Módne plavky 2017 - 150 fotografií luxusných moderných ponúk

Leto nie je ďaleko a my, v očakávaní tohto pekla, snívame o tom, ako pôjdeme po mori v najlepšom oblečení. Samozrejme, taký prvok ako plavky je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každej módy.

Aké nové produkty na nás čakajú v letnej sezóne 2017? A čo nespomalí prvý rok, poteší oko turistov?

Hodnotenie štýlových letných plaviek 2017

Retro plavky

Takže staré dobré retro plavky otvárajú náš hitparádu, ktorá sa nielenže nevzdáva svojej pozície už mnoho rokov, ale dáva aj šance na všetky novinky letnej sezóny. Každá mladá dáma si pamätá na ohromujúci film „Denník pamäti“, v ktorom milovaná kráska Ellie píše svoj milostný príbeh.

Všetko to začína v lete, kde si dovolí chváliť plavky 70-80 rokov. Na ňom elegantne sedí chudnutie nohavičky s vysokým strihom, a elegantný top dopĺňa obrázok až do konca. Farby retro plaviek siahajú od upokojujúcich farieb až po žiarivo červené odtiene, ale v žiadnom prípade kyslé farby.

Obraz tiež dopĺňa veľký alebo malý hrášok, ktorý symbolizuje retro éru. Ak chcete zopakovať romantický príbeh o hrdinke, potom toto leto by ste mali zásobiť takéto plavky, nikdy vás nesklame a vždy zdôrazní vaše zásluhy a tiež skryje nedostatky.

Športové plavky

\ t

Ďalší v rebríčku sú športové plavky. Samozrejme, toto nie je o tých plavkách, do ktorých chodímeje tu úplne iný príbeh. V dnešnej dobe, high-tech každý krok môže byť zachytený a zdieľaný s ním na Instagram, čo je to, čo krásna polovica ľudstva robí každý deň.

Čo je v móde teraz? Môžete sa o tom dozvedieť z pások najobľúbenejších dievčat, pri pohľade na to, čo nosia alebo inzerujú. Je ľahké vidieť, že zo svojich stránok sme povýšení na šport, a každá sebaúctivá dievčina sa udržiava vo forme.

Dizajnéri všetkých krajín sa starali o krásne krásy, vytvorili plavky z unikátnych tkanín, ktoré podporujú všetky nádherné formy. V tomto oblečení, môžete nielen dohodnúť ráno jog pozdĺž pobrežia, ale aj ísť pešiu turistiku. V ňom budete vždy vyzerať harmonicky a hlavne módne!

Klasika vždy a vo všetkom

Nezabudnite na klasiku. To bude zahŕňať uzavreté, alebo ako sa tiež nazývajú plynulé plavky. To, bohužiaľ, nie je najlepšia voľba pre opaľovanie, ale ak sa chystáte na plážovú párty, potom je to to, čo potrebujete.

Klasické plavky možno prirovnať k malým čiernym šatám, ktoré by mali byť v šatníku každej dievčatá.

Klasická verzia, aj keď to znie nejako nudne, ale v skutočnosti existuje mnoho možností, môže to byť otvorený chrbát alebo elegantný výstrih výstrihu, plné farby alebo nejaký svetlý výtlačok. Voľba je obrovská, hlavná vec je menšia kamienka a vy ste v trende tohto roku!

Pletené plavky

\ t

Nový hit, ktorý len nedávno vstúpil do bitky, je pletené plavky, v skutočnosti sa nedá povedať, že ide o novinku. Vzhľadom na nedostatok materiálov na vykonanie tejto práce sa tento typ plaviek vzdal svojej pozície už niekoľko rokov, ale k našej radosti sme opäť veľmi rýchlo rekrutovali našu obranu a získali popularitu.

Prečo je dobrý? Takže toto je jeho jedinečnosť. Len si predstavte, že si môžete vybrať štýl a farbu. Táto hra "svojho vlastného dizajnéra" poteší každého. Hlavnou vecou je vybrať si materiál z viskózy, potom bude po dlhom kúpaní rýchlejšie schnúť.

Ďalším veľkým plusom takýchto plaviek je, že je pre telo oveľa príjemnejšie ako syntetické tkaniny. Myslite nielen na krásu, ale aj na zdravie vašej pokožky. A navyše, tento druh vyšívania vám nezaberie veľa času, naučíte sa nové zručnosti - pletenie a vaša fantázia vás určite poteší.

Tajomstvo pre plné dámy

Každý rok sa pripravujeme na leto, rovnako ako na olympiádu, mučíme sa vyčerpávajúcimi cvičeniami, módnou stravou a nakoniec vyhrajeme! A pre tých, ktorí nedokázali poraziť svoje nedostatky, ale naozaj chcú ísť na pláž, svetlé mysle dizajnérov pracovali celý rok a prišli s ktorými plavky by vyhovovali dievčatám s luxusnými tvarmi.

NovéMóda nám ukazuje, že nie je potrebné skrývať svoje telo výhradne v tmavých farbách, hlavná vec je, že plavky podporujú vaše formy a dobre sedí. Tam je tiež veľmi dobrý pomocník - pareo, ktorý by mal byť rovnakej farby ako plavky, alebo oba prvky odevu by mali byť monotónne.

A ešte jeden nájdený je tankini, ktorý prichádza s tenkými nohavičkami. Dokonale sa dopĺňajú a vytvárajú efekt jednodielnych plaviek.

Tu je náš hit hit a prišiel do konca, nie naháňať po novinkách, dávať prednosť tým plavkám, ktoré už získali svoje miesto na trhu. Buďte šťastní, užívajte si oddych a chytajte nielen lúče slnka, ale aj názory iných. Dajte si dobrý odpočinok, dámy!

Fotografie módnych plaviek 2017

​​