inými teplými odtieňmi oblečenia.

Ďalším obľúbeným tieňom je víno alebo bordeaux. Za indikátor chuti sa považuje viac ako jedna sezóna.Bude v súlade s oblečením svetlých farieb.Na dokončenie obrázku by bolo skvelé vybrať si rúž v tóne manikúry.

A samozrejme musíte pamätať na béžové, svetlé odtiene.Trendy manikúry 2017-2018 zvýrazňujú všetko, čo je prirodzené, od dĺžky nechtov až po farbu poťahu nechta.Pieskové tóny, mliečne výrobky, olivy, jemne marhule a broskyňa budú vyzerať veľmi štýlovo.

Varianty dizajnu manikúry v rokoch 2017-2018.

Monochromatické pokrytie je jednoduché a elegantné.Ale vyjadrenie chuti a štýlu, dokončenie obrazu bude návrhár manikúru.

Francúzska manikúra

Jedná sa o klasický dizajn možnosť, ktorá nevyšla z módy niekoľko rokov.Táto možnosť je vhodná praktická povaha alebo obchodná dáma, dá sa nazvať univerzálna.Vyzerá skvele ako v práci, tak na dovolenke.

Jediná nuancia by sa mala poznamenať, že svetlé farby sa posunuli preč - teraz neutrálne farby (slonovina, biela, káva s mliekom) vyzerajú výhodnejšie.

Manikúra s kamienkami

Moderné trendy v manikúre ponúkajúKonštrukcia vášho obalu je slávnostnejšia a elegantnejšia.Môžu byť rôznych tvarov, dĺžok a odtieňov.Ale skúste to nepreháňajte pri zdobení nechtíka.Veľké množstvo kamienkov vyzerá vulgárne a lacné.

musíte pripevniť kamienky k špičkám palca a ukazovákom.

Sametová manikúra

Ďalšia veľmi štýlová manikúra.Je príjemný na pohľad, môžete sa na to pozerať celé hodiny a určite sa ho chcete dotknúť.Manikúra je mäkká, zamatová, plyš.Okrem sviežich farieb sa dokonale doplní sexy, zvodný vzhľad.

Geometrické výkresy na klincoch

Konštrukcia s výkresmi geometrického tvaru bola v tejto sezóne novým trendom.Trojuholníky, obdĺžniky, kruhy, ovály, štvorce - čím sú nezvyčajné vzory kombinované, tým zaujímavejšie je kreslenie.

Môžete nakresliť bunku alebo bodky na konkrétnom mieste - toto sa tiež stáva zobrazením tohto štýlu.

Mesačná manikúra

Nezabudnite na tento typ manikúry.Je tiež v trende.Vykonáva sa maľovaním otvoru na spodnej časti nechta.Stylistom odporúčame vybrať si pre tieto sýte farby.Môžete doplniť mesiac manikúra francúzsky, kombinujúci dve najziskovejšie možnosti.

Dizajn Mandala

Zaujímavou možnosťou by bol vzor mandaly.Dá sa to robiť v tmavých aj svetlých farbách s použitím pečiatok alebo šablón.Vyzerá to tajomne, jeho formy, okvetné lístky, jemné kučery, body a kruhy vyzerajú každý deň novým spôsobom.

Ombre

Prechod farieb z tmavšej na svetlú.Vždy vyzerá výnimočne a krásne, a to ako v upokojujúcich neutrálnych tónoch, tak v bohatých odtieňoch.

Kresby so škvrnami

V tejto sezóne je manikúra v štýle "leopard", "zebra", "dalmatín" alebo "python" opäť v móde.Môžete kresliť niečo podobné v nezvyčajnej farbe, a tým aj iní.

Etnické motívy v obrazoch na nechtoch

Tento trend nie je najnovší, ale stále aktuálny.Skúste, experimentujte - možno vytvoríte svoj vlastný jedinečný motív na nechtoch.

Myšlienky na jesennú manikúru

Na jeseň roku 2017 bude najrelevantnejšou možnosťou manikúra s účinkom rozbitého skla.Vytvárajú podobný efekt pomocou fólie, dáva pocit, že na nechty sú krásne položené črepy skla alebo zrkadla.Tento dizajn je štýlový a drahý.

Dizajnéri zdôrazňujúzamerať sa na pečiatkovanie.Jedná sa o špeciálne pečiatky s kresbami, ktoré sú vyrazené na nechtoch.Takáto tlač bude zložitá a špeciálna, pretože si môžete vybrať exkluzívny dizajn, ktorý bude používať len vy.

Ďalšou novou manikúrou bude nechtový dizajn v štýle "Galaxy".Manikúra s obrazom vesmíru je teraz dosť zriedkavá, takže sa uistite, že nebude ignorovaná.To zahŕňa "hviezdicový prach" - použitie pre toto zlato alebo iný brilantný piesok.Získajte skvelé možnosti pre párty.

Ako sa stať majiteľom trendovej manikúry

Sledujte dĺžku a tvar nechtov.Pripomeňme si, že nechty by mali byť strednej dĺžky a rovnakého tvaru, iba v tomto stave bude manikúra vyzerať perfektne.

Kombinujte tri alebo štyri odtiene, nič viac, inak sa dizajn prebudí krik a lacno.

Ak máte široké nechty, zakryteaplikované len na stred nechtu, na okrajoch zanechávajú malé odkryté oblasti.

Veľké kresby na krátkych nechtoch vyzerajú smiešne.Mali by ste tiež opustiť modelovanie v tejto sezóne.

Každá žena chce vyzerať dobre upravená a atraktívna. Módna manikúra je neoddeliteľnou súčasťou ideálneho obrazu, takže musíte sledovať najnovšie trendy a trendy v móde, byť si vedomí dizajnérskych ťahov a rozhodnutí pre nadchádzajúcu sezónu. Dúfajme, že tento článok vám pomôže stať sa neodolateľnými.

Fotografie módnych trendov manikúry