Módne pančuchy 2017: pre obchodné a večerné šaty + 121 fotografií

Každá skutočná žena by mala byť štýlová a krásna. Na to nie je potrebné dopĺňať váš šatník mnohými novými odevmi.

Stačí len vybrať správne elegantné pančuchy. Odpoveď na otázku, aké pančuchy sú teraz módne, dostanete čítaním tohto článku.

Módne trendy pančúch 2017

Tento rok v módnych pančuchách ostrihaný dizajn, povolené prvky provokácie. Zvážte módne trendy podrobnejšie.

Maskovacie farby

Kamufláž je veľmi populárna. Návrhári ponúkajú tento rok rôzne pančuchy, ponožky, pančuchy a pančuchy tejto farby. Ako doplnok pri výrobe týchto odevov sa používa Lurex, ktorý dodáva originalitu.

Tento typ pančuchových nohavíc je ideálny pre odvážne, výnimočné mladé dámy, ktoré sa vyznačujú podľa účelu. Neobyčajné pančuchy si nepochybne všimnú a ocenia ich páni.

Šnúrka ako prvok dekoru

\ t

Tento dekoratívny prvok sa začal uplatňovať vo svete chovu. V novej sezóne v móde šnurovanie veľké i malé. Je prítomná vo väčšine módnych kolekcií jari - leto 2017. Nebudete ľutovať, ak si kúpite niekoľko párov dlhých pančúch alebo nízkych golfových ihrísk.

V novej sezóne dizajnéri ponúkajú veľký sortiment pančúch napodobňujúcich topánky alebo šnurovacie topánky. Tento dekor vyzerá štýlovo a umožňuje, aby sa najbežnejší golf stal elegantným doplnkomna váš obrázok.

Použitie zaujímavých nápisov

Dizajnéri naďalej používajú nápisy na pančuchách ako zaujímavé dekoratívne prvky. Takéto výrobky sú pomerne veľkolepé, intrigy, aby ste si chceli prečítať, čo je napísané. Pri výbere takéhoto modelu máte záujem o mužské názory.

V tomto roku dizajnéri ponúkajú mnoho možností pre pančuchy s rôznymi variáciami textu. Takéto modely zostanú v móde v jarnom a letnom období.

Zdobenie kamienkami a kamienkami

\ t

Takéto modely pančúch sú najlepšou voľbou pre slávnostné večierky a diskotéky. V zimných zbierkach sa používali kamene a perly ako ozdoba pančuchového tovaru. Teraz sú relevantné a zostanú tak aj v lete.

Návrhári ponúkli veľký sortiment pančúch a pančuchových nohavíc, zdobených perlami a malými kameňmi. Tieto modely majú pomerne atraktívny vzhľad. Použitie kamienkov a perál na ozdobu pančúch je novým módnym trendom.

Pančuchy, ozdobené malými lesklými kamienkami, dodávajú ženám vzhľad a eleganciu. Takéto výrobky nie sú vôbec fantastické. Naopak, vyzerajú elegantne a krásne.

Pančuchové nohavice

Tento rok priniesol niektoré zmeny do bežnej siete. V móde módy, majú prelamované vzor, ​​okrúhle dekoratívne otvory malých rozmerov, malé a veľké bunky. Takéto modely sú najlepšou voľbou pre teplú sezónu.

Módne sieťované pančuchové nohavice môžu byť zdobené kvetinovými vzormi, čo im dodáva originálny a atraktívny vzhľad. V trende a kombinovanej mriežke. Takéto tkanie vyzerá veľmi zaujímavé a nezvyčajné.

Existuje mnoho možností pančuchového tovaru s rôznymi variáciami oka. Každá mladá dáma si bude môcť vybrať najmodernejšie dámske pančuchy v mriežke, ktorá bude zodpovedať jej preferenciám. Takéto modely sú univerzálne: môžu sa nosiť v kancelárii aj na diskotéke.

Imitácia golfu alebo pančuchy

\ t

Toto je hlavnou črtou novej sezóny. V zbierkach jari 2017 môžete vidieť veľa podobných odevov. Dizajnéri ponúkajú rôzne modely, ktoré napodobňujú obyčajné kolenné ponožky a pančuchy prelamované tkanie, zdobené podväzkami.

Tieto nezvyčajné a elegantné pančuchy sú skvelou voľbou pre mladé dievčatá, ktoré ich v tomto jarnom období radi vyskúšajú.

Prelamované vzory

tkaná prelamovaná ozdoba je neoddeliteľnou súčasťou zmyselného ženského obrazu.Takéto pančuchy vyzerajú romanticky, elegantne a sofistikovane.

Prelamované vzory sa u módnych návrhárov dlhodobo tešia veľkej obľube.Tieto modely sú ideálne pre priateľské párty a pre prácu.

Geometrický vzor

Nové položky s geometrickými vzormi vyzerajú v módnej línii jari 2017 skvele.Výrobky s kosoštvorcami, trojuholníkmi a inými geometrickými vzormi vytvárajú nezmazateľný dojem na opačnom pohlaví.

Geometria je aj naďalej na čele módnych trendov.V novej sezóne návrhári odporúčajú zvoliť si pančuchy s harmonickým, a nie chaotickým spôsobom, usporiadanými geometrickými tvarmi.

Imitácia tetovania

Efekt tetovania je veľmi zaujímavým dizajnovým riešením.Tento prvok dekoru vám umožní zamerať sa na rôzne časti nôh.Ženský, sofistikované pančuchy s efektom tetovania pomáhajú vyniknúť v dave.

Nové zbierky poskytujú veľký výber takýchto položiek.To je skvelá voľba pre mladé dámy, ktoré chcú vyniknúť.

Viacfarebný

Farebné pančuchy sú naďalej v trende.Môžu byť rôzne nasýtené a svetlé jednofarebné farby.Pod nimi musíte správne vybrať oblečenie.Takéto pančuchy by nemalivyzerajú predstierane, naopak, mali by prispieť k harmónii celého dievčenského vzhľadu.

V módnych výrobkoch s hustou textúrou jasných monochromatických farieb. Módne farby pančuchových nohavíc - odtiene horčice, zlata, trávy, ale aj žiarivo červenej, fialovej, nebesky modrej, bohatej žltej, oranžovej farby.

Toto je vhodná voľba pre dievčatá, ktoré majú radi eposage a originalitu.

Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť o tom, aké módne a štýlové výrobky na pančuchový tovar by ste mali kúpiť, aby ste zdôraznili svoj imidž.

Fotografie módnych pančúch 2017