Módne mokasíny: najvýznamnejšie letné a jesenné možnosti + fotky

V priebehu mnohých sezón sú veľmi populárne navonok jednoduché, ale veľmi pohodlné mokasíny.

Tieto topánky patria do kategórie unisex, a preto ich možno vidieť na nohách žien aj mužov.

Módne dámske mokasíny vyzerajú veľmi elegantne a zapadajú takmer do každého oblečenia.

Dizajnéri aktívne vyvíjajú modely, ktoré sú nové v štýle a farbe av roku 2017 sa zameriavali aj na obuv s nízkymi klinmi a viedenskými pätami.

Preto dievčatá a ženy rôzneho veku, výšky a postavenia budú mať vždy na výber.

Mokasíny a ich vlastnosti

V klasickej verzii ide o ploché topánky.Je vyrobená z mäkkej kože, semišu, nubuku.

Jazyk mokasínov je pripojený k baretom, a preto je ich znakom prítomnosť vonkajšieho švu, ktorý sa používa na takéto upevnenie.

Vďaka vonkajšiemu umiestneniu švy nepoškodzujú nohu a topánky sú veľmi pohodlné.

Moccasiny sú zvyčajne vyrobené z mäkkej kože a hlavným rozlišovacím znakom je prítomnosť vonkajšieho švu.Často sa používa na také topánky a perforovaný materiál.

Na fotografii módnych mokasínov sezóny 2017 môžete vidieť rôzne modely, ktoré sú zdobené lemami, čipkami a čipkami.korálky.Tieto dekoratívne prvky pridávajú ešte viac sofistikovanosti.

Farebné prevedenie modelov

Moderné trendy v dizajne obuvipôvodnej hry vo farbe.Sezóna leto-jeseň 2017 bola poznačená popularitou červenooranžových modelov.

Môžete zdôrazniť svoj štýl s mokasínami takýchto módnych farieb, ako je šarlátová, koralová, bordová.

Modely v modrých odtieňoch sú veľmi pôsobivé - tyrkysové, zafírové a fialové.V lete môžete vyniknúť vďaka pastelovým tónom.

Módne letné a jesenné mokasíny sú veľmi rezervované a lakonické.Môžu byť zdobené rôznymi dekormi, ale v tejto sezóne by sa mali vyhnúť nadmernej saturácii topánok, ako sú kamienky alebo luky.Ich počet by mal byť mierny.

Spomedzi štýlov zostáva klasická plochá podrážka obľúbená, avšak zavádzajú sa modely s vlnitým povrchom, ako aj na malej plošine.

Štýl a kombinácie originálnych obrázkov

Pre každodenné príležitosti je najlepšie kombinovať mokasíny s džínsami.Môžete si vybrať džínsové nohavice, orezané nohavice, nohavice alebo šortky.

Tričko alebo košeľu môžete nosiť ako top, ale športové oblečenie bude úplne neprijateľné.No, vo večerných hodinách alebo za zlého počasia môžete oblečenie doplniť jednoduchou vetrovkou alebo mikinou.

Najmódnejšie mokasíny v sezóne 2017 budú tiež vhodné na vytvorenie originálneho vzhľadu v klasickom štýle.

Mali by byť čierne alebo hnedé. Spolu s nimi budú vyzerať skvelé nohavice.

A ak sa chcete obliekať v kancelárii, môžete si vybrať oblek na nohavice s vestou s ľahkou košeľou a jednoduchým doplnkom.

Na topánky svetlých odtieňov vhodné oblečenie v neutrálnych farbách. Pod chudé džínsy alebo jeggings, by mali byť nosené ružové mokasíny.

Bude zaujímavé pozrieť sa na kombináciu klasických nohavíc v čiernom, jednofarebnom top a červenom modeli.

Svetlo zateplené nohavičky môžu byť tiež doplnené svetlými semišovými topánkami. Odporúča sa navrhnúť vrch s blúzkou alebo svetlýmmódnym tričkom . Pre tento obrázok je k dispozícii aj iná možnosť - nohavice s plášťom svetlých alebo pastelových odtieňov.

Jedným z hlavných trendov sezóny leto-jeseň 2017 je zavedenie zeleného pásma a najmä smaragdovo zelenej. Na fotografii je vidieť eleganciu takýchto módnych mokasín.

Topánky vyzerajú chytľavo a zdôrazňujú vašu originalitu na pozadí mestskej architektúry. Vzhľad je doplnený ľahkým oblekom nohavicového typu.

Mokasíny sú celkom originálne v kombinácii so šatami a sukňami. To môže byť pravidelné džínsové sukne alebo šifónové letné šaty.

Sukne môžu byť prísne, našuchorené alebo tečúce v súlade s obrázkom. No, topánky by mali byť zdobené atraktívnym dekorom - kamienky alebo ozdoby na flitre.

Rôzne výšivky tiež vyzerajú dobre. Je lepšie vyzdvihnúť semiš alebo zamat ako materiál na topánky. S sukňami akejkoľvek dĺžky, modely neutrálneho dizajnu sú dokonale kombinované a spolu s ľahkými šatami vytvárajú romantický obraz.

Ak mokasíny vyzerajú skvele s ležérnym oblečením, ako sú džínsy a tie isté šortky, košele a rovné sukne, saká v štýle safari, potom by ste mali byť veľmi opatrní s džínsy ako priateľ.

Nadmerné nasýtenie unisex príslušenstva môže viesť k strate ženskosti v obraze.

Jednoduché, ale veľmi elegantné mokasíny sú vhodné pre rôzne oblečenie - môžete ich nosiť s džínsy, šortkami, sukňami alebo oblekom z nohavíc.

Ak zdvihnete pôvodnú farbu, obraz sa stane zvlášťatraktívne a jedinečné.A môžete ho pridať s rôznymi doplnkami - klasickou kabelkou, taškou spojky alebo batohom.

Fotografie módnych mokasín

)

.184]

.]

219)