Módne naťahovacie tenisky - letná obuv a jej hlavné kombinácie v štýle + foto

Relatívne novovytvorené slipony boli predstavené. Ide o pohodlnú a pohodlnú obuv, ktorá je určená na odstránenie nadmernej záťaže z nôh, najmä po práci. Zároveň sa dajú nosiť s takmer všetkým. Vyzerajú dobre s džínsy a sukne, a dokonca aj s šaty.

Teraz sú tieto topánky jednoducho nevyhnutné v šatníku akejkoľvek dievčatá. Napriek tomu, že sa v podstate považujú za športovú obuv a podobajú sa teniskám, módne slipony majú veľkú podobnosť s gymnastikou, ktorá je sama o sebe ľahká obuv určená na každodenné použitie.

Ich hlavnou črtou je široká paleta výtlačkov, ktoré robia obuv originálnou.

Čo sú to slipons?

Späť v roku '77, Paul Van Doren, zakladateľ Vans, vytvoril tenisky s hrubými podrážkami, ktoré boli bielej farby. Spočiatku boli také topánky určené pre surferov, ktorí jednoducho museli robiť bez šnúrky, čo im bránilo dobytie vĺn. Neskôr tieto modely prijali mnohí atléti. Tenisky sa ľahko nasadzovali a vzlietali a boli veľmi ľahké.

Neprítomnosť šnurovacích a gumových vložiek na bokoch umožnila, ako sa hovorí, rýchlo „skočiť“ do nich a ísť o svoje podnikanie.

Dokonca pred 10 rokmi neboli také topánky príliš módne, ale v posledných rokoch stále viac a viac získavajú na sile. To je do značnej miery spôsobené zvýšeným komfortom, ktorý poskytujú. Nohy v nich prakticky niesú unavení počas dňa, čo je ďaleko od nezvyčajného moderného bláznivého rytmu, najmä pre ženy.

Aké sú módne sklzy v roku 2017?

Aj v tomto roku to tak nebolo. Najviac módne slipony tejto sezóny majú vysokú bielu podrážku a lakovaný povrch. Tlač môže byť veľmi odlišná - čierna, biela, červená, strieborná, kvetinová atď.

V každom prípade bude pre vás ľahké nájsť najvhodnejšie riešenie. Na sklade, môžete mať čierne modely, ktoré sú vhodné pre akékoľvek počasie. Slip-ons s kamienkami sú považované za najmódnejšie.

Hlavnou úlohou týchto topánok je byť pohodlný. Je vyrobený z materiálov, ako sú:

  • Denim;
  • Koža;
  • semiš;
  • Bavlna;
  • Plátno.

Všetky sú skvelé pre teplé počasie. V nohách nie sú unavené a nemajú nadmerný tlak. Na fotografii módneho slipona 2017 môžete vidieť rôzne možnosti. Môžu byť nosené pod ničím, sú kombinované so všetkým, čo dodáva obraz menej prísne a robí ho neformálnym.

Čo je lepšie nosiť?

Samozrejme, tieto topánky by ste nemali kombinovať s klasickým oblečením. Módne dámske sklznice sú dobre kombinované s ležérnym štýlom, ktorý mnohí v poslednej dobe milovali a ktorý pochádza zo športového oblečenia.

Takéto tenisky sú určené pre každodenný život, nemali by svietiť luxusom a mali by byť evidentné, zatiaľ čo pracujú pre celkový imidž.

Tu sú výhody módneho slipona:

  • Pohodlie;
  • Všestrannosť;
  • Jednoduchá forma;
  • Celá sezóna.

Sliky možno kombinovať s väčšinou predmetov gareduba. Budú vyzerať dobre so športovými šatami, ktoré sú obzvlášť populárne v tejto sezóne. Samozrejme, že dokonale zapadajú do džínsov.

A môže to byť ich najrôznejší typ - s vysokým pásom, s nízkym pásom, s rezmi, zúženými, s manžetami, rovnými. Športové sukne sa tiež dobre prelínajú so sklzmi.

V závislosti od farieb oblečenia si môžete vybrať tlač alebo farbu obuvi. To môže byť posteľ tóny alebo svetlé, chytľavé odtiene. Kvetinová potlač zároveň dodá obrazu viac romantizmu a nehy, zatiaľ čo čierna alebo biela farba je vhodnejšia na kontrast.

Existuje názor, že tenisky nie sú vhodné pre dievčatá s nízkym vzdelaním - to nie je pravda.

Takže, sliponsMódne v roku 2017 majú vysokú podrážku a pridávajú niekoľko centimetrov. Okrem toho, správne farby môžu ľahko predĺžiť nohy.

Čierne tenisky potrebujú čierne tenisky, biele biele. Táto technika je pomerne jednoduchá, ale veľmi účinná. Vysoký pás džínsy môžu tiež pomôcť vizuálne, aby dievča vyššie. S takými nohavicami vyzerajú tiež sklzne.

Dobre vybraný šatník môže pridať nielen rast, ale aj štíhlosť a eleganciu.

Fotografie módnych slipons