Módne tašky 2017 (125 fotografií + video): všetky značky elity v jednom recenzii

Priznajte to, taška sa už dlho stala jasnejším a módnejším doplnkom, než potrebnou vecou v domácnosti.Preto sú tak starostlivo vybraní, že si predtým prečítali najnovšie módne trendy.

Neviete, čo sú teraz dámske kabelky?Je čas zistiť všetky podrobnosti o trendoch v nadchádzajúcich sezónach.

Stručne o hlavných veciach

Módne kabelky roku 2017 ohromujú svojou rôznorodosťou: od jednoduchých, objemných a priestranných, monochromatických a farebných až po neuveriteľné tvary a komplexný dekor.

)

Teda vrecia novej kolekcie od Chanel opakujú textúru a odtiene textilného oblečenia.Klasické formy sú často nečakane doplnené o nezvyčajné detaily: zložitý prelamovaný gombík, objemné gombíky alebo vintage nity.

Pokojné odtiene a známe tvary možno nájsť aj v Celine a Dior.Elegantné miniatúrne modely sú prezentované v novej kolekcii od MiuMiu a dizajnéri Lanvin sa zamerali na pracky a prstene.

Okrúhle tvary a zemité odtiene kabeliek Balenciaga sa podobajú munícii vojakov.To z nich robí jednoduché a univerzálne príslušenstvo.Dizajnéri Loewe naopak nebrali na zložitých výtlačkoch, reťaziach a všetkých druhoch dekoratívnych prvkov.

Výber módneho štýlu

Z radu štýlových a jasných modelov môžeme v roku 2017 vybrať z niekoľkých módnych štýlov kabeliek:

  • Hobo -kosáčik so širokým dlhým popruhom. Toto príslušenstvo je nezvyčajné a priestranné, čo ho robí nevyhnutným a praktickým.
  • Ramenná taška modelu duffle je tiež objemná a funkčná. Vyzerá to ako štýlový vojak duffel, má predĺžený tvar a športový štýl.
  • Wikender je podobný duffl, ale pevnejší vo svojej štruktúre. Často má kolesá a zatiahnuteľnú rukoväť, vďaka čomu sa pohodlne pohybuje.

  • Posol vyzerá ako moderná verzia poštárskeho alebo kuriérskeho vrecka. Je dosť priestranný a hodí sa ku každému obrázku.
  • Ženská bageta v tvare pripomína francúzsky bochník, ktorý jej nebráni byť jedným z najvýznamnejších doplnkov roku 2017.
  • Miniatúrne vrecúška alebo vreckovky - len kancelárski pracovníci už dávno prestali byť spoločníkom a získavajú popularitu medzi módy.

Módne farby a odtiene

Je dôležité zvážiť nielen tvary a typy tašiek, ktoré sú v tomto roku módne, ale aj ich farbu a štruktúru. Spolu s monochromatickými svetlými hnedými, oranžovými, fialovými, modrými a zelenými odtieňmi v trendovej kožušine a koži.

Aj vo výške módy, farieb zvierat a etnických vzorov.

Tašky na leto 2017

Najmódnejšie dámske kabelky v tejto letnej sezóne sú malé tašky, ktoré sa dajú pripevniť na opasok, nesené v rukách alebo na ramene. Tieto doplnky sú pohodlné, priestranné a univerzálne, pretože sa hodia do každého vzhľadu.

Relevantná a jednoduchá pevná forma, ktorá zaujímavo kontrastuje so svetlými a vzdušnými šatami a sukňami. Tohtoročný nález je tvrdý hrudník s rukoväťou z hodvábnej šatky.

Medzi fotografiami nových výrobkov v roku 2017 sú hlavné miesta obsadené vrecami s nasýtenými farbami. Jasné intenzívne farby sú harmonicky kombinované s pastelovými tónmi a komplexnými potlačami vrchného oblečenia.

Tašky na jeseň 2017

Jesenné módne trendy predstavujú zvieracie výtlačky a priestranné tvary. Tiež návrhári radia vybrať príslušenstvo v tóne a tkaniny kabát a pláštenky, vlnené textílie tkaniny v rôznych odtieňoch, džínsoviny a džínsy sú ponúkané.

Letné kufre sú zbité „zvieracím“ farbivom a objemom.

Originálne kabelky 2017

Návrhári pripravili niekoľko originálnych doplnkov pre milovníkov šokujúcich. Kabelka vo forme cievky so zlatou niťou, puzdro z husle alebo rukavica spojky prekvapí všetkých okoloidúcich.

Tašky s množstvom flitrov a korálkov, načechranými ruksakmi a reťazami, ktoré zrieďujú každodenný vzhľad a stávajú sa jeho vrcholom, vyzerajú štýlovo a výnimočne.

Témou tejto sezóny sú tvrdé štýlové zlaté, strieborné alebo bronzové minodieri a elegantná sieťkaalebo krajkové kabelky, vrecká.

Nie je potrebné zdvíhať kabelkutón topánky.Práve naopak, toto príslušenstvo je nezávislé a sebestačné, takže sa nemusíte báť doplniť obraz bohatou ozdobou alebo silne objemným vreckom.

Experiment!Okrem toho, dievča nemá veľa šatiek v šatníku.

Fotografie módnych dámskych kabeliek na rok 2017

]

182)

​​