Módne šperky 2017 - 127 fotografií drahých a luxusných šperkov

Vždy vyzerať skvele, to je veda naučiť.Majitelia prirodzenej chuti šikovne kombinujú šperky a vytvárajú jedinečné obrazy.Svetoví couturiers určujú smer pre nadchádzajúce sezóny a každý si vyberá pre seba, či to stojí za to, alebo nie, počúva odporúčania.

Veľký francúzsky módny návrhár Coco Chanel tvrdil, že ženy s dobrým vkusom sú schopné nosiť šperky, zvyšok stojí zlato.Pomocou malého príslušenstva je možné dokonale zdôrazniť detaily oblečenia a zamerať sa na obraz.

Čo je módne v nadchádzajúcom roku z veľkého množstva šperkov?

Rôzne módne šperky

Nasledujúci rok poskytuje vynikajúcu príležitosť experimentovať s obrázkami vďaka módnym trendom šperkov.

V roku 2017 sa stali výrobky relevantnými:

 • S koženými komponentmi, kožou;
 • Zo strieborného materiálu;
 • Satén, hodváb;
 • Národný, antický štýl;

Módne náušnice

Názov najmodernejších šperkov v roku 2017 získal náušnice,Veľké, s kameňmi expresívnych farieb.Svetoví couturiers stále preferujú objemové náušnice, vyrobené z rôznych kovov.

Dĺžka k pleciam, pozostávajúca z kovu, plastu, tkaniny.Veľké kamene, opál, mačacie oko achát a kamienok.

Obľúbené náušnice zo striebra alebo pozlátenia nevychádzajú z módy.

Asymetria pri zdobení uší, trend v minulom roku av roku 2017 je relevantná.Jedna náušnica vyzerá obzvlášť dobre, ak je vyslovená, farba alebo veľkosť.

Módne náramky

Ako si vybrať šperky na ozdobenie elegantných dámskych pier, odpoveď je jedna., harmónia k obrazu dá náramky.Skutočné náramky z kože.

V móde sofistikovanosti v indickom, egyptskom, gréckom štýle, ich materiál môže byť akýkoľvek, hlavným pravidlom je objem.Tiež široká popularita širokých kovových náramkov, nosené cez oblečenie.

Farba, ktorá sa hodí k oblečeniu, alebo veľmi svetlá, aby vynikla z celého obrazu.Náramok manžety nestrácajú svoju popularitu, dáva eleganciu ženskej ruky.Nosenie náramkov je prípustné nad oblečením.

Milovníci klasiky a dievčatá v tele by sa mali zamerať na tenké náramky.Náramky sú tiež veľmi populárne, na ramene tesne nad lakťom, štýl a smer môže byť čokoľvek, obzvlášť to vyzerá elegantne na otvorených ramenách v lete.

Ak chcete ozdobiť svoje zápästie, množstvo tejto dekorácie, vybrané v rovnakom štýle, bude v moderných trendoch.Členkové náramky, v orientálnom štýle, vyrobené z perlových nití, budú obľúbené v lete 2017.

Šperky na krku

Aké módne šperky v móde medzi ozdobami ženského krku sú náhrdelník.Hlavnou črtou je masivita.V tomto roku príslušné kombinácie viacerých súborov.Napríklad kovový reťazec môže byť kombinovaný s guľôčkami.Výhodné sú perly, kamienky a pozlátené kovy.

Stuhy okolo krku vyzerajú kreatívne.Náhrdelník vo forme goliera, skvele vyzerajúci na krku a dekolte.Sliečky sú o nič menej populárne, táto dekorácia má význam všade.

Akékoľvek moderné dievča by pri vypĺňaní obrazu ozdobami na krku malo poznať základné pravidlá:

 • Pre milovníkov svetlých šperkov by sa oblečenie malo vyberať v jednoduchých a pokojných farbách;
 • Viacfarebný náhrdelník sa nasadzuje na obyčajné oblečenie;
 • Pri výbere objemového náhrdelníka by ste mali opustiť doplnky vo forme náramkov a náušníc;
 • Pri výbere módnych drahých kameňov tohto roku by sa mal brať do úvahy aj vzhľad pleti.
 • Pri nákupe masívneho šperku pamätajte na to, že dôraz by mal byť, alebo tvar alebo jas;
 • Masívne náhrdelníky a náhrdelníky s kameňmi vyzerajú skvele len večer.

Dámske prstene

Prstene v roku 2017 vynikajú svojou masívnosťou.Obzvlášť dôležité sú pravouhlé šperky, ktoré možno nosiť v dvoch na prst, alebo na každom prste.

Dvojité a trojité krúžky sú tiež módne, vyzerajú elegantne na falangy.Ak dáte prsteň na rukavice, bude to v módnom trende.

Brošne a vlásenky

Brošne v roku 2017 sú najmodernejšou ozdobou.Vyzerá úžasne na zapol golier, vhodný pre kancelársky štýl.

Môžete tiež zdôrazniť obraz s brošňou pripevnenou na golieri bundy.

Fotografie módnych šperkov 2017

 • )

  00)